Iegūstiet jaunākās meklēšanas funkcijas, padomus un ieteikumus

Šeit jūs atradīsiet jaunākās Google meklēšanas funkcijas, padomus un ieteikumus, kas ļaus jums kļūt par meklēšana lietpratēju. Ja vēlaties uzzināt visus sīkumus, noskatieties stāstu par meklēšanu vai skatiet citus interesantus projektus, ar kuriem mēs strādājam mūsu izmēģinājuma platformā.

Jaunās funkcijas

Uzziniet par jaunumiem pakalpojumā Google meklēšana, skatot nesen ieviestās funkcijas.

Lidojumu meklēšana

14.03.2012.

Izpētiet lidojumu iespējas un plānojiet savu ceļojumu, veicot tikai dažus klikšķus ar peli. Tagad varat izmantot lidojumu meklēšanu, lai atrastu un rezervētu lidojumus no ASV uz daudziem starptautiskiem galamērķiem.

Uzziniet vairāk.

Saistītu meklēšanas vaicājumu priekšskatījumi

23.02.2012.

Meklējiet lielisko attēlu, ko vēlējāties atrast, vai izpētiet kādu tēmu, izmantojot attēlus ar saistītu meklēšanas vaicājumu priekšskatījumiem. Tie būs redzami attēlu meklēšanas rezultātu augšdaļā.

Uzziniet vairāk.

Personiskie meklēšanas rezultāti

10.01.2012.

Lai saņemtu lieliskus ieteikumus, mēs visi vēršamies pie cilvēkiem, kurus pazīstam un kuriem uzticamies. Izmantojot personiskos meklēšanas rezultātus, blakus rezultātiem no tīmekļa būs redzami atbilstoši padomi, fotoattēli un ziņas no jūsu draugiem.

Uzziniet vairāk.

Google meklēšanas attīstība

Iepazīstiet Google, apskatot pakalpojuma Meklēšana inovācijas, funkcijas un pavērsiena punktus kopš mūsu uzņēmuma dibināšanas 1997. gadā.

 • Ieviests pakalpojums Google meklēšana

  04.09.1997.

  Lerijs un Sergejs, Stenfordas datorzinātņu aspiranti, kuri pēdējā gada laikā sadarbojās, lai nodrošinātu Stenfordas serveros mitinātas meklētājprogrammas — BackRub — darbību, nolemj pārdēvēt savu meklētājprogrammu. Pēc neilgas ideju apspriešanas viņi izvēlas nosaukumu Google — tā ir spēle ar vārdu “googol”, kas ir matemātisks termins skaitlim, kur vieniniekam seko 100 nulles.

 • Pirmais svētku logotips

  30.08.1998.

  Tradīcija veidot sākumlapas svētku logotipus rodas, kad Lerijs un Sergejs iekļauj plaši zināmo degošo vīru Google logotipā pirms došanās uz festivālu Burning Man Nevadā.

 • Valodas

  09.05.2000.

  Rīkojoties saskaņā ar mūsu misiju sakārtot pasaulē pieejamo informāciju, mēs uzsākām vietnes Google.com darbību vēl 10 valodās: franču, vācu, itāļu, zviedru, somu, spāņu, portugāļu, holandiešu, norvēģu un dāņu.

 • Meklēšanas rādītājs

  26.06.2000.

  Google ieiet jaunā tūkstošgadē, gadsimtā, desmitgadē un tīmeklī veiktas meklēšanas laikmetā, kļūstot par pasaulē lielāko tīmekļa meklēšanas rādītāju.

 • Valodas

  12.09.2000.

  Google sāk piedāvāt meklēšanu ķīniešu, japāņu un korejiešu valodā, tādējādi mēs kopumā atbalstām 15 valodas. Tomēr (joprojām!) netiek nodrošināts atbalsts klingoniešu valodai.

 • Google rīkjosla

  11.12.2000.

  Pārlūkprogrammas spraudņa “Google rīkjosla” izlaide ļauj veikt meklēšanu Google tīklā, neapmeklējot mūsu sākumlapu. Citiem vārdiem sakot, tagad varat izmantot pakalpojumu Google visā tīmeklī, neapmeklējot vietni Google.com, — vienkārši lejupielādējiet mūsu Google rīkjoslu un pievienojiet to pārlūkprogrammā.

 • Valodas

  27.03.2001.

  Uzņēmums Google nav apmierināts ar Google saskarnes lēno tulkošanas procesu pa vienai valodai neskaitāmajās valodās, kas tiek lietotas visā pasaulē, tāpēc tiek ieviesta tulkošanas konsole, kas ļauj lietotājiem paātrināt šo procesu. Tagad jebkurš Google lietotājs var brīvprātīgi tulkot visas mūsu lapas vai to daļas jebkurā no 100+ dažādajām piedāvātajām valodām. Brīvprātīgie jau ir pārveidojuši Google lapas katalāņu, afrikandu, krievu un čehu valodās, un katru nedēļu tiek pievienots arvien vairāk valodu. Sākot ar šo dienu, vietne Google.com ir pieejama 26 valodās.

 • Google attēlu meklēšana

  28.07.2001.

  Ja attēls ir tūkstoš vārdu vērts, ko teiksiet par miljonu attēlu? Vai precīzāk — 250 miljoniem attēlu? Tiek izlaista Google attēlu meklēšana (beta versija), un tas ir visefektīvākais veids, kā meklēt attēlus tīmeklī. Turklāt tas ir tikpat viegli lietojams kā citi Google pakalpojumi meklēšanai tīmeklī.

 • Meklēšanas rādītājs

  11.12.2001.

  Google tīmekļa rādītāja izmērs palielinās līdz 3 miljardiem tīmekļa dokumentu, kas konkrētajā brīdī šķiet daudz tīmekļa dokumentu.

 • 2001. gada “Zeitgeist”

  14.12.2001.

  Mēs atklājam 2001. gada īpatnības, apkopojot miljardiem Google meklēšanas vaicājumu. Apstrādājot vairāk nekā 150 miljonus vaicājumu dienā, mēs piedāvājam 10 populārākos vaicājumus:

  1. nostradamus
  2. cnn
  3. world trade center
  4. harry potter
  5. anthrax
  6. windows xp
  7. osama bin laden
  8. audiogalaxy
  9. taliban
  10. loft story
 • Google ziņas

  23.09.2002.

