Google Toolbar

Proč zvolit lištu Google Toolbar?

Na internetu je k vidění spousta věcí. Lišta Google Toolbar je navržená tak, aby vám pomohla rychle najít to, co hledáte, a přitom objevit další nové věci.

 • Vyhledávejte pomocí Googlu kdekoliv

  Lišta Google Toolbar umožňuje vyhledávat na Googlu z libovolného místa na webu. Začněte psát vyhledávací dotaz a zobrazí se návrhy toho, co možná hledáte.

 • Sdílejte svůj web

  Funkce služby Google+ na liště Toolbar usnadňují sdílení zajímavostí z celého internetu a udržování kontaktu s lidmi, na kterých vám záleží.

 • Nalezněte hledané výrazy rychleji

  Díky liště Google Toolbar snadno najdete na jakékoli stránce přesně to, co hledáte. Pomocí tří snadno použitelných nástrojů můžete zvýraznit hledané výrazy, najít konkrétní slova a dokonce přeskočit do relevantních sekcí na stránce.

 • Prohlížejte celý web

  Jazyk by při prozkoumávání webu neměl být překážkou. Když s lištou Google Toolbar navštívíte cizojazyčnou stránku, lišta vám automaticky nabídne její překlad.

 • Přizpůsobte si prohlížeč

  Každý má své oblíbené webové stránky a zkratky, na které nedá dopustit. Lišta Google Toolbar k nim umožňuje snadný přístup pomocí záložek, personalizovaných tlačítek a zobrazení, které je navrženo tak, aby obsahovalo pouze nástroje, které skutečně používáte.

« Přejít zpět na stránku stažení.

Stáhněte si lištu Google Toolbar

Vyžaduje prohlížeč Internet Explorer 6 nebo vyšší
Operační systém Windows XP SP3 / Vista / 7 nebo novější