دریافت آخرین ویژگی‌های جستجو، نکات و ترفندها

در اینجا می‌توانید جدیدترین ویژگی‌های جستجوی Google و نکات و ترفندهایی را بیابید که به شما کمک می‌کنند در جستجو مهارت لازم را کسب کنید. اگر به دنبال هیجان واقعی هستید، یک داستان جستجو را مشاهده کنید یا برخی دیگر از پروژه‌های سرگرم‌کننده‌ای را که ما روی آنها کار کرد‌ه‌ایم در زمین بازی امتحان کنید.

موارد جدید

از اخبار تازه Google Search از طریق ویژگی‌های منتشر شده اخیر مطلع شوید.

جستجوی پروازها

۲۰۱۲/۳/۱۴

گزینه‌های مسافرت هوایی را کاوش کنید و سفر خود را فقط با چند کلیک موش‌واره برنامه‌ریزی کنید. اکنون می‌توانید از جستجوی پروازها برای یافتن پروازها از ایالات متحده به بسیاری از مقاصد بین‌المللی و رزرو پرواز استفاده کنید.

بیشتر بیاموزید.

پیش‌نمایش‌های جستجوی مرتبط

۲۰۱۲/۲/۲۳

تصویر زیبایی را که در جستجوی آن هستید بیابید یا مبحثی را از طریق تصاویر با پیش‌نمایش‌های جستجوی مرتبط کاوش کنید. می‌توانید آنها را در امتداد بالای نتایج جستجوی تصویر خود پیدا می‌کنید.

بیشتر بیاموزید.

نتایج شخصی

۲۰۱۲/۱/۱۰

ما با افرادی که آنها را می‌شناسیم احساس نزدیکی بیشتری می‌کنیم و به توصیه‌های ارزشمند آنها نیز اطمینان داریم. با نتایج شخصی می‌توانید راهنمایی‌ها، عکس‌ها و پست‌های مرتبطی را از طرف دوستان خود، درست همزمان با نتایج وب، مشاهده کنید.

بیشتر بیاموزید.

سیر تکامل جستجوی Google

با کاوش در نوآوری‌ها، درباره ویژگی​ها و موفقیت​های بدست آمده در زمینه جستجو از زمان شکل‌گیری ما در سال ۱۹۹۷، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 • Google Search راه‌اندازی شد

  ۱۹۹۷/۹/۴

  لاری و سرگی، دانشجویان دکترای علوم رایانه از استنفورد که در سال گذشته با یکدیگر در یک موتور جستجو به میزبانی سرورهای استنفورد که BackRub نامیده می شود همکاری داشتند، تصمیم گرفتند نام موتور جستجوی خود را تغییر دهند. بعد از تبادلات فکری، آنها به نام Google رسیدند —که برگرفته از کلمه «googol»، یک اصطلاح ریاضی به معنی یک عدد ۱ و صد صفر جلوی آن است.

 • اولین Doodle

  ۱۹۹۸/۸/۳۰

  سنت doodleهای صفحه اصلی وقتی ایجاد می‌شود، وقتی لاری و سرگی از تصویر Burning Man (مرد آتشین) در نشان‌واره Google قبل از شروع فستیوال Burning Man در نوادا استفاده می‌کنند.

 • زبان‌ها

  ۲۰۰۰/۵/۹

  بر اساس مأموریت خود جهت سازماندهی اطلاعات جهان، ما Google.com را به ۱۰ زبان دیگر راه‌اندازی می‌کنیم: فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، سوئدی، فنلاندی، اسپانیایی، پرتقالی، هلندی، نروژی، دانمارکی.

 • فهرست جستجو

  ۲۰۰۰/۶/۲۶

  Google به یک هزاره، قرن و دهه و دوره جستجوی وب جدید در حالی وارد می شود که به بزرگترین فهرست راهنمای جستجوی وب تبدیل شده است.

 • زبان‌ها

  ۲۰۰۰/۹/۱۲

  Google با ارائه جستجو به زبان چینی، ژاپنی و کره‌ای شروع می‌کند و تعداد کل زبان‌های پشتیبانی شده ما را به 15 زبان می‌رساند. اما (هنوز!) زبان کلینگون را ارائه نمی‌کند.

 • Google Toolbar

  ۲۰۰۰/۱۲/۱۱

  انتشار افزونه مرورگر Google Toolbar به افراد امکان می‌دهد بدون نیاز به رفتن به صفحه اصلی ما، جستجوهای Google را انجام دهند. به عبارت دیگر، اکنون می‌توانید از Google در وب بدون رفتن به Google.com و فقط با دانلود Google Toolbar و قرار دادن آن در مرورگر خود استفاده کنید.

 • زبان‌ها

  2001/03/27

  نارضایتی از روند آهسته ترجمه یک زبان به چندین زبان صحبت شده در سراسر جهان به طور همزمان توسط رابط Google باعث شد Google یک کنسول ترجمه اجرا کند که به کاربران امکان می‌دهد ترجمه را با سرعت بیشتری انجام دهند. اکنون هر Googler می‌تواند داوطلبانه قسمتی از صفحات ما یا همه آنها را به یکی از بیش از ۱۰۰ زبان مختلف ترجمه کند. قبلاً داوطلبان Google را به زبان کاتالان، آفریکانس، روسی و چک تبدیل کرده‌اند و هفتگی زبان‌های بیشتری به این زبان‌ها اضافه می‌شود. از امروز، Google.com به بیش از ۲۶ زبان موجود است.

 • Google Image Search

  ۲۰۰۱/۷/۲۸

  در صورتی که ارزش یک تصویر به اندازه هزار کلمه باشد، پس ارزش یک میلیون تصویر چقدر است؟ یا به طور دقیق‌تر، ۲۵۰ میلیون عکس چطور؟ جستجوی تصویری Google (نسخه بتا) راه‌اندازی می‌شود که جامع‌ترین روش برای جستجوی تصاویر در وب بود. علاوه بر این، استفاده از این سرویس درست به سهولت استفاده از سایر سرویس‌های جستجوی وب Google است.

 • فهرست جستجو

  ۲۰۰۱/۱۲/۱۱

  اندازه فهرست موضوعی وب Google به ۳ میلیارد سند وب می‌رسد، که برای آن مقطع زمانی که تعداد سند وب، تعداد بسیار زیادی به نظر می‌رسد.

 • ما بر اساس میلیاردها پرسش جستجوی Google جمع‌آوری شده به طرز تفکر سال 2001 دست یافتیم. ما با بررسی بیش از ۱۵۰ میلیون پرسش جستجو در هر روز، ۱۰ مورد از متداولترین پرسش‌ها را ارائه می‌کنیم:

  1. nostradamus
  2. cnn
  3. world trade center
  4. harry potter
  5. anthrax
  6. windows xp
  7. osama bin laden
  8. audiogalaxy
  9. taliban
  10. loft story
 • Google News

  ۲۰۰۲/۹/۲۳

  فوق‌العاده! فوق‌العاده! Google News راه‌اندازی می‌شود که خبرهای مهم جمع‌آوری شده از تقریباً ۴٫۰۰۰ منبع خبری در جهان را ارائه می‌کند. اخبار و گزارش‌ها به صورت خودکار در دسته‌هایی مرتب می‌شوند و مباحث در طول روز به‌روزرسانی می‌شوند، بنابراین می‌توانید در هر بار مراجعه به سهولت اخبار منتشر شده را مشاهده کنید.