  Speciālizlaidums! Speciālizlaidums! Tiek izlaists pakalpojums Google ziņas, nodrošinot aktuālos jaunumus, kas atlasīti no aptuveni 4000 ziņu avotu visā pasaulē. Ziņas tiek automātiski sakārtotas kategorijās, un tēmas tiek regulāri atjauninātas, tāpēc varat skatīt jaunākās ziņas ik reizi, kad apmeklējat vietni.

 • 2002. gada “Zeitgeist”

  09.12.2002.

  Mēs uztveram 2002. gada raksturīgākās iezīmes ar gada nogales “Zeitgeist”, kurā tiek piedāvāta unikāla perspektīva par gada galvenajiem notikumiem un populārākajām tendencēm, pamatojoties uz vairāk nekā 55 miljardiem meklēšanas vaicājumu, ko pagājušā gada laikā meklējuši Google lietotāji no visas pasaules. Tālāk ir minēti gada 10 populārākie meklēšanas vaicājumi:

  1. spiderman
  2. shakira
  3. winter olympics
  4. world cup
  5. avril lavigne
  6. star wars
  7. eminem
  8. american idol
  9. morrowind
  10. warcraft 3
 • Froogle

  12.12.2002.

  Mēs ieviešam pakalpojumu Froogle (tagad  — Produktu meklēšana), mūsu produktu meklēšanas pakalpojumu, kura mērķis ir realizēt Google nodomu par objektīvu rezultātu nodrošināšanu, veicot pirkumus tiešsaistē. Froogle pārmeklē miljoniem atbilstošu vietņu, lai palīdzētu lietotājiem ātri atrast kāroto, norādot vietnes, kurās tiek piedāvāts konkrētais produkts. Drīz vien mēs izlemjam, ka Google nekad nepārdos savus meklēšanas rezultātus, lai lietotāji vienmēr zinātu, ka iegūtie rezultāti ir atbilstoši, nevis nopirkti un apmaksāti.

 • 2003. gada “Zeitgeist”

  31.12.2003.

  Pēdējā gada laikā tika veikts vairāk nekā 55 miljardi meklējumu, tāpēc mēs izlaižam 2003. gada nogales “Zeitgeist”, kas sniedz unikālu ieskatu par gada galvenajiem notikumiem un populārākajām tendencēm. Tālāk ir minēti gada desmit populārākie meklēšanas vaicājumi:

  1. britney spears
  2. harry potter
  3. matrix
  4. shakira
  5. david beckham
  6. 50 cent
  7. iraq
  8. lord of the rings
  9. kobe bryant
  10. tour de france
 • Meklēšanas rādītājs

  17.02.2004.

  Mūsu meklēšanas rādītājs sasniedz jaunu pavērsiena punktu: tajā ir 6 miljardi vienumu, tostarp 4,28 miljardi tīmekļa lapu un 880 miljoni attēlu.

 • Gmail

  01.04.2004.

  Mēs testējam Gmail priekšskatījuma laidienu; Gmail ir bezmaksas meklēšanas tīmekļa pasta pakalpojums ar krātuvi, kuras ietilpība ir līdz 8 miljardiem informācijas bitu — ekvivalents 500 000 e-pasta lapu. Katram lietotājam. Iedvesma Gmail izveidei tika iegūta no Google lietotāja, kas sūdzējās par esošo e-pasta pakalpojumu slikto kvalitāti.

  Uzzināt vairāk

 • SMS meklēšana mobilajās ierīcēs

  07.10.2004.

  Tiek uzsākta OMG — Google SMS (īsziņu pakalpojums) darbība, nodrošinot jums ērtu veidu, kā iegūt ierakstus par tuvākajā apkārtnē esošiem restorāniem, atrast vārda definīciju, uzzināt produkta cenu vai atrast apgabala kodu vai pasta indeksu. Jūs pat varat izmantot Google SMS, lai aprēķinātu dzeramnaudu. Ja tālrunī ir iespējota īsziņu funkcionalitāte, varat nosūtīt savu vaicājumu uz ASV piecciparu īso kodu: 46645 (GOOGL lielākajā daļā tālruņu). Vaicājuma rezultāti tiek nosūtīti kā īsziņas, nevis saites.

  Uzzināt vairāk

 • Google Scholar

  08.10.2004.

  Google Scholar beta versija ļauj akadēmiķiem meklēt akadēmisku literatūru, piemēram, kolēģu recenzētus rakstus, disertācijas, grāmatas, preprintus, kopsavilkumus un tehniskos pārskatus — tas viss bez maksas. Uzņēmums Google ir daudz ieguvis no akadēmiskās izpētes. Šis ir viens no veidiem, kā mēs pateicamies zinātnes darbinieku kopienai. Mēs ceram, ka Google Scholar palīdzēs mums visiem stāvēt uz milžu pleciem.

  Uzzināt vairāk

 • Google Desktop meklēšana

  14.10.2004.

  Google Desktop meklēšana ļauj Google meklēšanas tehnoloģijai sasniegt galējo datu robežu: personīgu pārblīvētu cieto disku. Šī nelielā (700K) lietojumprogramma ir izstrādāta, lai palīdzētu jums atrast jebkāda veidu failus jūsu cietajā diskā, tostarp Office failus, e-pasta ziņojumus, AIM tērzēšanas sarunas un PDF, kā arī mūzikas, attēlu, video un citus failus.

  Uzzināt vairāk

 • Meklēšanas rādītājs

  10.11.2004.

  Mēs paziņojam, ka mūsu tīmekļa lapu rādītājs ir sasniedzis 8 miljardus. Konkrētajā brīdī tas šķiet daudz.

  Uzzināt vairāk

 • Google grāmatu meklēšana

  14.12.2004.

  Pasaules grāmatas — saglabātas uz visiem laikiem, — pateicoties Google Print programmai (tagad — Google grāmatu meklēšana). Šodien mēs paziņojam par digitālās skenēšanas partnerību ar Hārvardas, Stenfordas, Mičiganas Universitātes un Oksfordas bibliotēkām, kā arī Ņujorkas Publisko bibliotēku. Mūsu mērķis: padarīt grāmatu pasauli vieglāk atklājamu jaunajai paaudzei. Sadarbojoties ar bibliotēkām un izdevējiem, mums tagad ir pieejams miljoniem grāmatu, tostarp daudz unikālu grāmatu sējumu, kas nav lasīti gadiem ilgi, un tūkstošiem grāmatu, kas vairs netiek izdotas.

