Gaukite naujausių paieškos funkcijų, patarimų ir gudrybių

Tai yra ta vieta, kur rasite naujausias „Google“ paieškos funkcijas ir patarimus bei gudrybes, kad galėtumėte valdyti paiešką. Jei norite dar daugiau informacijos, žiūrėkite paieškos istoriją arba peržiūrėkite kelis kitus linksmus projektus, kuriuos vykdome, apsilankę žaidimų aikštelėje.

Naujienos

Sužinokite „Google“ paieškos naujienas, naudodami neseniai išleistas funkcijas.

Skrydžių paieška

2012-03-14

Naršykite kelionių lėktuvu galimybes ir planuokite kelionę vos keliais pelės paspaudimais. Dabar naudodami Skrydžių paiešką galite ieškoti skrydžių iš JAV į daugelį vietų visame pasaulyje ir juos rezervuoti.

Sužinokite daugiau.

Susijusios paieškos peržiūros

2012-02-23

Raskite tą nuostabų vaizdą, kurio ieškote, arba naršykite temą pasitelkę nuotraukas, naudodami susijusios paieškos peržiūras. Jas rasite vaizdų paieškos rezultatų viršuje.

Sužinokite daugiau.

Suasmeninti rezultatai

2012-01-10

Kai reikia patarimo, visada kreipiamės į pažįstamus ir patikimus žmones. Naudodami suasmenintus rezultatus kartu su rezultatais iš žiniatinklio pamatysite susijusius patarimus, nuotraukas ir įrašus iš draugų.

Sužinokite daugiau.

„Google“ paieškos evoliucija

Sužinokite daugiau apie „Google“ tyrinėdami paieškos inovacijas, funkcijas ir svarbiausius įvykius nuo įkūrimo 1997 m.

 • Paleista „Google“ paieška

  1997-09-04

  Laris ir Sergėjus, Stanfordo universiteto informatikos absolventai, bendradarbiavę pastaruosius metus tobulindami Stanfordo universiteto serverių priglobtą paieškos variklį pav. „BackRub“, nusprendžia pakeisti paieškos variklio pavadinimą. Šiek tiek bendrai apsvarstę nusprendžia jį pavadinti „Google“ – pritaikyti žodžių žaismą žodžiui „googol“ – matematikos terminui, reiškiančiam skaičių – vienetą su 100 nulių.

 • Pirmoji logotipų puošyba

  1998-08-30

  Gimsta pagrindinio puslapio papuoštų logotipų tradicija, kai Laris ir Sergėjus įtraukia degančio žmogaus simbolį į „Google“ logotipą prieš rubriką apie Degančio žmogaus („Burning Man“) festivalį Nevadoje.

 • Kalbos

  2000-05-09

  Vykdydami savo misiją – susisteminti pasaulio informaciją, paleidžiame Google.com 10 papildomų kalbų: prancūzų, vokiečių, italų, švedų, suomių, ispanų, portugalų, olandų, norvegų ir danų.

 • Paieškos indeksas

  2000-06-26

  „Google“ įžengia į naują tūkstantmetį, amžių, dešimtmetį ir žiniatinklio paieškos erą tapdama didžiausiu pasaulyje žiniatinklio paieškos indeksu.

 • Kalbos

  2000-09-12

  „Google“ pradeda teikti paiešką kinų, japonų ir korėjiečių kalbomis, o bendras palaikomų kalbų skaičius išauga iki 15. Bet (vis dar!) neteikiama klingonų kalba.

 • „Google“ įrankių juosta

  2000-12-11

  Išleidus naršyklės papildinį „Google“ įrankių juostoje galima atlikti „Google“ paieškas neapsilankius pagrindiniame puslapyje. Kitaip sakant, dabar „Google“ galima naudoti visame žiniatinklyje, neapsilankius Google.com, tiesiog atsisiuntus „Google“ įrankių juostą ir įterpus ją naršyklėje.

 • Kalbos

  2001-03-27

  Nepasitenkindama lėtu „Google“ sąsajos vertimo procesu, kai vienu metu viena kalba verčiama į nesuskaičiuojamą skaičių kalbų, kuriomis kalbama visame pasaulyje, „Google“ įdiegia vertimo konsolę, kurią naudodami naudotojai gali pagreitinti procesą. Nuo šiol bet kuris „Google“ darbuotojas gali savanoriškai versti dalį puslapių ar juos visus į bet kurią iš daugiau nei 100 skirtingų kalbų. Savanoriai jau išvertė „Google“ į katalonų, afrikanso, rusų bei čekų kalbas ir kiekvieną savaitę pridedama daugiau kalbų. Šiuo metu Google.com pasiekiama 26 kalbomis.

 • „Google“ vaizdų paieška

  2001-07-28

  Jei viena nuotrauka verta tūkstančio žodžių, tai kiek jų verta milijonas nuotraukų? Arba tiksliau – 250 milijonų nuotraukų? Paleidžiama „Google“ vaizdų paieška (beta versija) – išsamiausias vaizdų paieškos žiniatinklyje įrankis. Be to, jį taip paprasta naudoti kaip kitas „Google“ žiniatinklio paieškos funkcijas.

 • Paieškos indeksas

  2001-12-11

  „Google“ žiniatinklio indekse jau sukaupta 3 mlrd. žiniatinklio dokumentų. Tuo metu tai atrodo labai daug žiniatinklio dokumentų.

 • „Zeitgeist“, 2001 m.

  2001-12-14

  Užfiksavome 2001 m. dvasią sukaupę daugybę „Google“ paieškos užklausų. Užfiksuodami daugiau nei 150 mln. užklausų per dieną, pateikiame 10 populiariausių užklausų:

  1. Nostradamas
  2. CNN
  3. Pasaulio prekybos centras
  4. Haris Poteris
  5. juodligė
  6. Windows XP
  7. Osama bin Ladenas
  8. Audiogalaxy
  9. talibanas
  10. Loft Story
 • „Google“ naujienos

  2002-09-23

  Nuostabu! Nuostabu! Paleidžiamos „Google“ naujienos, kur teikiamos sensacingos naujienos, atrinktos iš apytiksliai 4 000 naujienų šaltinių iš viso pasaulio. Istorijos automatiškai suskirstomos pagal kategorijas ir temos atnaujinamos per dieną, todėl kaskart apsilankius galima lengvai žiūrėti atskleidžiamas naujienas.

 • „Zeitgeist“, 2002 m.

