Google Maps

Google Mapsi fotode ja videote eeskirjad

Rakendusele Google Places edastatud teabesisu, nt kujutised või videod, peavad vastama Google'i ja YouTube'i teenusetingimustele. Lugege Google Mapsi teenusetingimusi (http://maps.google.com/help/terms_maps.html) kujutiste üleslaadimise kohta ja YouTube'i teenusetingimusi (http://youtube.com/t/terms) videote üleslaadimise kohta. Kogu teabesisu suhtes kehtib ka Digital Millenium Copyright Act (http://www.google.com/maps_dmca.html). Soovitame lugeda neid dokumente enne fotode ja videote üleslaadimist.

Pange tähele, et me jätame endale õiguse läbi vaadata või tagasi lükata kirjed, mis sisaldavad meie teabesisu puudutavate eeskirjadega vastuolus olevaid fotosid või videoid, kui need sisaldavad näiteks:

Kujutistel ja videotes peab olema näidatud teie ettevõte või organisatsioon või teie ettevõtte või organisatsiooni toode. Kujutis või video peab olema otseselt seotud teie kirjega. Näiteks juhul, kui teil on reisifirma, ei tohi te üles laadida hotelliketi logo. Seevastu on teil on lubatud üles laadida oma ettevõtte logo.

Kui teil on küsimusi, külastage meie abikeskust aadressil http://maps.google.com/support.

Google - Google'i koduleht - Google'i kohta - Privaatsuseeskirjad