  Uzzināt vairāk

 • 2004. gada “Zeitgeist”

  22.12.2004.

  Pamatojoties uz miljardiem meklēšanas vaicājumu, ko meklējuši Google lietotāji visā pasaulē, 2004. gada nogales “Zeitgeist” sniedz unikālu ieskatu par gada galvenajiem notikumiem un tendencēm. Tālāk ir minēti desmit populārākie meklēšanas vaicājumi:

  1. britney spears
  2. paris hilton
  3. christina aguilera
  4. pamela anderson
  5. chat
  6. games
  7. carmen electra
  8. orlando bloom
  9. harry potter
  10. mp3
 • Google video

  25.01.2005.

  Mēs izlaižam Google video — produktu, kas ļauj veikt meklēšanu nesenu televīzijas programmu ierakstu rādītājā. Šajā brīdī tas ir tikai agrīnas stadijas beta produkts: jums ir redzami tikai attēli un teksta fragmenti no pārraidēm, kas atbilst jūsu meklēšanas vienumiem, un jūs varat meklēt tikai pārraides no dažiem kanāliem, kas ir pārraidītas, sākot no 2004. gada decembra. Taču nākamajos mēnešos mēs nepārtraukti uzlabosim pakalpojumu Google video, tāpēc — kā tiek teikts TV biznesā — sekojiet jaunumiem mūsu kanālā.

  Uzzināt vairāk

 • Attēlu meklēšanas rādītājs

  07.02.2005.

  Milzīgs sasniegums šajā dienā, jo Google attēlu meklēšanas komanda paziņo, ka mēs esam rādītājā iekļāvuši 1,1 miljardu attēlu, un ne visos ir redzami tikai kaķi.

  Uzzināt vairāk

 • iGoogle

  19.05.2005.

  Google Labs izlaiž mūsu personalizēto sākumlapu (tagad tiek dēvēta par iGoogle), kas ļauj jums personalizēt internetu (vairāk vai mazāk), pievienojot ziņu virsrakstus, laika ziņas, un citas funkcijas Google sākumlapā. Veicot vienu peles klikšķi, varat pārslēgties atpakaļ uz Google “klasisko” izskatu.

  Uzzināt vairāk

 • Google tulkotājs

  22.08.2005.

  Ko tu teici? Google tulkotājs iegūst labu rezultātu ASV valdības 2005. gada mašīntulkošanas vērtējumā — un, kā to apliecinās vēlāki datumi šajā laika skalā, tulkojumu komandas darbs ir tikai sākuma stadijā.

  Uzzināt vairāk

 • Google meklēšana emuāros

  15.09.2005.

  Emuāru veidošana acīmredzami ir kļuvusi populāra — taču kā uzzināt, par ko emuāru autori raksta? Ieviešot Google meklēšanu emuāros, kas nodrošina ātrus Google meklēšanas rezultātus emuāros daudzās valodās neatkarīgi no tā, kur tie tiek mitināti vai rakstīti! Varat meklēt pēc tēmas, URL, atslēgvārdiem vai arī ierobežot meklēšanu konkrētos emuāros vai datumu diapazonos.

  Uzzināt vairāk

 • 2005. gada “Zeitgeist”

  20.12.2005.

  Miljardiem Google meklēšanas vaicājumu. Viens gads. “Zeitgeist” filtrē visus šos vaicājumus, lai iegūtu priekšstatu par gada notikumiem. Tālāk ir minēti desmit populārākie meklēšanas vaicājumi:

  1. Myspace
  2. Ares
  3. Baidu
  4. wikipedia
  5. orkut
  6. iTunes
  7. Sky News
  8. World of Warcraft
  9. Green Day
  10. Leonardo da Vinci
 • Google finanses

  21.03.2006.

  Mēs palīdzam jums lietderīgi izmantot jūsu naudu, piedāvājot ātru un ērtu piekļuvi biznesa un finanšu informācijai par valsts un privātā sektora uzņēmumiem un kopējiem fondiem. Google finanses ietver interaktīvas diagrammas; uzņēmumu meklēšanu pēc nosaukuma vai biržas simbola; rakstus no Google ziņām, kas sagrupēti atbilstoši tēmai; savlaicīgas emuāra ziņas no Google meklēšanas emuāros; tematiskas diskusiju grupas; un viegli lietojamus portfeļus savas finanšu informācijas izsekošanai.

  Uzzināt vairāk

 • Trends

  10.05.2006.

  Tas viss ir veltīts jums. Izmantojot Google Trends, varat novērtēt pasaules interesi par jūsu iecienītākajām tēmām. Ievadiet līdz piecām tēmām un skatiet, cik bieži tās laika gaitā tika meklētas Google tīklā. Google Trends norāda arī to, cik bieži jūsu tēmas ir parādītas Google ziņu rakstos un kuros ģeogrāfiskajos reģionos tās ir meklētas visbiežāk.

  Uzzināt vairāk

 • Google pielāgotā meklēšana

  23.10.2006.

  Labāks nekā Google? Kāpēc ne? Google pielāgotās meklētājprogrammas izlaišana sniedz emuāru autoriem un vietņu īpašniekiem iespēju izveidot meklētājprogrammu, kas pielāgota viņu un lietotāju specifiskajām interesēm.

  Uzzināt vairāk

 • Patentu meklēšana

  14.12.2006.

  Izmantojot Google patentu meklēšanas beta laidienu, varat uzzināt tādu ikdienā lietotu produktu vēsturi kā līmlente un kontaktlēcas vai uzzināt par tūkstošiem mazpazīstamu izgudrojumu, par kuru pastāvēšanu jūs, iespējams, nemaz nenojautāt. Google patenti ļauj veikt meklēšanu vairāk nekā 7 miljonos ASV patentu pilnajos tekstos un ilustrācijās.

  Uzzināt vairāk

 • 2006. gada “Zeitgeist”

  28.12.2006.

  Kas raksturo 2006. gadu? “Zeitgeist” cenšas atbildēt uz šo jautājumu, izpētot gada laikā veiktos Google meklēšanas vaicājumus. Tālāk ir minēti 2006. gada populārākie meklēšanas vaicājumi:

  1. bebo
  2. myspace
  3. world cup
  4. metacafe
  5. radioblog
  6. wikipedia
  7. video
  8. rebelde
  9. mininova
  10. wiki
 • Universālā meklēšana

  16.05.2007.