  2002-12-09

  Užfiksuojame 2002 m. dvasią naudodami metų pabaigos „Zeitgeist“, teikiančią unikalią perspektyvą apie svarbiausius metų įvykius ir populiariausias tendencijas pagal daugiau nei 55 mlrd. užklausų, kurias per pastaruosius metus atliko „Google“ naudotojai iš viso pasaulio. Pateikiama 10 populiariausių metų užklausų:

  1. Žmogus voras
  2. Shakira
  3. Žiemos olimpinės žaidynės
  4. Pasaulio taurė
  5. Avril Lavigne
  6. Žvaigždžių karai
  7. Eminem
  8. Amerikos dievaitis
  9. Morrowind
  10. Warcraft 3
 • Froogle

  2002-12-12

  Paleidžiame „Froogle“ (dabar vad. Produktų paieška) – produktų paieškos paslaugą, kurią naudojant „Google“ išskiriami objektyvūs, nešališki rezultatai pateikiami apsiperkant internetu. Naudojant „Froogle“ ieškoma daugybėje susijusių svetainių, siekiant padėti naudotojams greitai rasti tai, ko jie nori, nukreipiant į svetaines, kuriose pateikiamas konkretus jų ieškomas produktas. Iš karto nusprendėme, kad „Google“ niekada neparduos savo paieškos rezultatų, todėl naudotojai visada žino, kad jų rezultatai susiję, o ne nupirkti.

 • „Zeitgeist“, 2003 m.

  2003-12-31

  Per pastaruosius metus atlikus daugiau nei 55 mlrd. paieškų, išleidžiame 2003 m. pabaigos „Zeitgeist“, teikiančią unikalią perspektyvą apie svarbiausius metų įvykius ir populiariausias tendencijas. Pateikiama 10 populiariausių metų užklausų:

  1. Britney Spears
  2. Haris Poteris
  3. Matrica
  4. Shakira
  5. David Beckham
  6. 50 Cent
  7. Irakas
  8. Žiedų valdovas
  9. Kobe Bryant
  10. Tour de France
 • Paieškos indeksas

  2004-02-17

  Paieškos indeksas pasiekia naują etapą: 6 mlrd. elementų, įskaitant 4,28 mlrd. tinklalapių ir 880 mln. vaizdų.

 • Gmail

  2004-04-01

  Išbandome demonstracinį „Gmail“ leidimą – nemokamos paieškos pagrindu sukurtos žiniatinklio pašto paslaugos, kurios saugyklos talpa – 8 mlrd. informacijos bitų, o tai atitinka 500 000 el. laiškų puslapių vienam naudotojui. „Gmail“ paskatino sukurti „Google“ naudotojai, kurie skundėsi dėl prastos kokybės esamų el. pašto paslaugų.

  Daugiau...

 • SMS paieška mobiliesiems

  2004-10-07

  Neįtikėtina – paleidžiama „Google“ SMS (trumpųjų pranešimų paslauga), suteikiant jums galimybę lengvai gauti netoliese esančių restoranų sąrašą, rasti žodžio apibrėžimą, peržiūrėti produkto kainą ar rasti rajoną arba pašto kodą. „Google“ SMS galite naudoti net arbatpinigiams suskaičiuoti. Jei telefone įgalinti teksto pranešimai, užklausą galite siųsti 5 skaitmenų JAV trumpuoju numeriu: 46645 (GOOGL daugeliu telefonų). Užklausos rezultatai atsiunčiami kaip teksto pranešimai, o ne nuorodos.

  Daugiau...

 • „Google“ mokslinčius

  2004-10-08

  Naudodami beta versijos „Google“ mokslinčių mokslininkai gali visiškai nemokamai ieškoti mokslinės literatūros, pvz., kolegų recenzuotų darbų, disertacijų, knygų, mokslinių darbų juodraščių, santraukų ir techninių ataskaitų. „Google“ sulaukėme daug naudos iš mokslinių tyrimų. Tai vienas iš būdų, kuriuo atsidėkojame tyrimų bendruomenei. Tikimės, kad naudodami „Google“ mokslinčių visi pasieksime aukštumų.

  Daugiau...

 • „Google Desktop“ paieška

  2004-10-14

  Naudojant „Google Desktop“ paiešką „Google“ paieškos technologija susiejama su galutiniu duomenų apribojimu: jūsų užgriozdintu standžiuoju disku. Ši nedidelė (700 KB) programa skirta padėti jums rasti įvairiausius failus standžiajame diske, įskaitant raštinės failus, el. paštą, AIM pokalbius ir PDF failus bei muziką, vaizdus, vaizdo įrašus ir dar daugiau.

  Daugiau...

 • Paieškos indeksas

  2004-11-10

  Paskelbiame, kad mūsų tinklalapių indeksas sudarytas iš 8 mlrd. įrašų. Tai atrodo daug tuo metu.

  Daugiau...

 • „Google“ knygų paieška

  2004-12-14

  „Google“ spausdinimo programos (vėliau pervardyta į „Google“ knygų paiešką) nuopelnas – visam laikui išsaugotos pasaulio knygos. Šiuo metu skelbiame apie skaitmeninio nuskaitymo partnerystes su Harvardo, Stanfordo, Mičigano ir Oksfordo universitetų bibliotekomis bei Niujorko viešąja biblioteka. Mūsų tikslas – padaryti knygų pasaulį lengviau aptinkamą naujai kartai. Dirbdami su bibliotekų atstovais ir leidėjais jau turime prieigą prie daugybės knygų, įskaitant daug unikalių tomų, kurie nebuvo skaitomi daugybę metų, ir daugybę išparduotų knygų.

  Daugiau...

 • „Zeitgeist“, 2004 m.

  2004-12-22

  Pagal daugybę „Google“ naudotojų iš viso pasaulio atliktų paieškų 2004 m. pabaigos „Zeitgeist“ teikiama unikali perspektyva apie svarbiausius metų įvykius ir tendencijas. Pateikiama dešimt populiariausių užklausų:

  1. Britney Spears
  2. Paris Hilton
  3. Christina Aguilera
  4. Pamela Anderson
  5. pokalbių kambarys
  6. žaidimai
  7. Carmen Electra
  8. Orlando Bloom
  9. Haris Poteris
  10. mp3
 • „Google“ vaizdo įrašai

  2005-01-25

  Paleidžiame „Google“ vaizdo įrašus – produktą, kurį naudodami galite ieškoti nuorašų iš naujausių TV programų indekse. Šiuo metu tai tik ankstyvo kūrimo etapo beta versijos produktas: rodomi tik reklaminiai kadrai ir teksto fragmentai iš pramoginių laidų, atitinkančių paieškos terminus, ir galima ieškoti tik pramoginių laidų iš kelių kanalų nuo 2004 m. gruodžio mėn. Bet ateinančiais mėnesiais nuolat tobulinsime „Google“ vaizdo įrašus, todėl, kaip sakoma užsiimant televizijos verslu, likite prisijungę.