 • ما به طرز فکر سال 2002 با Zeitgeist پایانی سال خود پی می‌بریم، که یک چشم‌انداز منحصر به فرد درباره رویدادهای مهم و گرایش‌های برتر بر اساس بیش از ۵۵ میلیارد جستجوی انجام شده در سال گذشته توسط کاربران Google واقع در سراسر دنیا را اختیار شما قرار می‌دهد. در اینجا ۱۰ پرسش جستجوی برتر سال آورده شده است:

  1. spiderman
  2. shakira
  3. winter olympics
  4. world cup
  5. avril lavigne
  6. star wars
  7. eminem
  8. american idol
  9. morrowind
  10. warcraft 3
 • Froogle

  ۲۰۰۲/۱۲/۱۲

  ما Froogle (اکنون Product Search) را راه‌اندازی می‌کنیم، سرویس جستجوی محصول ما که بر پایه تأکید Google بر هدف، که همانا نتایج بی‌طرفانه در حوزه خرید آنلاین است پایه‌گذاری شده است. Froogle میلیون‌ها وب‌سایت مرتبط را جستجو می‌کند تا به کاربران کمک کند خیلی سریع موارد دلخواه خود را بیابید، و به سایت‌هایی که محصول خاص موردنظر آنها را ارائه می‌کنند دسترسی پیدا کنند. ما قبلاً تصمیم گرفتیم که Google هرگز نتایج جستجوی خود را نفروشد، بنابراین کاربران همیشه می‌دانند که نتایج آنها مرتبط است و وجهی برای آنها پرداخت نمی‌کنند.

 • بعد از بیش از ۵۵ میلیارد جستجوی انجام شده در سال گذشته، ما Zeitgeist پایانی سال ۲۰۰۳ را منتشر می‌کنیم، که یک چشم‌انداز منحصر به فرد از رویدادهای مهم و داغ‌ترین خبرهای سال را ارائه می‌کند. در اینجا ده عدد از پرطرفدارترین پرسش‌های جستجوی سال آورده شده است:

  1. britney spears
  2. harry potter
  3. matrix
  4. shakira
  5. david beckham
  6. 50 cent
  7. iraq
  8. lord of the rings
  9. kobe bryant
  10. tour de france
 • فهرست جستجو

  ۲۰۰۴/۲/۱۷

  فهرست موضوعی جستجوی ما به نقطه عطف جدیدی دست می‌یابد: ۶ میلیارد مورد، از جمله ۴.۲۸ میلیارد صفحه وب و ۸۸۰ میلیون تصویر.

 • Gmail

  ۲۰۰۴/۴/۱

  ما یک نسخه پیش‌نمایش از Gmail را تست می‌کنیم، یک جستجوی رایگان بر اساس سرویس پست اینترنتی با ظرفیت ذخیره‌سازی اطلاعات حداکثر تا ۸ میلیارد بیت-معادل ۵۰۰٬۰۰۰ صفحه ایمیل. برای هر کاربر. ایده ایجاد Gmail از یک کاربر Google گرفته می‌شود که درباره کیفیت ضعیف سرویس‌های ایمیل موجود شاکی بوده است.

  بیشتر بخوانید

 • جستجوی پیامکی در تلفن همراه

  ۲۰۰۴/۱۰/۷

  OMG—Google SMS (سرویس پیام کوتاه) راه‌اندازی می‌شود، و به شما این امکان را می‌دهد به سهولت به لیستی از رستوران‌های نزدیک دسترسی پیدا کنید، تعریف یک کلمه، قیمت یک محصول یا یک کدپستی یا ناحیه را بیابید. حتی می‌توانید از Google SMS برای محاسبه یک انعام استفاده کنید. در صورتی که گوشی شما برای پیام‌های نوشتاری فعال شده باشد، می‌توانید عبارت جستجوی خود را به کدکوتاه 5 رقمی ایالات متحده ارسال کنید: 46645 (GOOGL در بیشتر گوشی‌ها). نتایج جستجوی شما به شکل پیام‌های نوشتاری و نه پیوند ارسال می‌شود.

  بیشتر بخوانید

 • Google Scholar

  ۲۰۰۴/۱۰/۸

  نسخه بتای Google Scholar جستجوی متون پژوهشی مانند مقاله‌های بازبینی شده، پایان‌نامه‌ها، کتاب‌ها، چاپ‌های اولیه، چکیده‌ها و گزارش‌های فنی -- همه را به صورت رایگان امکانپذیر می‌کند. در Google، ما از تحقیقات علمی بسیار بهره برده‌ایم. این یکی از راه‌های خدمات‌رسانی به جامعه پژوهش و تحقیقات است. ما امیدواریم Google Scholar به همه ما کمک کند تا با تکیه بر یافته‌های دانشمندان به اهداف خود دست یابیم.

  بیشتر بخوانید

 • Google Desktop Search

  ۲۰۰۴/۱۰/۱۴

  Google Desktop Search فناوری جستجوی Google را به سرحد نهایی داده‌ها رساند: درایو سخت شلوغ خود شما. این برنامه کوچک (۷۰۰ کیلویی) جهت کمک به شما برای یافتن همه انواع فایل‌ها در درایو سخت خود طراحی شده است، از جمله فایل‌های Office، ایمیل، گپ‌های AIM و PDFها و همچنین موسیقی، تصاویر، ویدیو و موارد دیگر.

  بیشتر بخوانید

 • فهرست جستجو

  ۲۰۰۴/۱۱/۱۰

  ما اعلام می‌کنیم که تعداد فهرست راهنمای صفحات وب ما به ۸ میلیارد رسیده است. در این زمان این رقم بسیار بالا به نظر می‌رسد.

  بیشتر بخوانید

 • Google Book Search

  ۲۰۰۴/۱۲/۱۴

  کتاب‌های دنیا، به لطف برنامه Google Print (از زمانی که به Google Book Search تغییر نام داد) برای همیشه نگهداری و محافظت می‌شوند. امروز ما از مشارکت‌های مرور دیجیتالی با کتابخانه‌های هاروارد، استنفورد، دانشگاه میشیگان و آکسفورد علاوه بر کتابخانه عمومی نیویورک خبر می‌دهیم. هدف ما: تا نسل جدید بتواند با سهولت بیشتری به دنیای کتاب‌ها دسترسی پیدا کنند. با همکاری با کتابخانه ها و ناشرین، اکنون ما به میلیون‌ها کتاب دسترسی پیدا کرده‌ایم، از جمله اکثر کتاب‌های منحصر به فردی که در طی سالها خوانده نشده‌اند و هزاران کتابی که دیگر چاپ نمی‌شود.