  Tagad viss ir apvienots. Mūsu Searchology pasākumā mēs paziņojam, ka esam vienu soli tuvāk universālas meklēšanas nodrošināšanai, jo esam radījuši veidu, kā meklēt visos satura avotos — tīmeklī, attēlos, ziņās, kartēs, vietējos avotos, videoklipos, grāmatās — un nodrošināt integrētus rezultātus, kas ranžēti pēc atbilstības.

  Uzzināt vairāk

 • 2007. gada “Zeitgeist”

  15.12.2007.

  Mēs atklājam 2007. gada īpatnības, apkopojot Google meklēšanas vaicājumu miljardus. Tālāk ir minēti meklēšanas vaicājumi, kuru skaits visstraujāk pieaug ASV:

  1. iphone
  2. webkinz
  3. tmz
  4. transformers
  5. youtube
  6. club penguin
  7. myspace
  8. heroes
  9. facebook
  10. anna nicole smith
 • Google tulkotājs

  15.05.2008.

  Google tulkotājs tagad nodrošina brīnumaino tūlītējo tiešsaistes tulkošanu bulgāru, čehu, dāņu, hindu, horvātu, norvēģu, poļu, rumāņu, somu un zviedru valodās — kopumā tiek atbalstītas 23 valodas. Odlično!

  Uzzināt vairāk

 • Doodle 4 Google 2008

  21.05.2008.

  Miljoniem balsotāju tiešsaistē izlemj, ka vislabāko svētku logotipu šā gada konkursā Doodle 4 Google iesniedza 6. klases skolniece Greisa Mūna (Grace Moon) no Kastro ielejas Kalifornijā.

  Uzzināt vairāk

 • Google meklēšana vietnē

  03.06.2008.

  Pakalpojuma Google meklēšana vietnē ieviešana ļauj vietņu īpašniekiem iespējot Google nodrošinātu meklēšanu viņu vietnēs.

  Uzzināt vairāk

 • Knol

  23.07.2008.

  Mēs uzsākam jaunu pakalpojumu ar nosaukumu Knol, kas kompetentiem ekspertiem nodrošina ērtāku veidu, kā rakstīt un kopīgot informāciju tīmeklī. Autori var publicēt autoritatīvus rakstus (dēvēti arī par knol rakstiem) par konkrētu tēmu un pēc tam dalīties ar šīm zināšanām ar visiem. Katrā knol rakstā ir norādīts autors vai autoru kolektīvs, tāpēc lasītāji var skaidri redzēt, kurš to ir uzrakstījis, un skatīt attiecīgo personu akreditācijas datus, kā arī komentēt, novērtēt vai recenzēt attiecīgo knol rakstu. Izmantojot jaunu funkciju ar nosaukumu “regulēta sadarbība”, lasītāji var arī tiešā veidā darboties līdzi knol raksta izveidē. Pēc tam autors var izlemt, vai ņemt ieteikumus vērā.

  Uzzināt vairāk

 • Meklēšanas rādītājs

  25.07.2008.

  Cik liels ir tīmeklis? Mēs paziņojam, ka mūsu rādītāja izveides sistēma saišu apstrādei norāda, ka Google rādītājā tagad ir 1 triljons unikālu URL, un individuālu tīmekļa lapu skaits pieaug par vairākiem miljardiem lapu dienā.

  Uzzināt vairāk

 • Google Suggest

  25.08.2008.

  Mēs ieviešam pakalpojumu Google Suggest, kas palīdz formulēt meklēšanas vaicājumus un samazināt pareizrakstības kļūdu un taustiņsitienu skaitu, ietaupot interneta lietotājiem tūkstošiem stundu, kas tiktu pavadītas rakstot.

  Uzzināt vairāk

 • Pārlūkprogramma Google Chrome

  02.09.2008.

  Mēs izlaižam Google Chrome — jaunu atklātā pirmkoda tīmekļa pārlūkprogrammu. Tā ir ātra un droša un ļauj jums piekļūt iecienītākajiem Google pakalpojumiem — Gmail, Google Maps un Google dokumenti — vienkāršāk nekā jebkad agrāk. Google Chrome piedāvā arī jaunas unikālas funkcijas, piemēram, vienu lodziņu tīmekļa adresēm un meklēšanas vaicājumiem, vienkāršotu lejupielāžu pārvaldnieku un interfeisu, lai maksimāli uzlabotu pārlūkošanas procesu.

 • Google 10. dzimšanas diena

  02.09.2008.

  Laiks paskrien nemanot — Google 10. dzimšanas diena.

 • Projekts 10^100

  24.09.2008.

  Kā daļu no mūsu 10. jubilejas svinībām mēs uzsākām projektu 10^100 (tas nozīmē “desmit simtajā pakāpē”) — tas ir aicinājums iesniegt idejas, kas paredzētas, lai palīdzētu pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam, un programma, lai īstenotu labākās no šīm idejām. Mēs piešķiram 10 miljonus ASV dolāru, lai uzsāktu šo projektu īstenošanu, un aicinām jūs balsot par savām iecienītākajām idejām.

  Uzzināt vairāk

 • 2008. gada “Zeitgeist”

  10.12.2008.

  Mēs izziņojam populārākos vaicājumus, kas raksturo 2008. gadu:

  1. obama
  2. facebook
  3. att
  4. iphone
  5. youtube
  6. fox news
  7. palin
  8. beijing 2008
  9. david cook
  10. surf the channel
 • Google tulkotājs

  26.02.2009.

  Pievienojot turku, taju, ungāru, igauņu, albāņu, maltiešu un galisiešu valodu, mēs paziņojam, ka Google tulkotājā tagad ir iespējams veikt automātisko tulkošanu 41 valodā, kas kopumā veido 98% no valodām, ko izmanto interneta lietotāji.

  Uzzināt vairāk

 • Google profili

  21.04.2009.

  Mēs izlaižam pakalpojumu Google profili, kas sniedz jums iespēju labāk kontrolēt to, ko citi var atrast, ja tiek meklēts jūsu vārds. Profili tiek parādīti mūsu ASV meklēšanas lapu apakšdaļā, ja tiek meklēts personas vārds.

  Uzzināt vairāk

 • Google meklēšanas opcijas

  12.05.2009.