  Daugiau...

 • Vaizdų paieškos indeksas

  2005-02-07

  Didelis pasiekimas šią dieną, kai „Google“ vaizdų paieškoje paskelbiama, kad indekse jau pateikta 1,1 mlrd. vaizdų ir ne visi iš jų kačių.

  Daugiau...

 • iGoogle

  2005-05-19

  „Google“ laboratorijose išleidžiamas suasmenintas pagrindinis puslapis (dabar vad. „iGoogle“), kurį naudodami galite apipavidalinti internetą maždaug taip, kaip norite, pridėdami naujienų antraščių, orų ir kitų funkcijų prie pagrindinio „Google“ puslapio. Vienu pelės paspaudimu galite perjungti į klasikinę „Google“ išvaizdą.

  Daugiau...

 • „Google“ vertėjas

  2005-08-22

  Ar žinote? „Google“ vertėjas gauna daug balų 2005 m. vykdant JAV vyriausybės mašininio vertimo įvertinimą. Ir vėliau šioje laiko juostoje bus patvirtinta, kad vertėjų komanda tik pradeda savo darbą.

  Daugiau...

 • „Google“ tinklaraščių paieška

  2005-09-15

  Tinklaraščiai aiškiai tampa vis populiaresni, bet kaip surasti, apie ką rašo tinklaraščių kūrėjai? Pristatoma „Google“ tinklaraščių paieška, kurią naudojant pateikiami „Google“ greitos paieškos rezultatai įvairiuose tinklaraščiuose dauguma kalbų, neatsižvelgiant į tai, ar jie priglobiami ar parašyti. Galite ieškoti pagal temą, URL, raktinius žodžius arba apriboti paiešką pagal konkrečius tinklaraščius ar dienų sekas.

  Daugiau...

 • „Zeitgeist“, 2005 m.

  2005-12-20

  Daugybė „Google“ paieškų. Vieneri metai. Zeitgeist išgryninamos ankstesnės paieškos pagal vėlesnių paieškų momentinę ekrano kopiją. Pateikiama dešimt populiariausių paieškų:

  1. Myspace
  2. Ares
  3. Baidu
  4. Vikipedija
  5. Orkut
  6. iTunes
  7. Sky News
  8. World of Warcraft
  9. Green Day
  10. Leonardo da Vinci
 • „Google“ finansai

  2006-03-21

  Padedame jums prasmingai naudoti pinigus teikdami greitą ir paprastą prieigą prie verslo ir finansų informacijos apie viešąsias ir privačiąsias įmones bei savitarpio investicinius fondus. „Google“ finansuose įtraukiama interaktyvių diagramų, įmonių paieška pagal pavadinimą ar kursų juostos simbolį, pagal temas iš „Google“ naujienų sugrupuotų istorijų, realiuoju laiku pateikiamų tinklaraščių įrašų iš „Google“ tinklaraščių paieškos, teminių diskusijų grupių ir lengvai naudojamų portfelių, skirtų finansinei informacijai stebėti.

  Daugiau...

 • Trends

  2006-05-10

  Jūs svarbiausi. Naudodami „Google Trends“ galite įvertinti pasaulio domėjimąsi jūsų mėgstamiausiomis temomis. Įveskite daugiausia penkias temas ir peržiūrėkite, kaip dažnai jų buvo ieškoma „Google“ per laiką. Be to, „Google Trends“ pateikiama, kaip dažnai jūsų temos buvo pateiktos „Google“ naujienų istorijose ir kuriuose geografiniuose regionuose jų buvo ieškoma dažniausiai.

  Daugiau...

 • „Google“ tinkinta paieška

  2006-10-23

  Geriau nei „Google“? Kodėl gi ne? Paleidus „Google“ tinkintos paieškos variklį tinklaraščių kūrėjai ir svetainių savininkai gali kurti pagal savo ir naudotojų konkrečius poreikius pritaikytą paieškos variklį.

  Daugiau...

 • Patentų paieška

  2006-12-14

  Išleidus beta versijos „Google“ patentų paiešką, galima sužinoti apie kasdien naudojamus produktus, pvz., lipniąją juostelę ir kontaktinius lęšius, arba sužinoti apie daugybę mažai žinomų išradimų, apie kuriuos galbūt nieko nežinojote. Naudodami „Google“ patentus galite ieškoti daugiau nei 7 mln. JAV patentų visame tekste ir iliustracijose.

  Daugiau...

 • „Zeitgeist“, 2006 m.

  2006-12-28

  Kuo reikšmingi 2006 m.? Zeitgeist atsakoma į šį klausimą nagrinėjant „Google“ metų paieškos užklausas. Pateikiamos populiariausios 2006 m. paieškos:

  1. Bebo
  2. Myspace
  3. Pasaulio taurė
  4. Metacafe
  5. radijo tinklaraštis
  6. Vikipedija
  7. vaizdo įrašai
  8. Rebelde
  9. Mininova
  10. vikis
 • Pasaulinė paieška

  2007-05-16

  Dabar visi kartu. Paieškos technologijų („Searchology“) renginyje paskelbiame, kad dar labiau priartėjome prie pasaulinės paieškos, sukūrę paieškos visuose turinio šaltiniuose (žiniatinklyje, vaizduose, naujienose, žemėlapiuose, vietinėje informacijoje, vaizdo įrašuose, knygose) ir integruotų rezultatų, reitinguojamų pagal atitikimą, teikimo metodą.

  Daugiau...

 • „Zeitgeist“, 2007 m.

  2007-12-15

  Užfiksavome 2007 m. dvasią sukaupę daugybę „Google“ paieškos užklausų. Pateikiama dešimt greičiausiai JAV populiarėjančių užklausų:

  1. iPhone
  2. Webkinz
  3. TMZ
  4. Transformeriai
  5. YouTube
  6. Club Penguin
  7. Myspace
  8. Heroes
  9. Facebook
  10. Anna Nicole Smith
 • „Google“ vertėjas

  2008-05-15

  Naudojant „Google“ vertėją jau galima tiesiogiai versti prisijungus į bulgarų, kroatų, čekų, danų, suomių, hindi, norvegų, lenkų, rumunų ir švedų kalbas. Iš viso palaikomos 23 kalbos. Odlično!