  بیشتر بخوانید

 • Zeitgeist 2004

  ۲۰۰۴/۱۲/۲۲

  بر اساس میلیاردها جستجوی انجام شده توسط کاربران Google در سراسر دنیا، Zeitgeist پایان سال ۲۰۰۴ درباره رویدادها و اخبار داغ سال چشم‌انداز منحصر به فردی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در اینجا ده مورد از متداول‌ترین پرسش‌های جستجوی برتر آورده شده است:

  1. britney spears
  2. paris hilton
  3. christina aguilera
  4. pamela anderson
  5. chat
  6. games
  7. carmen electra
  8. orlando bloom
  9. harry potter
  10. mp3
 • Google Video

  ۲۰۰۵/۱/۲۵

  ما Google Video را راه‌اندازی می‌کنیم، محصولی که به شما امکان می‌دهد فهرستی از نسخه‌های رونوشت برنامه‌های تلویزیونی اخیر را جستجو کنید. در این زمان این فقط یک محصول بتا در مراحل ابتدایی خود است: شما فقط می‌توانید کدهای آماده نوشتاری و تصاویر ثابتی از شوهای مطابق با عبارات جستجوی خود را مشاهده کنید و فقط می‌توانید شوهای چند کانال محدود، تا دسامبر ۲۰۰۴ را جستجو کنید. اما ما Google Video را در ماه‌های بعدی به طور پیوسته بهبود خواهیم بخشید به طوری که در شبکه TV biz می‌گویند همچنان با ما بمانید.

  بیشتر بخوانید

 • فهرست جستجوی تصویری

  ۲۰۰۵/۲/۷

  در این روز به یک نقطه عطف بسیار بزرگ دست یافتیم، زیرا Google Image Search اعلام می‌کند که ما موفق شده‌ایم ۱.۱ میلیارد تصویر را فهرست‌بندی کنیم که البته همه آنها به گربه‌ها تعلق ندارند.

  بیشتر بخوانید

 • Google Labs صفحه اصلی شخصی شده ما را منتشر می‌کند (اکنون iGoogle نامیده می‌شود) که به شما امکان می‌دهد با افزودن عناوین خبری، وضعیت هوا و سایر ویژگی‌ها به صفحه اصلی Google، اینترنت را به شکلی که می‌خواهید (کم و بیش) در آورید. با یک کلیک موشواره می‌توانید به شکل "قدیمی" Google بازگردید.

  بیشتر بخوانید

 • Google Translate

  ۲۰۰۵/۸/۲۲

  بگویید چه اتفاقی روی داد؟ Google Translate در ارزیابی ترجمه ماشینی ۲۰۰۵ دولت ایالات متحده امتیاز خوبی را به خود اختصاص می‌دهد—و و همانطور که آینده در این خط زمان نشان می‌هد، تیم ترجمه تازه کار خود را آغاز کرده است.

  بیشتر بخوانید

 • Google Blog Search

  ۲۰۰۵/۹/۱۵

  بدیهی است که این نوع ‌وبلاگ‌نویسی متداول شده است—اما چگونه مطالبی را که وبلاگ‌نویسان درباره آنها می‌نویسند می‌یابید؟ Google Blog Search معرفی می‌شود، ویژگی که نتایج سریع جستجوی Google را در وبلاگ‌ها به زبان‌های مختلفی صرفنظر از محلی که میزبانی یا نوشته می‌شوند ارائه می‌کند. شما می‌توانید بر اساس مبحث، URL، کلمات کلیدی جستجو کنید یا جستجوی خود را به وبلاگ‌ها یا محدوده‌های تاریخ خاصی محدود کنید.

  بیشتر بخوانید

 • میلیاردها جستجوی Google. یک سال. Zeitgeist با استفاده از اطلاعات گذشته تصویری از آینده را به شما نشان می‌دهد. در اینجا ده عدد از جستجوهای پرطرفدار برتر آورده شده است:

  1. Myspace
  2. Ares
  3. Baidu
  4. wikipedia
  5. orkut
  6. iTunes
  7. Sky News
  8. World of Warcraft
  9. Green Day
  10. Leonardo da Vinci
 • Google Finance

  ۲۰۰۶/۳/۲۱

  ما به شما کمک می‌کنیم با دسترسی سریع و آسان به اطلاعات مالی و تجاری مربوط به شرکت‌های خصوصی و عمومی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک از سرمایه خود به نحوه احسن استفاده کنید. Google Finance نمودارهای تعاملی، جستجوی شرکت بر اساس نام و نماد سهام، گزارش‌های گروه‌بندی شده بر اساس مبحث برگرفته از Google News، پست‌های زمانبندی شده وبلاگ از Google Blog Search، گروه‌های بحث و گفتگو در مورد مباحث و پورتفولیوهایی برای ردیابی اطلاعات مالی شما را شامل می‌شود.

  بیشتر بخوانید

 • به طور کلی درباره شما است. با Google Trends، شما می‌توانید علاقه مردم دنیا را به مباحث دلخواه خود ارزیابی کنید. حداکثر پنج مبحث را وارد کنید و ببینید این مباحث چند بار توسط افراد مختلف در Google جستجو شده‌اند. Google Trends همچنین نشان می‌دهد چند بار مباحث شما در خلاصه اخبار Google News نمایش داده شده است و کدام منطقه جغرافیایی برای این مباحث جستجوهایی بیشتری را انجام داده است.

  بیشتر بخوانید

 • Google Custom Search

  ۲۰۰۶/۱۰/۲۳

  بهتر از Google؟ چرا که نه؟ راه‌اندازی موتور جستجوی سفارشی Google به وبلاگ‌نویسان و دارندگان وب‌سایت امکان می‌دهد موتور جستجویی را ایجاد کنند که متناسب با علایق خود و علایق کاربران خاص خود باشد.

  بیشتر بخوانید

 • Patent Search

  ۲۰۰۶/۱۲/۱۴

  با انتشار نسخه بتای Google Patent Search، شما می‌توانید از داستان پشت محصولاتی که هر روز استفاده می‌کنید مانند نوار چسب و لنزهای مطلع شوید یا درباره هزاران اختراع گمنام که احتمالاً هرگز از وجود آنها مطلع نمی‌باشید اطلاعاتی کسب کنید. Google Patent به شما امکان می‌دهد متن کامل و تصاویر بیش از ۷ میلیون حق ثبت ایالات متحده را جستجو کنید.

  بیشتر بخوانید

 • سال ۲۰۰۶ چه معنایی داشت؟ Zeitgeist با مطالعه پرسش‌های جستجوی Google تلاش کرده است به این سؤال پاسخ دهد. در اینجا ده عدد از جستجوهای برتر سال ۲۰۰۶ آورده شده است:

  1. bebo
  2. myspace
  3. world cup
  4. metacafe
  5. radioblog
  6. wikipedia
  7. video
  8. rebelde
  9. mininova
  10. ویکی
 • جستجوی سراسری

  ۲۰۰۷/۵/۱۶

  اکنون همه با هم. در رویداد جستجوی خود، ما اعلام می‌کنیم بعد از ایجاد روشی برای جستجوی همه منابع محتوایی—وب، تصاویر، اخبار، نقشه‌ها، محل، ویدیو، کتاب‌ها—، یک قدم به جستجوی جهانی نزدیکتر شدیم و نتایج یکپارچه را که به ترتیب ارتباط آنها رتبه‌گذاری شده است ارائه می‌کنیم.