  Var meklēšana tīmeklī var būt labāka un personalizētāka? Vienmēr. Tieši tāpēc mēs ieviešam Meklēšanas opcijas — rīku paneli meklēšanas rezultātu kreisajā malā, kas jums nodrošina izvērstu kontroli pār iegūtajiem rezultātiem.

  Uzzināt vairāk

 • Doodle 4 Google 2009

  20.05.2009.

  Tūkstošiem skolēnu nosūta pieteikumus. Tiešsaistē tiek nodots vairāk par 6 miljoniem balsu. Un 2009. gada konkursā Doodle 4 Google uzvar 6. klases skolniece Kristīne Engelberta (Christin Engelberth) no Sanantonio, Teksasā.

  Uzzināt vairāk

 • Google tulkotājs

  31.08.2009.

  Ko? Google tulkotājā netika atbalstīta afrikandu, baltkrievu, īslandiešu, īru, maķedoniešu, malajiešu, svahili, velsiešu valoda un jidišs? Tagad tās tiek atbalstītas.

  Uzzināt vairāk

 • Sociālā meklēšana

  26.10.2009.

  Sociālā meklēšana — jauns Google Labs eksperiments — bagātina jūsu Google meklēšanas rezultātus ar atbilstošu publisku saturu no jūsu draugiem un kontaktpersonām, kas ir izcelts jūsu ērtībai meklēšanas rezultātu apakšdaļā.

  Uzzināt vairāk

 • Google vadības panelis

  05.11.2009.

  Jaunais Google vadības panelis nodrošina uzskatāmību un lielāku pārskatāmību attiecībā uz jūsu datiem un informāciju, kas reģistrēta pakalpojumā Google. Vadības panelī ir apkopoti dati par katru jūsu izmantoto produktu un tiek nodrošinātas tiešās saites, lai varat kontrolēt savu personisko informāciju un iestatījumus — tas viss vienā ērtā un drošā vietā.

  Uzzināt vairāk

 • 2009. gada “Zeitgeist”

  01.12.2009.

  Kas bija svarīgākais 2009. gadā? Šā gada “Zeitgeist” parāda raksturīgākos no Google meklēšanas vaicājumu miljardiem. Tālāk ir minēti meklēšanas vaicājumi šajā gadā, kuru skaits pieaug visstraujāk:

  1. twitter
  2. michael jackson
  3. facebook
  4. hulu
  5. hi5
  6. glee
  7. paranormal activity
  8. natasha richardson
  9. farrah fawcett
  10. lady gaga
 • Google Goggles

  07.12.2009.

  Mēs uzsākam Google Goggles darbību — tā ir jauna vizuālās meklēšanas lietojumprogramma Android tālruņiem, kas ļauj veikt meklēšanu tīmeklī, uzņemot attēlu, nevis ievadot tekstu. Nofotografējiet apskates objektu, zīmi, logotipu, grāmatas vāku vai mākslas darbu, lai iegūtu jūsu attēlam atbilstošus meklēšanas rezultātus. Lai iegūtu informāciju par uzņēmumu, pavērsiet savu tālruni veikala virzienā, un Goggles parādīs uzņēmuma nosaukumu, izmantojot tālruņa GPS un kompasu.

  Uzzināt vairāk

 • Google meklēšana reāllaikā

  07.12.2009.

  Mūsu jaunā funkcija Google meklēšana reāllaikā nodrošina jaunākos meklēšanas rezultātus ar atjauninājumiem reāllaikā no cilvēkiem populārās vietnēs, piemēram, Twitter, kā arī ziņu virsrakstus un emuāru ziņas, kas publicētas tikai dažas sekundes pirms meklēšanas veikšanas.

  Uzzināt vairāk

 • Sera Īzaka Ņūtona dzimšanas diena

  04.01.2010.

  Par godu sera Īzaka Ņūtona 368. dzimšanas dienai mēs izveidojam mūsu pirmo interaktīvo svētku logotipu.

 • Iemīļotā Parīze

  07.02.2010.

  Mēs izlaižam mūsu pirmo Super Bowl reklāmu, kurā ir skatāms mīlas stāsts, izmantojot meklēšanas vienumus. Šis ir viens no daudzajiem videoklipiem, kas tika izveidoti, lai atzīmētu cilvēku paveikto meklēšanas jomā.

 • Topeka

  01.04.2010.

  1. aprīlī mēs mainām savu nosaukumu uz Topeka, izrādot cieņu Topekai Kanzasā, kas nomainīja savu nosaukumu uz Google, cenšoties ieviest mūsu eksperimentālo šķiedru tīklu savā pilsētā.

  Uzzināt vairāk

 • Jauns meklēšanas rezultātu izskats

  05.05.2010.

  Mēs ieviešam jaunu izskatu mūsu meklēšanas rezultātu lapā, nodrošinot jaunu paneli kreisajā pusē, kas apvieno visatbilstošākos meklēšanas rīkus un precizējumus jūsu vaicājumam. Tagad varat ātri pārvietoties starp dažādiem rezultātu veidiem, piemēram, grāmatām, attēliem un ziņām, vai sašaurināt rezultātus pēc laika vai tēmas. Jaunā funkcija “Kaut kas atšķirīgs”, kas atrodas kreisā paneļa apakšdaļā, palīdz atrast citas tēmas saistībā ar jūsu vaicājumu.

  Uzzināt vairāk

 • PAC-MAN svētku logotips

  21.05.2010.

  Atzīmējot PAC-MAN 30. gadu jubileju, mēs izlaižam mūsu pirmo spēlējamo svētku logotipu, kurā ir ietverti visi 256 līmeņi ar punktu rīšanas jautrību un PAC-MAN kundzi. Tas ir tik populārs, ka mēs nolemjam piešķirt tam pastāvīgu dzīvesvietu.

  Uzzināt vairāk

 • Doodle 4 Google 2010

  26.05.2010.

  Pēc vairāk nekā 33 000 skolēnu pieteikumiem un miljoniem balsojumu tiešsaistē mēs ar lepnumu paziņojam, ka 2010. gada konkursā Doodle For Google uzvar trešās klases skolniece Makenzija Meltone (Makenzie Melton) no Eldoreidospringsas, Misūri.

  Uzzināt vairāk

 • Personalizējiet Google.com

  02.06.2010.

  Mēs uzsākam Google.com sākumlapas personalizēšanu, ļaujot jums pielāgot fona attēlu.

  Uzzināt vairāk

 • Caffeine

  08.06.2010.