  Daugiau...

 • „Doodle 4 Google“, 2008 m.

  2008-05-21

  Daugybė balsavusiųjų internetu nusprendžia, kad šeštos klasės moksleivė Grace Moon iš Kastro Valio Kalifornijoje pateikė geriausią papuoštą logotipą šių metų „Doodle 4 Google“ konkurse.

  Daugiau...

 • Google Site Search

  2008-06-03

  Paleidus „Google Site Search“ svetainių savininkai gali savo svetainėse įgalinti „Google“ remiamas paieškas.

  Daugiau...

 • Knol

  2008-07-23

  Paleidžiame naują paslaugą pav. „Knol“, kurią naudodami nusimanantys ekspertai gali lengviau rašyti ir bendrinti informaciją žiniatinklyje. Autoriai gali skelbti patikimus straipsnius (dar vad. „knol“ įrašais) tam tikra tema ir su visais bendrinti žinias. Prie kiekvieno „knol“ įrašo nurodomas autorius ar autorių grupė, todėl skaitytojai gali aiškiai matyti, kas jį parašė, ir jų kredencialus bei komentuoti, vertinti ar peržiūrėti „knol“ įrašą. Naudodami funkciją pav. „nuosaikusis bendradarbiavimas“ skaitytojai gali net tiesiogiai prisidėti prie „knol“ įrašo kūrimo. Tada autorius gali nuspręsti, ar atsižvelgti į pasiūlymus.

  Daugiau...

 • Paieškos indeksas

  2008-07-25

  Kokio dydžio žiniatinklis? Paskelbiame, kad indeksavimo sistemoje, skirtoje nuorodoms apdoroti, nurodoma, kad „Google“ jau suskaičiuota 1 trilijonas unikalių URL, o prie individualių tinklalapių skaičiaus kasdien pridedama keli milijardai puslapių.

  Daugiau...

 • Google Suggest

  2008-08-25

  Paleidžiame „Google Suggest“, kurią naudodami galite lengviau formuluoti paieškos užklausas ir sumažinti rašybos klaidų bei klavišų paspaudimų. Taip interneto naudotojai gali sutaupyti daugybę teksto rašymo valandų – vienu metu akimirksniu pateikiamas vienas pasiūlymas.

  Daugiau...

 • „Google Chrome“ naršyklė

  2008-09-02

  Išleidžiame „Google Chrome“ – naują atvirojo šaltinio žiniatinklio naršyklę. Ji greita ir saugi bei ją naudodami galite daug lengviau nei anksčiau pasiekti mėgstamiausias „Google“ paslaugas – „Gmail“, „Google“ žemėlapius ir „Google“ dokumentus. Be to, „Google Chrome“ teikiama naujų unikalių funkcijų, pvz., atskiras laukelis žiniatinklio adresams ir paieškoms, supaprastinta atsisiuntimų tvarkyklė ir sąsaja, skirta naršymo patirčiai pagerinti.

 • 10-asis „Google“ gimtadienis

  2008-09-02

  Laikas greitai bėga – 10-asis „Google“ gimtadienis.

 • Projektas 10^100

  2008-09-24

  Švęsdami 10-ąjį gimtadienį paleidžiame projektą 10^100 (tai reiškia „dešimt šimtųjų“) – idėjų priemonę, skirtą padėti kuo daugiau žmonių, ir programą, skirtą geriausioms iš šių idėjų įgyvendinti. Skiriame 10 mln. dolerių šiems projektams įgyvendinti ir kviečiame jus balsuoti už mėgstamiausias idėjas.

  Daugiau...

 • „Zeitgeist“, 2008 m.

  2008-12-10

  Išleidžiame populiariausias užklausas, kuriomis užfiksuojama 2008 m. dvasia:

  1. Obama
  2. Facebook
  3. ATT
  4. iPhone
  5. YouTube
  6. Fox News
  7. Palin
  8. Pekinas 2008 m.
  9. David Cook
  10. Surf The Channel
 • „Google“ vertėjas

  2009-02-26

  Pridėję turkų, tajų, vengrų, estų, albanų, maltiečių ir galų kalbas paskelbiame, kad naudojant „Google“ vertėją jau galima automatiškai versti 41 kalba, o tai bendrai apima apie 98 proc. kalbų, kuriomis skaito interneto naudotojai.

  Daugiau...

 • „Google“ profiliai

  2009-04-21

  Išleidžiame „Google“ profilius, kuriuos naudodami galite geriau valdyti, ką kiti asmenys randa ieškodami jūsų. Profiliai rodomi JAV paieškos puslapių apačioje, kai žmonės ieško pagal vardą.

  Daugiau...

 • „Google“ paieškos parinktys

  2009-05-12

  Ar galima žiniatinklio paiešką geriau ir daugiau suasmeninti? Visada galima. Todėl paleidžiame Paieškos parinktis – kairėje paieškos rezultatų pusėje pateiktą įrankių skydelį, kurį naudodami galite išmaniau valdyti rezultatus.

  Daugiau...

 • „Doodle 4 Google“, 2009 m.

  2009-05-20

  Daugybė moksleivių siunčia paraiškas. Sulaukiama daugiau nei 6 mln. balsų internetu. Ir Christin Engelberth, šeštos klasės moksleivė iš San Antonijaus Teksase laimi 2009 m. „Doodle 4 Google“ konkursą.

  Daugiau...

 • „Google“ vertėjas

  2009-08-31

  Ką? „Google“ vertėjo programoje nebuvo palaikomos afrikanso, baltarusių, islandų, airių, makedoniečių, malajiečių, svahilių, velsų ar jidiš kalbos? Na, dabar jau palaikomos.

  Daugiau...

 • Viešoji paieška

  2009-10-26

  Taikant Viešąją paiešką, naują „Google“ laboratorijų eksperimentą, patobulinami „Google“ paieškos rezultatai, teikiant atitinkamą viešąjį turinį iš draugų ir kontaktinių asmenų, kuris paieškos rezultatų apačioje paryškinamas, kad jums būtų patogiau.

  Daugiau...