  بیشتر بخوانید

 • ما بر اساس میلیاردها پرسش جستجوی Google جمع‌آوری شده به طرز تفکر سال ۲۰۰۷ دست می‌یابیم. در اینجا ده عدد از مطرح‌ترین پرسش‌های جستجو در ایالات متحده را آورده‌ایم:

  1. iphone
  2. webkinz
  3. tmz
  4. transformers
  5. youtube
  6. club penguin
  7. myspace
  8. heroes
  9. facebook
  10. anna nicole smith
 • Google Translate

  ۲۰۰۸/۵/۱۵

  در این زمان Google Translate معجزه ترجمه آنلاین فوری را به زبان بلغاری، کرواتی، چکی، دانمارکی، فنلاندی، هندی، نروژی، لهستانی، رومانیایی و سوئدی و در مجموع به ۲۳ زبان پشتیبانی شده ارائه می‌کند. شگفت انگیز است!

  بیشتر بخوانید

 • Doodle 4 Google 2008

  ۲۰۰۸/۵/۲۱

  نظر میلیون‌ها رأی‌دهنده آنلاین بر این بود که گریس مون، دانش‌آموز کلاس ششم از دره کاستروی کالیفرنیا بهترین doodle را برای مسابقه Doodle 4 Google این سال ارائه کرده است.

  بیشتر بخوانید

 • Google Site Search

  ۲۰۰۸/۶/۳

  راه‌اندازی Google Site Search به دارندگان وب‌سایت امکان می‌دهد جستجوهای پشتیبانی شده توسط Google را در سایت‌های شخصی خود فعال کنند.

  بیشتر بخوانید

 • ما یک سرویس جدید به نام Knol راه‌اندازی می‌کنیم که نوشتن و اشتراک‌گذاری اطلاعات در وب را برای افراد متخصص و مجرب بسیار آسان‌تر می‌کند. نویسندگان می‌توانند مقاله‌های معتبری (که همچنین knols گفته می‌شود) را درباره یک موضوع پست کنند و سپس این اطلاعات را با دیگران به اشتراک بگذارند. هر knol معرف یک نویسنده یا گروهی از نویسندگان است، بنابراین خوانندگان می‌توانند به طور واضح ببیند چه کسی یک مقاله را نوشته است و همچنین اطلاعات وی را مشاهده کنند و knol را بازبینی کرده درباره آن نظر داده و آنرا رتبه‌بندی کنند. خوانندگان می‌توانند حتی با استفاده از یک ویژگی جدید به نام "همکاری مدیریت شده"، مستقیماً به knol کمک کنند. در آخر این خود نویسنده است که درباره در نظر گرفتن پیشنهادات تصمیم‌گیری می‌کند.

  بیشتر بخوانید

 • فهرست جستجو

  ۲۰۰۸/۷/۲۵

  در حال حاضر اندازه وب چقدر است؟ ما اعلام می‌کنیم که سیستم فهرست‌سازی مربوط به پردازش پیوندهای ما نشان می‌دهد که Google اکنون دارای ۱ تریلیون URL اختصاصی است و همچنین تعداد صفحات وب تکی با سرعت چند میلیارد صفحه در هر روز در حال افزایش است.

  بیشتر بخوانید

 • Google Suggest

  ۲۰۰۸/۸/۲۵

  ما Google Suggest را راه‌اندازی می‌کنیم که به شما در تنظیم پرسش‌های جستجو و کاهش اشتباه‌هات املایی و ضربات کلید و رهایی هزاران کاربر اینترنتی از شر ساعت‌ها تایپ کردن کمک می‌کند، هر بار یک پیشنهاد در مدت یک ان‌ام ثانیه.

  بیشتر بخوانید

 • مرورگر Google Chrome

  ۲۰۰۸/۹/۲

  ما Google Chrome، یک مرورگر وب منبع باز جدید را ارائه می‌کنیم. یک مرورگر سریع و امن، این مرورگر به شما امکان می‌دهد به سرویس‌های Google دلخواه خود مانند Gmail ،Google Maps و Google Docs بسیار آسان‌تر از قبل دسترسی پیدا کنید. Google Chrome همچنین ویژگی‌های جدید منحصر به فردی مانند یک کادر تکی برای آدرس‌های وب و جستجوها، یک مدیر دانلود ساده، یک واسط جهت بهبود تجربه مرور شما ارائه می‌کند.

 • تولد۱۰ سالگی Google

  ۲۰۰۸/۹/۲

  زمان به سرعت می‌گذرد -- جشن۱۰ سالگی Google فرا می‌رسد.

 • پروژه 10^100

  2008/09/24

  به عنوان قسمتی از دهمین جشن تولد خود، ما پروژه 10^100 (یعنی "ده به توان صد") را راه‌اندازی می‌کنیم، که یک فراخوانی ایده‌ها برای کمک به تعداد زیادی از افراد است و برنامه‌ای برای استفاده از بهترین ایده‌های ارسالی در زندگی است. ما برای شروع این پروژه‌ها و دعوت از شما برای ایده‌های مورد علاقه خود ۱۰ میلیون دلار اختصاص می‌دهیم.

  بیشتر بخوانید

 • ما پرطرفدارترین پرسش‌های برتر را منتشر می‌کنیم که تفکر سال ۲۰۰۸ را نشان می‌دهند:

  1. اوباما
  2. facebook
  3. att
  4. iphone
  5. youtube
  6. fox news
  7. palin
  8. beijing 2008
  9. david cook
  10. surf the channel
 • Google Translate

  ۲۰۰۹/۲/۲۶

  علاوه بر زبان ترکی، تایلندی، مجارستانی، استونیایی، آلبانیایی، مالتی و گالیسی اعلام می‌کنیم که Google Translate اکنون قادر به انجام ترجمه خودکار بین ۴۱ زبان است که به طور کل ۹۸٪ از زبان‌های خوانده شده توسط کاربران اینترنت را پوشش می دهند.

  بیشتر بخوانید

 • Google Profiles

  ۲۰۰۹/۴/۲۱

  ما Google Profiles را راه‌اندازی می‌کنیم که به شما امکان می‌دهد بر آنچه که دیگران هنگام جستجوی شما می‌یابند کنترل بیشتری داشته باشید. وقتی اشخاص بر اساس نام جستجو می‌کنند، نمایه‌ها در پایین صفحات جستجوی ایالات متحده ما نشان داده می‌شود.

  بیشتر بخوانید

 • Google Search Options

  ۲۰۰۹/۵/۱۲

  آیا جستجوی وب می‌تواند بهتر و شخصی‌تر باشد؟ همیشه. به همین دلیل ما Search Options را راه‌اندازی می‌کنیم که یک پانل ابزار در سمت چپ نتایج جستجو است و به شما امکان می‌دهد بر نتایج خود کنترل دقیق‌تری داشته باشید.

  بیشتر بخوانید

 • Doodle 4 Google 2009

  ۲۰۰۹/۵/۲۰

  هزاران محصل طرح‌های خود را ارسال می‌کنند. بیش از ۶ میلیارد رأی آنلاین گرفته شد. و کریستین انگلبرت، یک دانش‌آموز کلاس ششم از سن آنتونیوی تگزاس برنده مسابقه 2009 Doodle 4 Google می‌شود.