  Mēs ieviešam Caffeine, mūsu jauno rādītāja izveides sistēmu, kas meklēšanas vaicājumiem tīmeklī nodrošina par 50% jaunākus rezultātus nekā mūsu iepriekšējais rādītājs, un tā ir tīmekļa satura lielākā kolekcija, ko mēs jebkad esam piedāvājuši.

  Uzzināt vairāk

 • Google meklēšana reāllaikā

  26.08.2010.

  Mēs piešķiram pakalpojumam Google meklēšana reāllaikā jaunu atsevišķu sākumlapu, kā arī vairākus rīkus reāllaika rezultātu izpētei un uzlabošanai.

  Uzzināt vairāk

 • Ūdeņraža atombumbas logotips

  04.09.2010.

  Ar mūsu interaktīvo svētku logotipu tiek pieminēta ūdeņraža atombumbas 25. gadadiena.

 • Daļiņu svētku logotips

  06.09.2010.

  Paredzot Google dinamiskās meklēšanas ieviešanu, mēs izlaižam šo ātro, jautro un interaktīvo svētku logotipu: tieši tādu, kādai, mūsuprāt, jābūt meklēšanai!

 • Google dinamiskā meklēšana

  08.09.2010.

  Mēs ieviešam Google dinamisko meklēšanu — jaunu meklēšanas uzlabojumu, kas rāda rezultātus rakstīšanas laikā. Tagad nav jāieraksta pilnīgs meklēšanas vienums vai jāspiež uz pogas “Meklēt”, lai iegūtu rezultātus. Varat izmantot ieteikto formulējumu kā atgriezenisko saiti, lai labāk formulētu meklēšanas vienumus un acumirklī pielāgotu meklēšanu, līdz ir atrasts meklētais.

  Uzzināt vairāk

 • Pārredzamības atskaite

  20.09.2010.

  Mūsu interaktīvā pārredzamības atskaite ļauj jums skatīt valdības pieprasījumus, ko mēs esam saņēmuši par lietotājiem, kā arī pieprasījumus par satura noņemšanu vai cenzēšanu.

  Uzzināt vairāk

 • Džona Lenona svētku logotips

  09.10.2010.

  Iedomājieties — animēts svētku logotips, lai atzīmētu Džona Lenona 70. dzimšanas dienu.

 • Daudz laimes dzimšanas dienā!

  16.10.2010.

  Džons Lenons, Normens Rokvels, Īzaks Ņūtons un tagad Tu. Ja Google profilā norādīsiet savu dzimšanas dienu, Google sākumlapa parādīs tikai jums paredzētu svētku logotipu jūsu īpašajā dienā (tikai pārliecinieties, ka esat pierakstījies).

 • Vietu meklēšana

  27.10.2010.

  Mēs ieviešam pakalpojumu Vietu meklēšana — jauna veida vietējo meklēšanu, kas organizē pasaules informāciju pēc atrašanās vietām. Tagad, meklējot vietējo informāciju, būs redzams saraksts ar konkrētām vietām, kas apzīmētas ar sarkanām spraudītēm, lai varat viegli izlemt, kurp doties. Vietu meklēšana arī piedāvā vairākas atbilstošas ​​saites vienā rezultātu lapā un nodrošina saites uz citām lapām, lai iegūtu plašāku informāciju — palīdzot jums ātrāk atrast vajadzīgo vietu.

  Uzzināt vairāk

 • Dinamiskā priekšskatīšana

  09.11.2010.

  Mēs ieviešam Dinamisko priekšskatīšanu — meklēšanas rezultātu vizuālu priekšskatīšanu, kas palīdz jums ātri izvēlēties vajadzīgo rezultātu, ļaujot redzēt katra rezultāta tīmekļa momentuzņēmumu ar teksta norādēm, kurās izcelts meklēšanas vienums konkrētajā lapā. Ja rezultātos vienreiz noklikšķināsit uz palielināmā stikla, tiks parādīts attiecīgās tīmekļa lapas dinamiskais priekšskatījums. Pēc dinamiskās priekšskatīšanas aktivizēšanas varat virzīt kursoru virs jebkura cita rezultāta, lai skatītu citu priekšskatījumu.

  Uzzināt vairāk

 • NBA rezultāti reāllaikā

  03.12.2010.

  Mēs metam, mēs gūstam punktus kopā ar NBA.com, nodrošinot spēļu rezultātus reāllaikā, grafikus, pozīcijas, saites uz atjauninājumiem reāllaikā, spēļu reklāmām un kopsavilkumiem — tas viss jūsu meklēšanas rezultātos.

  Uzzināt vairāk

 • Vietu meklēšana mobilajās ierīcēs

  03.12.2010.

  Vietu meklēšana ir pieejama mobilajās ierīcēs, kas ļauj jums meklēt vienumu [muzeji ņujorka] viedtālrunī un iegūt tīmekļa rezultātus par Metropolitēna mākslas muzeju, kā arī komentārus un atsauksmes — tas viss glīti organizēts vienā klasterī.

  Uzzināt vairāk

 • Chrome interneta veikals

  07.12.2010.

  Mēs atveram Chrome interneta veikalu — tirdzniecības vietu tiešsaistē, kur varat atrast tūkstošiem lietotņu, paplašinājumu un motīvu pārlūkprogrammai Google Chrome. Interneta veikalā varat meklēt vai pārlūkot dažādas kategorijas un atsevišķu vienumu lapas, kā arī lasīt un pievienot atsauksmes un vērtējumus. Ja lietojat vairākus datorus, varat sinhronizēt savas lietotnes, paplašinājumus un motīvus visos savos datoros, izmantojot Browser Sync.

  Uzzināt vairāk

 • 2010. gada “Zeitgeist”

  09.12.2010.

  Mēs atklājam 2010. gada noskaņu, apkopojot miljardiem Google meklēšanas vaicājumu. Izpētiet tendences, notikumus un 2010. gada kopsavilkuma videoklipu. Tālāk ir minēti desmit meklēšanas vaicājumi, kuru skaits pieaug visstraujāk:

  1. chatroulette
  2. ipad
  3. justin bieber
  4. nicki minaj
  5. friv
  6. myxer
  7. katy perry
  8. twitter
  9. gamezer
  10. facebook
 • Google dinamiskā meklēšana mobilajām ierīcēm

  10.12.2010.