 • „Google“ informacijos suvestinė

  2009-11-05

  Naudojant naują „Google“ informacijos suvestinę suteikiama skaidrumo ir galima geriau peržiūrėti su „Google“ susijusius duomenis bei informaciją. Informacijos suvestinėje apibendrinami kiekvieno naudojamo produkto duomenys ir teikiama tiesioginių nuorodų, kad galėtumėte valdyti asmeninę informaciją ir nustatymus. Visa tai galite atlikti vienoje patogioje ir saugioje vietoje.

  Daugiau...

 • „Zeitgeist“, 2009 m.

  2009-12-01

  Kas buvo aktualu 2009 m.? Šių metų Zeitgeist užfiksuojama daugybės „Google“ paieškos užklausų dvasia. Pateikiamos greičiausiai populiarėjančios metų užklausos:

  1. Twitter
  2. Michael Jackson
  3. Facebook
  4. Hulu
  5. hi5
  6. Glee
  7. Paranormal Activity
  8. Natasha Richardson
  9. Farrah Fawcett
  10. Lady Gaga
 • Google Goggles

  2009-12-07

  Paleidžiame „Google Goggles“ – naują „Android“ telefonams skirtą vaizdinės paieškos programą, kurią naudodami galite ieškoti žiniatinklyje nufotografavę, užuot įvedę žodžius. Nufotografuokite orientyrą, ženklą, logotipą, knygos viršelį ar meno kūrinį ir gaukite vaizdą atitinkančių paieškos rezultatų. Jei reikia įmonės informacijos, tiesiog nukreipkite telefoną į parduotuvę ir „Goggles“ bus parodytas įmonės pavadinimas, naudojant telefono GPS ir kompasą.

  Daugiau...

 • „Google“ paieška realiuoju laiku

  2009-12-07

  Naudojant naują „Google“ paieškos realiuoju laiku funkciją teikiami naujausi paieškos rezultatai bei tiesioginiai naujiniai iš žmonių populiariose svetainėse, pvz., „Twitter“, bei praėjus vos kelioms sekundėms prieš jums atliekant paiešką paskelbtos naujienų antraštės ir tinklaraščių įrašai.

  Daugiau...

 • Izaoko Niutono gimtadienis

  2010-01-04

  Siekdami pažymėti Izaoko Niutono 368-ąjį gimtadienį sukuriame savo pirmąjį interaktyvų papuoštą logotipą.

 • Meilė Paryžiuje

  2010-02-07

  Išleidžiame pirmąjį „Super Bowl“ skelbimą, kuriame pasakojama meilės istorija per paieškos terminus. Tai vienas iš daugelio vaizdo įrašų, sukurtų siekiant paminėti žmonių ieškojimą naudojant paiešką.

 • Topika

  2010-04-01

  Melagių dienos proga pakeičiame savo pavadinimą į „Topika“, pagerbdami Topiką Kanzase, kurios pavadinimas buvo pakeistas į „Google“, siekiant šiame mieste pateikti eksperimentinį šviesolaidinį tinklą.

  Daugiau...

 • Atnaujinta paieškos rezultatų išvaizda

  2010-05-05

  Pristatome naujos išvaizdos paieškos rezultatų puslapį, kurio kairėje pusėje pateikiamas naujas skydelis, kuriame pateikiami visi labiausiai susiję paieškos įrankiai ir užklausos patobulinimai. Dabar galite greitai žiūrėti skirtingų tipų rezultatus, pvz., knygas, vaizdus ir naujienas, arba susiaurinti rezultatus pagal laiką ar temą. Naudodami kairėje pusėje esančio skydelio apačioje pateiktą naują funkciją „Kažkas skiriasi“ galite lengviau rasti kitų su užklausa susijusių temų.

  Daugiau...

 • PAC-MAN logotipų puošyba

  2010-05-21

  Švęsdami 30-ąjį PAC-MAN gimtadienį išleidžiame pirmąjį paleidžiamą papuoštą logotipą, kuriame pateikiami visi 256 taškų valgymo linksmybių lygiai ir mis PAC-MAN. Tai taip populiaru, kad nusprendžiame įkurdinti visam laikui.

  Daugiau...

 • „Doodle 4 Google“, 2010 m

  2010-05-26

  Gavę daugiau nei 33 000 moksleivių paraiškų ir sulaukę daugybės balsų internetu išdidžiai paskelbiame, kad trečios klasės moksleivė Makenzie Melton iš El Doreido Springso Misūryje laimi 2010 m. „Google“ logotipų puošybos konkursą.

  Daugiau...

 • Suasmeninkite Google.lt

  2010-06-02

  Paleidžiame pagrindinio Google.lt puslapio suasmeninimo funkciją, kurią naudodami galite tinkinti fono vaizdą.

  Daugiau...

 • Caffeine

  2010-06-08

  Paleidžiame „Caffeine“ – naują indeksavimo sistemą, kurią naudojant teikiami 50 proc. naujesni žiniatinklio paieškų rezultatai nei naudojant pastarąjį indeksą. Be to, tai didžiausias žiniatinklio turinio rinkinys, kurį kada nors teikėme.

  Daugiau...

 • „Google“ paieška realiuoju laiku

  2010-08-26

  „Google“ paieškai realiuoju laiku suteikiame naują atskirą pagrindinį puslapį, kuriame pateikiama daugiau rezultatų realiuoju laiku naršymo ir tikslinimo įrankių.

  Daugiau...

 • Logotipų puošyba fulereno molekulėmis

  2010-09-04

  Interaktyviuoju papuoštu logotipu minimos 25-osios fulereno molekulių atradimo metinės.

 • Logotipų puošyba dalelėmis

  2010-09-06

  Pranašaudami Intuityviosios „Google“ paieškos paleidimą išleidžiame šį papuoštą logotipą, kuris greitas, linksmas ir interaktyvus – būtent toks, kokia, mūsų manymu, turėtų būti paieška!

 • Intuityvioji „Google“ paieška

  2010-09-08

  Paleidžiame Intuityviąją „Google“ paiešką – naują patobulintą paiešką, kurią atliekant rezultatai rodomi įvedant tekstą. Nuo šiol, kad gautumėte paieškos rezultatų, nereikia įvesti viso paieškos termino ar net paspausti „Ieškoti“. Kaip atsiliepimus galite naudoti siūlomus žodžius, kad lengviau suformuluotumėte geresnius paieškos terminus ir akimirksniu pritaikytumėte paiešką, kol rezultatai atitiks tai, ko pageidaujate.