  بیشتر بخوانید

 • Google Translate

  ۲۰۰۹/۸/۳۱

  چی؟ Google Translate از زبان‌های آفریکانس، بلاروسی، ایسلندی، ایرلندی، مقدونی، مالایی، سواحیلی، ولزی یا عبری پشتیبانی نمی‌کند؟ خوب در حال حاضر پشتیبانی می‌کند.

  بیشتر بخوانید

 • جستجوی اجتماعی

  ۲۰۰۹/۱۰/۲۶

  جستجوی اجتماعی، یک آزمایش جدید در Google Labs است که نتایج جستجوی Google شما را با محتوای عمومی مرتبط از دوستان و مخاطبین شما تقویت کرده و آنها را جهت سهولت کار شما در پایین نتایج جستجو هایلات می‌کند.

  بیشتر بخوانید

 • Google Dashboard

  ۲۰۰۹/۱۱/۵

  Google Dashboard جدید شفافیت را ارائه می‌کند و به شما امکان می‌دهد بر اطلاعات و داده‌های مربوط به Google خود نظارت بیشتری داشته باشید. Dashboard داده‌ها را برای هر محصولی که استفاده می‌کنید خلاصه می‌کند و پیوندهای مستقیمی را به شما ارائه می‌کند، به این ترتیب می‌توانید اطلاعات شخصی و تنظیمات خود را—همه در یک مکان امن و راحت، کنترل کنید.

  بیشتر بخوانید

 • سال ۲۰۰۹ درباره چه بود؟ Zeitgeist این سال ماهیت میلیاردها پرسش جستجوی Google را نشان می‌دهد. در اینجا مطرح‌‌ترین پرسش‌های جستجوی سال آورده شده است:

  1. twitter
  2. michael jackson
  3. facebook
  4. hulu
  5. hi5
  6. glee
  7. paranormal activity
  8. natasha richardson
  9. farrah fawcett
  10. lady gaga
 • Google Goggles

  ۲۰۰۹/۱۲/۷

  ما Google Goggles را راه‌اندازی می‌کنیم، یک برنامه جستجوی دیداری جدید برای تلفن‌های Android است و به شما امکان می‌دهد با گرفتن عکس به جای تایپ کردن کلمه وب را جستجو کنید. از یک علامت مشخصه، نشان، نشان‌واره، جلد کتاب، یا اثر هنری برای دریافت نتایج جستجوی مطابق با تصویر خود عکس بگیرید. برای دریافت اطلاعات تجاری، فقط کافی است گوشی خود را مقابل یک فروشگاه بگیرید، Goggles با استفاده از قطب‌نما و GPS گوشی، نام آن فروشگاه را به شما نشان می‌دهد.

  بیشتر بخوانید

 • جستجوی بی‌درنگ

  ۲۰۰۹/۱۲/۷

  ویژگی جستجوی بی‌درنگ جدید ما نتایج جستجوی شما را با به‌روزرسانی‌های مستقیم از افراد موجود در سایت‌های معروف مانند Twitter و همچنین عناوین خبری و پست‌های وبلاگ منتشر شده درست چند دقیقه قبل از جستجوی شما به روز نگه می‌دارد.

  بیشتر بخوانید

 • تولد اسحاق نیوتون

  ۲۰۱۰/۱/۴

  به یاد سیصد و شصت و هشتیم سالگرد تولد سر اسحاق نیوتون، ما اولین Doodle تعاملی خود را ارائه می‌کنیم.

 • عشق پاریسی

  ۲۰۱۰/۲/۷

  ما اولین و تنها تبلیغ Super Bowl خود را منتشر می‌کنیم که بیانگر یک داستان عاشقانه برگرفته از عبارات جستجو است. این یکی از ویدیوهای بسیاری است که برای قدردانی از تلاش‌های انسانی پشت جستجو تهیه شده است.

 • Topeka

  ۲۰۱۰/۴/۱

  برای دروغ اول آوریل، ما نام خود را به Topeka تغییر می‌دهیم، به احترام توپکا پایتخت کانزاس که به عنوان قسمتی از تلاش خود برای ارائه شبکه فیبر آزمایشی ما به آن شهر، نام خود را به Google تغییر داد.

  بیشتر بخوانید

 • شکل ظاهری جدید برای نتایج جستجو

  ۲۰۱۰/۵/۵

  ما با استفاده از یک پانل سمت چپ و جدید، ظاهر و شکل جدیدی را برای نتایج جستجوی خود ارائه می‌کنیم، این پانل مرتبط‌ترین ابزارهای جستجو و فیلترها را برای پرسش جستجوی شما شامل می‌شود. اکنون شما می‌توانید به سرعت بین چند نوع نتیجه مانند کتاب‌ها، تصاویر و اخبار جابجا شوید یا نتایج را بر اساس زمان یا مبحث محدود کنید. ویژگی «یک چیز متفاوت» جدید در پایین پانل سمت چپ به شما کمک می‌کند سایر مباحث مرتبط به پرسش خود را بیابید.

  بیشتر بخوانید

 • Doodle پک‌-من

  ۲۰۱۰/۵/۲۱

  در جشن تولد ۳۰ سالگی پک-من، ما اولین doodle قابل پخش را منتشر می‌کنیم که به ۲۵۶ سطح از سرگرمی dot-chomping و Ms. PAC-MAN مجهز است.

  بیشتر بخوانید

 • Doodle 4 Google 2010

  ۲۰۱۰/۵/۲۶

  بعد از بیش از ۳۳٫۰۰۰ طرح ارائه شده از طرف دانش‌آموزان و میلیون‌ها رأی آنلاین، مفتخریم که اعلام کنیم دانش‌آموز مکنزی ملتون از ال دورا اسپرینگز میسوری جایزه مسابقه ۲۰۱۰ Doodle برای Google را به خود اختصاص داد.

  بیشتر بخوانید

 • تنظیم شخصی Google.com

  ۲۰۱۰/۶/۲

  ما شخصی‌سازی صفحه اصلی Google.com را راه‌اندازی می‌کنیم که به شما امکان می‌دهد تصویر پس‌زمینه خود را سفارشی کنید.

  بیشتر بخوانید

 • Caffeine

  ۲۰۱۰/۶/۸

  ما Caffeine، سیستم فهرست‌سازی جدید خود را ارائه می‌کنیم که نتایجی را برای جستجوهای وب ارائه می‌کند که 50 درصد از فهرست‌سازی قبلی ما جدیدتر است و بزرگترین مجموعه محتوای وبی است که ما تا کنون ارائه کرده‌ایم.

  بیشتر بخوانید

 • جستجوی بی‌درنگ

  ۲۰۱۰/۸/۲۶

  ما به جستجوی بی‌درنگ، یک صفحه اصلی مستقل جدید به همراه ابزارهای بیشتری برای کاوش و فیلتر کردن نتایج بی‌درنگ اختصاص می‌دهیم.

  بیشتر بخوانید

 • Doodle باکی بال

  ۲۰۱۰/۹/۴

  doodle تعاملی ما بیست و پنجمین سالگرد باکی بال را جشن گرفت.

