خط مشی رازداری

توضیح می‌دهد چه اطلاعاتی را و به چه علت جمع‌آوری می‌کنیم، چگونه از آنها استفاده می‌کنیم، و چگونه می‌توان آنها را بازبینی و به‌روزرسانی کرد.

خط‌مشی رازداری ما را بخوانید

شرایط خدمات

قوانینی را توضیح می‌دهد که هنگام استفاده از سرویس‌هایمان با آنها موافقت می‌کنید.

شرایط سرویس ما را بخوانید

درباره حریم خصوصی و امنیت بیشتر بدانید

ما متعهد هستیم که از حریم خصوصی‌تان محافطت کنیم، امنیتتان را بهبود ببخشیم و ابزارهایی با کاربرد آسان بسازیم تا انتخاب و کنترل را در اختیار شما قرار دهند.

ما متعهد به حفظ حریم‌خصوصی و امنیت شما هستیم

وقتی از سرویس‌های ما استفاده می‌کنید، با ارائه اطلاعاتتان به ما اطمینان می‌کنید. درباره اینکه چگونه از اطلاعات شخصی‌تان به‌طور امن و محرمانه نگه‌داری می‌کنیم و به شما امکان می‌دهیم کنترل آن‌ها را در دست داشته باشید، بیشتر بدانید.

‫مرکز ایمنی Google‎

ایمن نگه‌ داشتن وب برای همه یک مسئولیت مشترک است. مواردی را بدانید که با آنها می‌توانید از خودتان و خانواده‌تان آنلاین محافظت کنید.

حالت ناشناس

بیاموزید که چگونه در حالت ناشناس در Google Chrome مرور کنید تا صفحاتی که باز می‌کنید و فایل‌هایی که دانلود می‌کنید در سابقه دانلود و مرور Chrome ثبت نشود. نحوه دسترسی به حالت ناشناس را بیاموزید.

حساب من

راهنمای حفظ حریم خصوصی محصولات Google

از آنجایی که از Gmail، جستجو، YouTube و سایر محصولات Google استفاده می‌کنید، این توانایی را دارید که اطلاعات شخصی و سابقه استفاده خودتان را کنترل و محافظت کنید. راهنمای حفظ حریم خصوصی محصولات Google می‌تواند به شما کمک کند در مورد چگونگی مدیریت برخی از ویژگی‌های حریم خصوصی که در محصولات Google از قبل تعبیه شده است، اطلاعاتی به دست آورید.