  Daugiau...

 • Skaidrumo ataskaita

  2010-09-20

  Naudodami interaktyvią skaidrumo ataskaitą galite peržiūrėti gautas vyriausybės užklausas apie naudotojus bei turinio panaikinimo ar cenzūravimo užklausas.

  Daugiau...

 • Logotipų puošyba Džono Lenono nuotraukomis

  2010-10-09

  Įsivaizduokite: animuotas papuoštas logotipas, kuriuo žymimas 70-asis Džono Lenono gimtadienis.

 • Su gimtadieniu!

  2010-10-16

  Džonas Lenonas, Normanas Rokvelas, Izaokas Niutonas ir dabar jūs. Kai įtrauksite savo gimtadienį į „Google“ profilį, jūsų ypatingąją dieną pagrindiniame „Google“ puslapyje bus pateiktas tik jums skirtas papuoštas logotipas (tik būtinai prisijunkite).

 • Vietų paieška

  2010-10-27

  Paleidžiame Vietų paiešką – naujo pobūdžio vietinę paiešką, kurią naudojant sisteminama pasaulio informacija apie vietas. Nuo šiol ieškant vietinės informacijos bus pateiktas konkrečių vietų, pažymėtų raudonos spalvos smeigtukais, sąrašas, kad galėtumėte lengvai nuspręsti, kur apsilankyti. Be to, naudojant Vietų paiešką teikiama daugiau susijusių nuorodų atskirame rezultatų puslapyje bei teikiama nuorodų į kitus puslapius, kur pateikiama daugiau informacijos. Taip padedama jums greičiau rasti ieškomą vietą.

  Daugiau...

 • Momentinė peržiūra

  2010-11-09

  Paleidžiame Momentinę peržiūrą – vaizdinę paieškos rezultatų peržiūrą, kurią naudodami galite greitai pasirinkti tinkamą paieškos rezultatą, nes pateikiama kiekvienos parinkties žiniatinklio momentinė ekrano kopija su teksto iškvietimais, paryškinančiais paieškos terminą puslapyje. Vieną kartą spustelėjus didinamąjį stiklą rezultatuose bus pateikta momentinė to tinklalapio peržiūra. Suaktyvinus Momentinę peržiūrą galima nuvesti žymeklį ant bet kurio kito rezultato, kad būtų pateikta kita peržiūra.

  Daugiau...

 • NBA rezultatai tiesiogiai

  2010-12-03

  Mes filmuojame, skaičiuojame taškus kartu su NBA.com, paieškos rezultatuose teikdami žaidimo rezultatus realiuoju laiku, tvarkaraščius, rikiuotes, nuorodas į tiesioginius naujinius, žaidimo peržiūras ir pakartojimus.

  Daugiau...

 • Vietų paieška mobiliesiems

  2010-12-03

  Vietų paieška pritaikoma mobiliesiems. Ją naudodami išmaniuoju telefonu galite ieškoti [muziejų Niujorke] ir gauti Metropoliteno meno muziejaus žiniatinklio rezultatų kartu su komentarais ir apžvalgomis. Visa tai tvarkingai išdėstyta vienoje grupėje.

  Daugiau...

 • „Chrome“ internetinė parduotuvė

  2010-12-07

  Atidarome „Chrome“ internetinę parduotuvę – internetinę prekyvietę, kur galite rasti daugybę „Google Chrome“ programų, plėtinių ir temų. Apsilankę joje galite ieškoti ar naršyti pagal skirtingas kategorijas ir atskirų elementų puslapiuose bei skaityti apžvalgas ir įvertinimus ir jų pateikti. Jei naudojate kelis kompiuterius, sinchronizuokite programas, plėtinius ir temas visuose kompiuteriuose, naudodami naršyklės sinchronizavimą.

  Daugiau...

 • „Zeitgeist“, 2010 m.

  2010-12-09

  Užfiksavome 2010 m. dvasią sukaupę daugybę „Google“ paieškos užklausų. Naršykite tendencijas, įvykius ir 2010 m. pakartojimo vaizdo įrašus. Pateikiama dešimt greičiausiai populiarėjančių paieškų:

  1. Chatroulette
  2. iPad
  3. Justin Bieber
  4. Nicki Minaj
  5. Friv
  6. Myxer
  7. Katy Perry
  8. Twitter
  9. Gamezer
  10. Facebook
 • Intuityvioji „Google“ paieška mobiliesiems

  2010-12-10

  Siekdami visiems teikti akimirksniu pateikiamus žiniatinklio paieškos rezultatus išleidžiame beta versijos Intuityviąją „Google“ paiešką mobiliesiems daugiau nei 28 kalbomis ir 40 šalių visame pasaulyje.

  Daugiau...

 • Viešosios paieškos naujinys

  2011-02-17

  Paskelbiame apie Viešosios paieškos naujinius: nuo šiol prisijungę prie „Google“ paskyros galite peržiūrėti rezultatus ir bendrinamas nuorodas iš žmonių, su kuriais esate susiję „Twitter“, „Flickr“, „Blogger“ ir kitose viešai pasiekiamose svetainėse. Tai pateikiama paieškos rezultatų puslapyje. Žmonių, kurie bendrino ar paskelbė šią informaciją, vardai ir profilių nuotraukos rodomos po rezultatais.

  Daugiau...

 • Receptų peržiūra

  2011-02-24

  Paleidžiame Receptų peržiūrą, kad galėtumėte nustatyti, jog paieškos rezultatuose būtų rodomi tik receptai, tada naudoti aiškiai pažymėtus įvertinimus, ingredientus ir nuotraukas, kad pasirinktumėte tinkamą receptą. Be to, galite ieškoti konkrečių receptų, pvz., [sausainių su šokolado gabalėliais], daugiau negalutinių temų, pvz., [braškė], arba net ieškoti šventinių ar su įvykiu susijusių receptų, pvz., [Cinco de Mayo]. Jei norite gauti Receptų peržiūrą, spustelėkite „Receptų“ nuorodą kairiajame paieškos rezultatų puslapio skydelyje.

 • Patobulinti „Google“ profiliai

  2011-03-02

  „Google“ profiliams suteikiame naują išvaizdą ir naujų funkcijų, todėl galite dar lengviau valdyti ir tobulinti savo viešąjį profilį. Apsilankę šiuo adresu: profiles.google.com, galite sukurti profilį, geriausiai atspindintį tai, kaip norite būti matomi žmonių visame pasaulyje.