 • Doodle ذر‌ه‌ای

  ۲۰۱۰/۹/۶

  ما با انتشار خبر راه‌اندازی Google Instant، این doodle را که سریع، جالب و تعاملی است منتشر می‌کنیم: جستجو دقیقاً باید به همان صورتی که فکر می‌کنیم باشد!

 • Google Instant

  ۲۰۱۰/۹/۸

  Google Instant را راه‌اندازی می‌کنیم، که یک بهبود جدید در جستجو است که نتایج جستجو را در حین نوشتن شما نشان می‌دهد. اکنون شما دیگر مجبور نیستید برای دریافت نتایج عبارت جستجوی خود را به طور کامل تایپ کنید یا حتی دکمه "جستجو" را فشار دهید. می‌توانید از کلمات پیشنهادی به عنوان بازخوردی در جهت کمک به خود برای تنظیم عبارات جستجوی بهتر استفاده کنید و جستجوی خود را در حرکت انجام دهید تا وقتی که نتایج دقیقاً با آنچه می‌خواهید منطبق باشد.

  بیشتر بخوانید

 • گزارش شفاف‌سازی

  ۲۰۱۰/۹/۲۰

  گزارش شفافیت تعاملی ما به شما امکان می‌دهد درخواست‌های دولتی که درباره کاربران دریافت کرده‌ایم و همچنین درخواست‌های مربوط به حذف یا سانسور کردن محتوا را مشاهده کنید.

  بیشتر بخوانید

 • Doodle جان لنون

  ۲۰۱۰/۱۰/۹

  این را تصور کنید: یک doodle متحرک در هفتادمین سالگرد تولد جان لنون.

 • تولدت مبارک!

  ۲۰۱۰/۱۰/۱۶

  جان لنون، نورمن راکول، اسحاق نیوتن و اکنون شما. وقتی تاریخ تولد خود را در نمایه Google درج می‌کنید، صفحه اصلی Google یک doodle را فقط برای شما در روز ویژه شما نشان می‌دهد (فقط باید حتماً به سیستم وارد شوید).

 • جستجوی مکان

  ۲۰۱۰/۱۰/۲۷

  ما جستجوی مکان را راه‌اندازی می‌کنیم، نوع جدیدی از جستجوی محلی که اطلاعات مربوط به مکان‌های مختلف در جهان را سازماندهی می‌کند. اکنون وقتی اطلاعات محلی را جستجو می‌کنید، لیستی از مکان‌های خاص را مشاهده می‌کنید که با رنگ قرمز علامت‌گذاری شده‌اند تا شما بتوانید به سهولت درباره مقصد خود تصمیم‌گیری کنید. جستجوی مکان همچنین پیوندهای مرتبط‌تری را درباره یک صفحه نتایج تکی به شما ارائه می‌کند و پیوندهایی را به سایر صفحات برای کسب اطلاعات بیشتر به شما ارائه می‌کند—به این ترتیب به شما کمک می‌کند که مکان دلخواه خود را سریع‌تر بیابید.

  بیشتر بخوانید

 • پیش‌نمایش سریع

  ۲۰۱۰/۱۱/۹

  ما «پیش‌نمایش‌های سریع» را راه‌اندازی می‌کنیم، یک پیش‌نمایش تصویری از نتایج جستجو که با نمایش یک عکس فوری اینترنتی از هر گزینه با اعلان‌های نوشتاری که عبارت جستجوی شما را در صفحه مشخص می‌کنند، به شما کمک می‌کند نتیجه صحیح خود را به سرعت انتخاب کنید. با یکبار کلیک روی ذره‌بین در نتایج خود، یک پیش‌نمایش سریع از آن صفحه وب را مشاهده خواهید کرد. بعد از اینکه پیش‌نمایش‌های سریع را فعال کردید، می‌توانید برای مشاهده یک پیش‌نمایش دیگر روی سایر نتایج بروید.

  بیشتر بخوانید

 • نتایج مستقیم NBA

  ۲۰۱۰/۱۲/۳

  ما با NBA.com هدف‌گیری کرده، امتیاز کسب می‌کنیم—ویژگی که امتیازات بازی بی‌درنگ، برنامه‌های زمانی، جایگاه‌ها، پیوندهای مربوط به به‌روزرسانی‌های مستقیم، پیش‌نمایش‌های بازی و جمع‌بندی‌ها را —همه در نتایج جستجوی شما ارائه می‌کند.

  بیشتر بخوانید

 • جستجوی مکان در تلفن همراه

  ۲۰۱۰/۱۲/۳

  جستجوی مکان به تلفن همراه راه می‌یابد ویژگی که به شما امکان می‌دهد [museums new york city] را در تلفن هوشمند خود جستجو کنید و نتایج وب را درباره موزه هنری پایتخت، به همراه نظرات و بازبینی‌ها—همگی به صورت منظم و مرتب در یک بسته دریافت کنید.

  بیشتر بخوانید

 • فروشگاه وب Chrome

  ۲۰۱۰/۱۲/۷

  ما فروشگاه وب Chrome را افتتاح می‌کنیم، فروشگاهی که در آن می‌توانید هزاران برنامه، برنامه افزودنی، مضمون را برای Google Chrome بیابید. در این فروشگاه می‌توانید بر اساس دسته‌‌های مختلف و صفحات مورد اختصاصی، جستجو و مرور کنید و همچنین رتبه‌بندی‌ها و نظرات را بخوانید و نظر و رتبه خود را ارائه کنید. در صورت استفاده از چند رایانه، می‌توانید برنامه‌های کاربردی، برنامه‌های اضافی و طرح‌های زمینه خود را در همه رایانه‌ها با استفاده از همگام‌سازی مرورگر همگام‌سازی کنید.

  بیشتر بخوانید

 • Zeitgeist 2010

  ۲۰۱۰/۱۲/۹

  ما با جمع‌آوری میلیاردها پرسش جستجوی Google، به طرز تفکر سال ۲۰۱۰ دست می‌یابیم. خبرهای مهم، رویدادها و یک ویدیوی جمع‌بندی ۲۰۱۰ را کاوش کنید. در اینجا ده عدد از مطرح‌ترین جستجوها آورده شده است:

  1. chatroulette
  2. iPad
  3. justin bieber
  4. nicki minaj
  5. friv
  6. myxer
  7. katy perry
  8. twitter
  9. gamezer
  10. facebook
 • Google Instant برای تلفن همراه

  ۲۰۱۰/۱۲/۱۰

  در تلاشی برای ارائه نتایج جستجوی وب سریع و واضح به همه افراد، ما یک نسخه بتا از Google Instant ویژه تلفن همراه به بیش از ۲۸ زبان و ۴۰ کشور در سراسر دنیا منتشر می‌کنیم.

  بیشتر بخوانید

 • به‌روزرسانی جستجوی اجتماعی

  ۲۰۱۱/۲/۱۷

  ما از انتشار به‌روزرسانی‌هایی در جستجوی اجتماعی خبر می‌دهیم: اکنون وقتی در حساب Google خود هستید، می‌توانید نتایج و پیوندهای مشترک از افرادی را که در Twitter ،Flickr ،Blogger با آنها در ارتباط هستید و سایر سایت‌های عمومی موجود—از طریق صفحه نتایج جستجو مشاهده کنید. نام‌ها و عکس‌های نمایه افرادی که این اطلاعات را به اشتراک گذاشته یا منتشر می‌کنند در زیر نتایج نشان داده می‌شود.