  Cenšoties piedāvāt zibensātrus meklēšanas rezultātus tīmeklī ikvienam, mēs ieviešam pakalpojuma Google dinamiskā meklēšana mobilajām ierīcēm beta versiju vairāk nekā 28 valodās un 40 valstīs visā pasaulē.

  Uzzināt vairāk

 • Sociālās meklēšanas atjauninājums

  17.02.2011.

  Mēs paziņojam par Sociālās meklēšanas atjauninājumiem: pierakstoties Google kontā, jūs tagad varat skatīt rezultātus un kopīgotās saites no personām, ar kurām esat savienots pakalpojumā Twitter, Flickr, Blogger un citās publiski pieejamās vietnēs — tas viss meklēšanas rezultātu lapā. To personu vārdi un profila fotoattēli, kuras kopīgoja vai publicēja šo informāciju, ir redzamas zem rezultātiem.

  Uzzināt vairāk

 • Recepšu skatījums

  24.02.2011.

  Mēs uzsākam pakalpojuma Recepšu skatījums darbību, lai varat pielāgot meklēšanas rezultātus un būtu redzamas tikai receptes, pēc tam varat izmantot skaidri redzamus vērtējumus, sastāvdaļas un attēlus, lai izvēlētos vajadzīgo. Varat arī meklēt konkrētas receptes, piemēram, [cepumi ar šokolādes gabaliņiem], plašākas tēmas, piemēram, [zemenes], vai pat atrast receptes svētku dienām vai pasākumiem, piemēram, [cinco de mayo]. Lai iegūtu recepšu skatījumu, meklēšanas rezultātu lapas kreisajā panelī noklikšķiniet uz saites Receptes.

 • Uzlabotie Google profili

  02.03.2011.

  Mēs piešķiram Google profiliem jaunu izskatu, lai varat vēl ērtāk kontrolēt un papildināt savu publisko profilu. Vietnē profiles.google.com varat izveidot profilu, kas jūs parāda jums vēlamā veidā.

  Uzzināt vairāk

 • Dinamiskā priekšskatīšana mobilajās ierīcēs

  08.03.2011.

  Mēs ieviešam pakalpojumu Dinamiskā priekšskatīšana mobilajās ierīcēs. Tas līdzinās Dinamiskās priekšskatīšanas datora versijai un nodrošina jums iespēju vizuāli salīdzināt meklēšanas rezultātus no tīmekļa lapu momentuzņēmumiem, ļaujot ērtāk un ātrāk izvēlēties vajadzīgo rezultātu.

  Uzzināt vairāk

 • Poga +1

  30.03.2011.

  Mēs ieviešam pogu +1, kas ļauj jums paust savu viedokli par saturu, piešķirot tam aptuveno vērtējumu “tas ir ievērības vērts” vai “apskatiet šo”. Noklikšķiniet uz pogas +1, lai palīdzētu draugiem, kontaktpersonām un pārējiem interneta lietotājiem atrast labāko informāciju Google meklēšanā. Poga +1 var arī jums palīdzēt, parādot jums pareizos ieteikumus par tēmām, kas jums interesē, un tieši tad, kad jūs to vēlaties — jūsu meklēšanas rezultātos.

 • Čārlija Čaplina svētku logotips

  15.04.2011.

  Par godu sera Čārlza Spensera Čaplina 122. dzimšanas dienai mēs radām mūsu pirmo mēmā kino svētku logotipu.

  Skatīties to tagad

 • Google attēli ar kārtošanu

  09.05.2011.

  Pakalpojumā Google attēli mēs ļaujam lietotājiem kārtot pēc temata, lai jūs varat ne tikai pārlūkot tēmas vizuāli, bet arī atrast precīzu meklēto attēlu, kreisajā panelī noklikšķinot uz Kārtot pēc tēmas un tādējādi nekavējoties sakārtojot rezultātus.

  Uzzināt vairāk

 • Lesa Pola 96. dzimšanas diena

  09.06.2011.

  Trenējiet savas ģitārspēles prasmes tiešsaistē, izmantojot šo interaktīvo svētku logotipu.

 • Dinamiskās meklēšanas lapas

  14.06.2011.

  Mēs ieviešam Dinamiskās meklēšanas lapas — jaunu funkciju, kas palīdz lietotājiem iegūt vēlamos meklēšanas rezultātus vēl ātrāk — dažos gadījumos pat vienā mirklī! Funkciju Dinamiskās meklēšanas lapas iespējo priekšrenderēšanas tehnoloģija, kuru mēs iebūvējam pārlūkprogrammā Google Chrome, un pēc tam šo funkciju viedi aktivizē meklēšana tīmeklī, ja vien esam ļoti pārliecināti, kurš rezultāts ir vispiemērotākais jūsu meklēšanas vaicājumam.

 • Meklēšana ar balsi

  14.06.2011.

  Pirmo reizi datoros ieviešam meklēšanu ar balsi. Tā vietā, lai rakstītu, varat noklikšķināt uz mikrofona ikonas, lai ierunātu meklēšanas vaicājumu un atrastu meklēto. Varat meklēt visu, par ko interesējaties — laika ziņas, filmu seansu laikus vai kaut ko, ko mākat izrunāt, bet nemākat pareizi uzrakstīt, piemēram, boloņas mocarellas recepte.

 • Meklēšana pēc attēla

  14.06.2011.

  Mēs ieviešam iespēju meklēt pēc attēla. Tagad, lai sāktu meklēšanu Google tīklā, varat izmantot gan savus fotoattēlus, gan tīmeklī pieejamos attēlus. Meklējot pēc attēla, tiks parādīti meklēšanas rezultāti, kuros būs norādīts, kur attiecīgais attēls un līdzīgi attēli ir atrodami tīmeklī. Mēs parādīsim jums tīmekļa lapas, kurās ir konkrētais attēls, vai atradīsim to pašu attēlu ar citiem izmēriem vai izšķirtspēju.

 • Lidojumu meklēšana

  13.09.2011.

  Mēs ieviešam pakalpojumu Lidojumu meklēšana — jaunu rīku, kas ļauj izpētīt ceļošanas iespējas un plānot ceļojumu. Izmantojot lidojumu meklēšanu, varat skatīt viegli pārskatāmu sarakstu ar piemērotiem lidojumiem. Vai neesat pārliecināts, kur vēlaties doties? Lidojumu meklēšana var palīdzēt jums izpētīt ceļošanas iespējas un galamērķus. Atlasiet izlidošanas pilsētu un varat pārvietoties pa karti, lai skatītu biļešu pieejamību dažādiem galamērķiem. Lidojumu meklēšana arī palīdzēs jums uzzināt, kuros datumos ir pieejamas zemas cenas.