  Daugiau...

 • Momentinė peržiūra mobiliesiems

  2011-03-08

  Paleidžiame Momentinę peržiūrą mobiliesiems. Panašiai kaip naudodami staliniams kompiuteriams skirtą Momentinės peržiūros versiją naudodami ją galite vizualiai palyginti paieškos rezultatus iš tinklalapių momentinių ekrano kopijų ir greičiau pasirinkti tinkamą rezultatą.

  Daugiau...

 • Mygtukas +1

  2011-03-30

  Pristatome mygtuką +1, kuris yra sutrumpinta „tai labai šaunu“ arba „žiūrėkite tai“ perteikimo forma. Spustelėkite mygtuką +1, kad padėtumėte draugams, kontaktiniams asmenims ir likusiems žiniatinklio naudotojams rasti geriausius dalykus „Google“ paieškoje. Be to, mygtukai +1 gali būti naudingi, nes paieškos rezultatuose rodomos tinkamos temų, kurios jus domina, rekomendacijos būtent tada, kai jų reikia.

 • Logotipų puošyba Čarlio Čaplino nuotraukomis

  2011-04-15

  Minėdami 122-ąjį Čarlio Spencerio Čaplino gimtadienį sukuriame pirmąjį tiesioginio veiksmo vaizdo įrašo papuoštą logotipą.

  Žiūrėkite dabar

 • „Google“ vaizdai su rūšiavimo funkcija

  2011-05-09

  Leidžiame naudotojams rūšiuoti pagal temą „Google“ vaizduose, kad galėtumėte ne tik vizualiai naršyti temas, bet rasti būtent tą vaizdą, kurio ieškote, spustelėję Rūšiuoti pagal temą kairiajame skydelyje, kad akimirksniu sutvarkytumėte rezultatus.

  Daugiau...

 • 96-asis Les Paulo gimtadienis

  2011-06-09

  Lavinkite savo grojimo internetine gitara įgūdžius naudodami šią interaktyvią logotipų puošybą.

 • Momentiniai puslapiai

  2011-06-14

  Pristatome Intuityviosios paieškos puslapius – naują funkciją, kurią naudodami naudotojai galės dar greičiau gauti pageidaujamus paieškos rezultatus. Kai kuriais atvejais rezultatai bus pateikiami iškart! Intuityviosios paieškos puslapių funkciją įgalina išankstinio pateikimo technologija, kurią diegiame „Chrome“. Funkciją išmaniai suaktyvina žiniatinklio paieška, kai esame užtikrinti tuo, kuris rezultatas geriausiai atsako į jūsų užklausą.

 • Paieška balsu

  2011-06-14

  Pirmą kartą pristatome Paiešką balsu kompiuteriuose. Užuot įvedę tekstą, galite spustelėti mikrofono piktogramą, pasakyti paieškos užklausą ir rasti tai, ko ieškote. Galite ieškoti visko, kuo domitės – nesvarbu, ar tai orai, filmo rodymo laikas ar kažkas, ką galite pasakyti, bet nežinote, kaip tai rašoma, pvz., mocarelos su bolonijos padažu receptas. Jei galite tai pasakyti, galite ir ieškoti.

 • Paieška pagal vaizdą

  2011-06-14

  Pristatome galimybę ieškoti pagal vaizdą. Dabar galite naudoti ir savo nuotraukas, ir žiniatinklyje esančius vaizdus, kad pradėtumėte paiešką „Google“. Kai ieškote pagal vaizdą matysite rezultatus, kurie parodys, kur žiniatinklyje rodomas tas vaizdas ir panašūs vaizdai. Parodysime tinklalapius, kuriuose yra tas vaizdas, arba rasime tokį pat vaizdą skirtingais dydžiais ar skirtingų skyrų.

 • Skrydžių paieška

  2011-09-13

  Paleidžiame Skrydžių paiešką – naują įrankį, skirtą kelionės parinktims naršyti ir kelionei planuoti. Naudodami Skrydžių paiešką galite peržiūrėti lengvai nuskaitomą patogių skrydžių sąrašą. Nesate tikri, kur norite keliauti? Naudodami Skrydžių paiešką galite naršyti kelionės parinktis ir paskirties vietas. Pasirinkite išvykimo miestą ir galėsite naršyti žemėlapį, kad rastumėte įvairių paskirties vietų bilietų parinkčių. Be to, naudodami Skrydžių paiešką galėsite peržiūrėti, kokiomis dienomis bilietai pigesni.

  Daugiau...

 • Susiję žmonės ir puslapiai

  2012-01-10

  Pristatome susijusių žmonių ir puslapių paieškoje funkciją, kurią naudodami galite ieškoti žmonių ir prekių ženklų, susijusių su paieška, ir susisiekti pridėję juos prie draugų ratų.

 • Profiliai paieškoje

  2012-01-10

  Kaip produkto „Tavo pasaulis „Google“ paieškoje“ dalį paleidžiame profilius paieškoje – funkciją, kurią naudodami galite greičiau ieškoti žmonių, matydami rodomus jų „Google“ profilius iškart vedant vardą paieškoje. Sukurdami „Google“ profilį ir paversdami jį matomu paieškoje, suteiksite „Google“ galimybę pateikti patį tinkamiausią turinį apie jus.

 • Suasmeninti rezultatai

  2012-01-10

  Paleidžiame suasmenintus rezultatus kaip produkto „Tavo pasaulis „Google“ paieškoje“ funkciją. Naudodami suasmenintus rezultatus kartu su rezultatais iš žiniatinklio matysite susijusius patarimus, nuotraukas ir įrašus iš draugų. Suasmeninti rezultatai yra pažymėti piktograma, kad žinotumėte, jog jie skirti tik jums. Kadangi šie rezultatai yra suasmeninti ir privatūs, kad juos matytumėte, turite būti prisijungę prie „Google“.

 1. 1997
  • Paleista „Google“ paieška

   Paleista „Google“ paieška

 2. 1998
  • Pirmoji logotipų puošyba

   Pirmoji logotipų puošyba

 3. 2000
  • Kalbos

   Kalbos

  • Paieškos indeksas

   Paieškos indeksas

  • Kalbos

   Kalbos

  • „Google“ įrankių juosta

   „Google“ įrankių juosta

 4. 2001
  • Kalbos

   Kalbos

  • „Google“ vaizdų paieška

   „Google“ vaizdų paieška

  • Paieškos indeksas

   Paieškos indeksas

  • „Zeitgeist“, 2001 m.