  بیشتر بخوانید

 • نمای آشپزی

  ۲۰۱۱/۲/۲۴

  ما مشاهده دستور پخت را راه‌اندازی می‌کنیم تا نتایج جستجوی خود را به گونه‌ای سازماندهی کنید که فقط دستورات پخت را نشان دهند، و سپس بتوانید با استفاده از مواد لازم، تصاویر و رتبه‌بندی های علامت‌گذاری شده مشخص، مورد دلخواه خود را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید دستورهای پخت خاص را مانند [chocolate chip cookies] و مباحث کلی‌تر دیگر مانند [strawberry] را جستجو کنید یا حتی دستورهای پختی را برای غذاهای مخصوص تعطیلات یا رویدادهای خاص مانند [cinco de mayo] بیابید. برای دریافت نمایش دستور پخت، روی پیوند «دستورهای پخت» در پانل سمت چپ صفحه نتایج جستجو کلیک کنید.

 • نمایه‌های Google پیشرفته

  ۲۰۱۱/۳/۲

  ما شکل ظاهری جدیدی را در نمایه‌های Google ایجاد می‌کنیم، و این امکان را به شما می‌دهیم که نمایه عمومی خود را با سهولت بیشتری کنترل و تقویت کنید. با رفتن به profiles.google.com، می‌توانید نمایه‌ای را ایجاد کنید که به بهترین نحوه ممکن نمایانگر صورتی است که دوست دارید توسط مردم جهان دیده شوید.

  بیشتر بخوانید

 • پیش‌نمایش​های سریع در تلفن همراه

  ۲۰۱۱/۳/۸

  ما پیش‌نمایش‌های سریع در تلفن همراه را راه‌اندازی می‌کنیم. این برنامه همانند نسخه پیش‌نمایش‌های سریع ویژه دسک‌تاپ خود به شما امکان می‌دهد نتایج جستجوی عکس‌های فوری صفحه وب را مقایسه کنید و به شما کمک می‌کند به سهولت و سرعت بیشتری نتیجه درست را انتخاب کنید.

  بیشتر بخوانید

 • دکمه 1+

  ۲۰۱۱/۳/۳۰

  ما دکمه 1+ را معرفی می‌کنیم که صورت کوتاه شده «این خیلی جالب است» یا «این را امتحان کنید» است. برای کمک به دوستان و مخاطبین و سایر افراد موجود در وب جهت یافتن بهترین موارد در جستجوی Google، دکمه 1+ را کلیک کنید. دکمه 1+ همچنین می‌تواند با نمایش توصیه‌های مناسب درباره مباحث مورد علاقه‌تان در نتایج جستجو، درست وقتی که به آنها نیاز دارید، به شما کمک کند.

 • Doodle چارلی چاپلین

  ۲۰۱۱/۴/۱۵

  به یاد صد و بیست و دومین سالگرد تولد سر چارلز اسپنسر چاپلین، ما اولین و تنها Doodle ویدیویی اکشن را ایجاد می‌کنیم.

  اکنون آنرا مشاهده کنید

 • Google Images با مرتب‌سازی

  ۲۰۱۱/۵/۹

  ما به کاربران امکان می‌دهیم در Google Images، بر اساس موضوع موارد را مرتب کنند، بنابراین علاوه بر جستجوی تصویری مباحث می‌توانید تصویر دقیقی را که به دنبال آن هستید با کلیک روی مرتب‌سازی بر اساس موضوع در پانل سمت چپ جهت مرتب‌سازی فوری نتایج بیابید.

  بیشتر بخوانید

 • تولد ۹۶ سالگی لس پاول

  ۲۰۱۱/۶/۹

  با این doodle تعاملی، مهارت خود را در زمینه نواختن گیتار به صورت آنلاین امتحان کنید.

 • Instant Pages

  ۲۰۱۱/۶/۱۴

  صفحات فوری را معرفی می​کنیم که یک ویژگی جدید برای کمک به کاربران در استفاده از نتایج جستجوی دلخواه آنهاست با سرعت هرچه بیشتر -- و در برخی شرایط حتی بلافاصله و فوری. ویژگی «صفحات فوری» ابتدا با استفاده از فناوری رندرسازی اولیه‌ای که ما در Chrome طراحی می‌کنیم فعال می‌شود و سپس وقتی کاملاً درباره اینکه کدام نتیجه برای جستجوی شما بهترین پاسخ می‌باشد اطمینان لازم را کسب کردیم این ویژگی به طور هوشمند با جستجوی وب فعال می‌شود.

 • جستجوی صوتی

  ۲۰۱۱/۶/۱۴

  ما جستجوی صوتی را برای اولین بار در رایانه‌ها معرفی می‌کنیم. به جای تایپ کردن، می‌توانید برای بازگو کردن مورد جستجوی خود نماد میکروفن را کلیک کنید و آنچه را که به دنبال آن هستید بیابید. درباره چیزهایی که نمی‌دانید، خواه وضعیت هوا، زمان‌های پخش فیلم یا چیزی که می‌دانید چگونه تلفظ می‌شود اما املای دقیق آن را نمی‌دانید مانند bolognese mozzarella recipe - اگر بتوانید آن را تلفظ کنید می‌توانید آنرا جستجو کنید.

 • جستجو با تصویر

  ۲۰۱۱/۶/۱۴

  توانایی جستجو بر اساس تصویر را معرفی می​کنیم. اکنون می​توانید از عکس​های خود و تصاویر موجود در وب برای شروع جستجوی خود در Google استفاده کنید. وقتی بر اساس تصویر جستجو می‌کنید، نتایجی را مشاهده می‌کنید که محل نمایش تصویر مورد نظر و تصاویر مشابه در وب را به شما نشان می‌دهد. ما شما را به صفحات وبی می​بریم که شامل تصاویر است یا تصاویر مشابهی را با اندازه و وضوح متفاوت نشان می​دهد.

 • جستجوی پروازها

  ۲۰۱۱/۹/۱۳

  ما «جستجوی پرواز» را راه‌اندازی می‌کنیم، ابزاری جدید برای کاوش گزینه‌های سفر و برنامه‌ریزی سفر خود. با «جستجوی پرواز» می‌توانید لیست از بروازهای مناسب را مشاهده کنید که به راحتی می‌توانید از آن اسکن تهیه کنید. نمی‌دانید به کجا می‌خواهید بروید؟ «جستجوی پرواز» می‌تواند به شما کمک کند گزینه‌های سفر و مقاصد خود را کاوش کنید. یک شهر مقصد را انتخاب نمایید سپس می‌توانید در اطراف نقشه بگردید و گزینه‌های بلیط مقصدهای مختلف را بیابید. «جستجوی پرواز» همچنین به شما کمک می‌کنند متوجه شوید چه تاریخ‌هایی از قیمت کمتری برخوردارند.

  بیشتر بخوانید

 • افراد و صفحه‌های مرتبط

  ۲۰۱۲/۱/۱۰

  ما افراد و صفحات مرتبطی را در جستجو معرفی می‌کنیم که به شما امکان می‌دهد افراد و مارک‌های مرتبط به جستجوی خود را یافته و با افزودن آنها به حلقه‌های خود به آنها متصل شوید.