   „Zeitgeist“, 2001 m.

 5. 2002
  • „Google“ naujienos

   „Google“ naujienos

  • „Zeitgeist“, 2002 m.

   „Zeitgeist“, 2002 m.

  • Froogle

   Froogle

 6. 2003
  • „Zeitgeist“, 2003 m.

   „Zeitgeist“, 2003 m.

 7. 2004
  • Paieškos indeksas

   Paieškos indeksas

  • Gmail

   Gmail

  • SMS paieška mobiliesiems

   SMS paieška mobiliesiems

  • „Google“ mokslinčius

   „Google“ mokslinčius

  • „Google Desktop“ paieška

   „Google Desktop“ paieška

  • Paieškos indeksas

   Paieškos indeksas

  • „Google“ knygų paieška

   „Google“ knygų paieška

  • „Zeitgeist“, 2004 m.

   „Zeitgeist“, 2004 m.

 8. 2005
  • „Google“ vaizdo įrašai

   „Google“ vaizdo įrašai

  • Vaizdų paieškos indeksas

   Vaizdų paieškos indeksas

  • iGoogle

   iGoogle

  • „Google“ vertėjas

   „Google“ vertėjas

  • „Google“ tinklaraščių paieška

   „Google“ tinklaraščių paieška

  • „Zeitgeist“, 2005 m.

   „Zeitgeist“, 2005 m.

 9. 2006
  • „Google“ finansai

   „Google“ finansai

  • Trends

   Trends

  • „Google“ tinkinta paieška

   „Google“ tinkinta paieška

  • Patentų paieška

   Patentų paieška

  • „Zeitgeist“, 2006 m.

   „Zeitgeist“, 2006 m.

 10. 2007
  • Pasaulinė paieška

   Pasaulinė paieška

  • „Zeitgeist“, 2007 m.

   „Zeitgeist“, 2007 m.

 11. 2008
  • „Google“ vertėjas

   „Google“ vertėjas

  • „Doodle 4 Google“, 2008 m.

   „Doodle 4 Google“, 2008 m.

  • Google Site Search

   Google Site Search

  • Knol

   Knol

  • Paieškos indeksas

   Paieškos indeksas

  • Google Suggest

   Google Suggest

  • „Google Chrome“ naršyklė

   „Google Chrome“ naršyklė

  • 10-asis „Google“ gimtadienis

   10-asis „Google“ gimtadienis

  • Projektas 10^100

   Projektas 10^100

  • „Zeitgeist“, 2008 m.

   „Zeitgeist“, 2008 m.

 12. 2009
  • „Google“ vertėjas

   „Google“ vertėjas

  • „Google“ profiliai

   „Google“ profiliai

  • „Google“ paieškos parinktys

   „Google“ paieškos parinktys

  • „Doodle 4 Google“, 2009 m.

   „Doodle 4 Google“, 2009 m.

  • „Google“ vertėjas

   „Google“ vertėjas

  • Viešoji paieška

   Viešoji paieška

  • „Google“ informacijos suvestinė

   „Google“ informacijos suvestinė

  • „Zeitgeist“, 2009 m.

   „Zeitgeist“, 2009 m.

  • Google Goggles

   Google Goggles

  • „Google“ paieška realiuoju laiku

   „Google“ paieška realiuoju laiku

 13. 2010
  • Izaoko Niutono gimtadienis

   Izaoko Niutono gimtadienis

  • Meilė Paryžiuje

   Meilė Paryžiuje

  • Topika

   Topika

  • Atnaujinta paieškos rezultatų išvaizda

   Atnaujinta paieškos rezultatų išvaizda

  • PAC-MAN logotipų puošyba

   PAC-MAN logotipų puošyba

  • „Doodle 4 Google“, 2010 m

   „Doodle 4 Google“, 2010 m

  • Suasmeninkite Google.lt

   Suasmeninkite Google.lt

  • Caffeine

   Caffeine

  • „Google“ paieška realiuoju laiku

   „Google“ paieška realiuoju laiku

  • Logotipų puošyba fulereno molekulėmis

   Logotipų puošyba fulereno molekulėmis

  • Logotipų puošyba dalelėmis

   Logotipų puošyba dalelėmis

  • Intuityvioji „Google“ paieška

   Intuityvioji „Google“ paieška

  • Skaidrumo ataskaita

   Skaidrumo ataskaita

  • Logotipų puošyba Džono Lenono nuotraukomis

   Logotipų puošyba Džono Lenono nuotraukomis

  • Su gimtadieniu!

   Su gimtadieniu!

  • Vietų paieška

   Vietų paieška

  • Momentinė peržiūra

   Momentinė peržiūra

  • NBA rezultatai tiesiogiai

   NBA rezultatai tiesiogiai

  • Vietų paieška mobiliesiems

   Vietų paieška mobiliesiems

  • „Chrome“ internetinė parduotuvė

   „Chrome“ internetinė parduotuvė

  • „Zeitgeist“, 2010 m.

   „Zeitgeist“, 2010 m.

  • Intuityvioji „Google“ paieška mobiliesiems

   Intuityvioji „Google“ paieška mobiliesiems

 14. 2011
  • Viešosios paieškos naujinys

   Viešosios paieškos naujinys

  • Receptų peržiūra

   Receptų peržiūra

  • Patobulinti „Google“ profiliai

   Patobulinti „Google“ profiliai

  • Momentinė peržiūra mobiliesiems

   Momentinė peržiūra mobiliesiems

  • Mygtukas +1

   Mygtukas +1

  • Logotipų puošyba Čarlio Čaplino nuotraukomis

   Logotipų puošyba Čarlio Čaplino nuotraukomis

  • „Google“ vaizdai su rūšiavimo funkcija

   „Google“ vaizdai su rūšiavimo funkcija

  • 96-asis Les Paulo gimtadienis

   96-asis Les Paulo gimtadienis

  • Momentiniai puslapiai

   Momentiniai puslapiai

  • Paieška balsu

   Paieška balsu

  • Paieška pagal vaizdą

   Paieška pagal vaizdą

  • Skrydžių paieška

   Skrydžių paieška

 15. 2012
  • Susiję žmonės ir puslapiai

   Susiję žmonės ir puslapiai

  • Profiliai paieškoje

   Profiliai paieškoje

  • Suasmeninti rezultatai

   Suasmeninti rezultatai