 • نمایه‌ها در جستجو

  ۲۰۱۲/۱/۱۰

  به عنوان قسمتی از جستجو در دنیای اطراف شما، ما نمایه‌ها در جستجو را راه‌اندازی می‌کنیم، یک ویژگی که به شما امکان می‌دهد افراد را با مشاهده نمایه Google آنها که در حین تایپ نام آنها در جستجو نشان داده می‌شود، سریع‌‌تر بیابید. و با ایجاد یک نمایه Google و قابل مشاهده کردن آن در جستجو این امکان را در اختیار Google قرار می‌دهید تا مرتبط‌ترین محتوا درباره شما را به نمایش بگذارد.

 • نتایج شخصی

  ۲۰۱۲/۱/۱۰

  ما نتایج شخصی را به عنوان ویژگی جستجو در دنیای اطراف شما راه‌اندازی می‌کنیم. با نتایج شخصی می‌توانید نکات، عکس‌ها و پست‌های مرتبطی را از طرف دوستان خود و همزمان همراه با نتایج وب مشاهده کنید. نتایج شخصی با یک نماد مشخص می‌شوند تا بدانید که فقط برای شما ارائه شده‌اند. به دلیل اینکه این نتایج شخصی و خصوصی هستند، برای مشاهده آنها باید وارد برنامه Google شوید.

 1. 1997
  • Google Search راه‌اندازی شد

   Google Search راه‌اندازی شد

 2. 1998
  • اولین Doodle

   اولین Doodle

 3. 2000
  • زبان‌ها

   زبان‌ها

  • فهرست جستجو

   فهرست جستجو

  • زبان‌ها

   زبان‌ها

  • Google Toolbar

   Google Toolbar

 4. 2001
  • زبان‌ها

   زبان‌ها

  • Google Image Search

   Google Image Search

  • فهرست جستجو

   فهرست جستجو

  • Zeitgeist 2001

   Zeitgeist 2001

 5. 2002
  • Google News

   Google News

  • Zeitgeist 2002

   Zeitgeist 2002

  • Froogle

   Froogle

 6. 2003
  • Zeitgeist 2003

   Zeitgeist 2003

 7. 2004
  • فهرست جستجو

   فهرست جستجو

  • Gmail

   Gmail

  • جستجوی پیامکی در تلفن همراه

   جستجوی پیامکی در تلفن همراه

  • Google Scholar

   Google Scholar

  • Google Desktop Search

   Google Desktop Search

  • فهرست جستجو

   فهرست جستجو

  • Google Book Search

   Google Book Search

  • Zeitgeist 2004

   Zeitgeist 2004

 8. 2005
  • Google Video

   Google Video

  • فهرست جستجوی تصویری

   فهرست جستجوی تصویری

  • iGoogle

   iGoogle

  • Google Translate

   Google Translate

  • Google Blog Search

   Google Blog Search

  • Zeitgeist 2005

   Zeitgeist 2005

 9. 2006
  • Google Finance

   Google Finance

  • Trends

   Trends

  • Google Custom Search

   Google Custom Search

  • Patent Search

   Patent Search

  • Zeitgeist 2006

   Zeitgeist 2006

 10. 2007
  • جستجوی سراسری

   جستجوی سراسری

  • Zeitgeist 2007

   Zeitgeist 2007

 11. 2008
  • Google Translate

   Google Translate

  • Doodle 4 Google 2008

   Doodle 4 Google 2008

  • Google Site Search

   Google Site Search

  • Knol

   Knol

  • فهرست جستجو

   فهرست جستجو

  • Google Suggest

   Google Suggest

  • مرورگر Google Chrome

   مرورگر Google Chrome

  • تولد۱۰ سالگی Google

   تولد۱۰ سالگی Google

  • پروژه 10^100

   پروژه 10^100

  • Zeitgeist 2008

   Zeitgeist 2008

 12. 2009
  • Google Translate

   Google Translate

  • Google Profiles

   Google Profiles

  • Google Search Options

   Google Search Options

  • Doodle 4 Google 2009

   Doodle 4 Google 2009

  • Google Translate

   Google Translate

  • جستجوی اجتماعی

   جستجوی اجتماعی

  • Google Dashboard

   Google Dashboard

  • Zeitgeist 2009

   Zeitgeist 2009

  • Google Goggles

   Google Goggles

  • جستجوی بی‌درنگ

   جستجوی بی‌درنگ

 13. 2010
  • تولد اسحاق نیوتون

   تولد اسحاق نیوتون

  • عشق پاریسی

   عشق پاریسی

  • Topeka

   Topeka

  • شکل ظاهری جدید برای نتایج جستجو

   شکل ظاهری جدید برای نتایج جستجو

  • Doodle پک‌-من

   Doodle پک‌-من

  • Doodle 4 Google 2010

   Doodle 4 Google 2010

  • تنظیم شخصی Google.com

   تنظیم شخصی Google.com

  • Caffeine

   Caffeine

  • جستجوی بی‌درنگ

   جستجوی بی‌درنگ

  • Doodle باکی بال

   Doodle باکی بال

  • Doodle ذر‌ه‌ای

   Doodle ذر‌ه‌ای

  • Google Instant

   Google Instant

  • گزارش شفاف‌سازی

   گزارش شفاف‌سازی

  • Doodle جان لنون

   Doodle جان لنون

  • تولدت مبارک!

   تولدت مبارک!

  • جستجوی مکان

   جستجوی مکان

  • پیش‌نمایش سریع

   پیش‌نمایش سریع

  • نتایج مستقیم NBA

   نتایج مستقیم NBA

  • جستجوی مکان در تلفن همراه

   جستجوی مکان در تلفن همراه

  • فروشگاه وب Chrome

   فروشگاه وب Chrome

  • Zeitgeist 2010

   Zeitgeist 2010

  • Google Instant برای تلفن همراه

   Google Instant برای تلفن همراه

 14. 2011
  • به‌روزرسانی جستجوی اجتماعی

   به‌روزرسانی جستجوی اجتماعی

  • نمای آشپزی

   نمای آشپزی

  • نمایه‌های Google پیشرفته

   نمایه‌های Google پیشرفته

  • پیش‌نمایش​های سریع در تلفن همراه

   پیش‌نمایش​های سریع در تلفن همراه

  • دکمه 1+

   دکمه 1+

  • Doodle چارلی چاپلین

   Doodle چارلی چاپلین

  • Google Images با مرتب‌سازی

   Google Images با مرتب‌سازی

  • تولد ۹۶ سالگی لس پاول

   تولد ۹۶ سالگی لس پاول

  • Instant Pages

   Instant Pages

  • جستجوی صوتی

   جستجوی صوتی

  • جستجو با تصویر

   جستجو با تصویر

  • جستجوی پروازها

   جستجوی پروازها

 15. 2012
  • افراد و صفحه‌های مرتبط

   افراد و صفحه‌های مرتبط

  • نمایه‌ها در جستجو

   نمایه‌ها در جستجو

  • نتایج شخصی

   نتایج شخصی