  Uzzināt vairāk

 • Saistītas personas un lapas

  10.01.2012.

  Mēs meklēšanā ieviešam saistītas personas un lapas, kas ļauj jums atrast gan personas, gan zīmolus, kas saistīti ar jūsu meklēšanas vaicājumu, un sazināties, pievienojot tos saviem lokiem.

 • Profili meklēšanā

  10.01.2012.

  Kā daļu no funkcijas Meklēšana un mana pasaule mēs ieviešam profilus meklēšanā — funkciju, kas ļauj jums ātrāk atrast personas, jo viņu Google profili tiek parādīti, meklēšanas lodziņā rakstot attiecīgās personas vārdu. Kad būsiet izveidojis Google profilu un padarījis to redzamu meklēšanas rezultātos, Google varēs parādīt par jums visatbilstošāko saturu.

 • Personiskie meklēšanas rezultāti

  10.01.2012.

  Mēs ieviešam personiskos meklēšanas rezultātus kā Meklēšanas un manas pasaules funkciju. Ja izmantosiet personiskos meklēšanas rezultātus, blakus rezultātiem no tīmekļa būs redzami atbilstoši padomi, fotoattēli un ziņas no jūsu draugiem. Personiskie meklēšanas rezultāti ir atzīmēti ar ikonu, lai jūs zinātu, ka tie tiek rādīti tikai jums. Šie rezultāti ir personiski un konfidenciāli, tāpēc jums jāpierakstās vietnē Google, lai tos skatītu.

 1. 1997
  • Ieviests pakalpojums Google meklēšana

   Ieviests pakalpojums Google meklēšana

 2. 1998
  • Pirmais svētku logotips

   Pirmais svētku logotips

 3. 2000
  • Valodas

   Valodas

  • Meklēšanas rādītājs

   Meklēšanas rādītājs

  • Valodas

   Valodas

  • Google rīkjosla

   Google rīkjosla

 4. 2001
  • Valodas

   Valodas

  • Google attēlu meklēšana

   Google attēlu meklēšana

  • Meklēšanas rādītājs

   Meklēšanas rādītājs

  • 2001. gada “Zeitgeist”

   2001. gada “Zeitgeist”

 5. 2002
  • Google ziņas

   Google ziņas

  • 2002. gada “Zeitgeist”

   2002. gada “Zeitgeist”

  • Froogle

   Froogle

 6. 2003
  • 2003. gada “Zeitgeist”

   2003. gada “Zeitgeist”

 7. 2004
  • Meklēšanas rādītājs

   Meklēšanas rādītājs

  • Gmail

   Gmail

  • SMS meklēšana mobilajās ierīcēs

   SMS meklēšana mobilajās ierīcēs

  • Google Scholar

   Google Scholar

  • Google Desktop meklēšana

   Google Desktop meklēšana

  • Meklēšanas rādītājs

   Meklēšanas rādītājs

  • Google grāmatu meklēšana

   Google grāmatu meklēšana

  • 2004. gada “Zeitgeist”

   2004. gada “Zeitgeist”

 8. 2005
  • Google video

   Google video

  • Attēlu meklēšanas rādītājs

   Attēlu meklēšanas rādītājs

  • iGoogle

   iGoogle

  • Google tulkotājs

   Google tulkotājs

  • Google meklēšana emuāros

   Google meklēšana emuāros

  • 2005. gada “Zeitgeist”

   2005. gada “Zeitgeist”

 9. 2006
  • Google finanses

   Google finanses

  • Trends

   Trends

  • Google pielāgotā meklēšana

   Google pielāgotā meklēšana

  • Patentu meklēšana

   Patentu meklēšana

  • 2006. gada “Zeitgeist”

   2006. gada “Zeitgeist”

 10. 2007
  • Universālā meklēšana

   Universālā meklēšana

  • 2007. gada “Zeitgeist”

   2007. gada “Zeitgeist”

 11. 2008
  • Google tulkotājs

   Google tulkotājs

  • Doodle 4 Google 2008

   Doodle 4 Google 2008

  • Google meklēšana vietnē

   Google meklēšana vietnē

  • Knol

   Knol

  • Meklēšanas rādītājs

   Meklēšanas rādītājs

  • Google Suggest

   Google Suggest

  • Pārlūkprogramma Google Chrome

   Pārlūkprogramma Google Chrome

  • Google 10. dzimšanas diena

   Google 10. dzimšanas diena

  • Projekts 10^100

   Projekts 10^100

  • 2008. gada “Zeitgeist”

   2008. gada “Zeitgeist”

 12. 2009
  • Google tulkotājs

   Google tulkotājs

  • Google profili

   Google profili

  • Google meklēšanas opcijas

   Google meklēšanas opcijas

  • Doodle 4 Google 2009

   Doodle 4 Google 2009

  • Google tulkotājs

   Google tulkotājs

  • Sociālā meklēšana

   Sociālā meklēšana

  • Google vadības panelis

   Google vadības panelis

  • 2009. gada “Zeitgeist”

   2009. gada “Zeitgeist”

  • Google Goggles

   Google Goggles

  • Google meklēšana reāllaikā

   Google meklēšana reāllaikā

 13. 2010
  • Sera Īzaka Ņūtona dzimšanas diena

   Sera Īzaka Ņūtona dzimšanas diena

  • Iemīļotā Parīze

   Iemīļotā Parīze

  • Topeka

   Topeka

  • Jauns meklēšanas rezultātu izskats

   Jauns meklēšanas rezultātu izskats

  • PAC-MAN svētku logotips

   PAC-MAN svētku logotips

  • Doodle 4 Google 2010

   Doodle 4 Google 2010

  • Personalizējiet Google.com

   Personalizējiet Google.com

  • Caffeine

   Caffeine

  • Google meklēšana reāllaikā

   Google meklēšana reāllaikā

  • Ūdeņraža atombumbas logotips

   Ūdeņraža atombumbas logotips

  • Daļiņu svētku logotips

   Daļiņu svētku logotips

  • Google dinamiskā meklēšana

   Google dinamiskā meklēšana

  • Pārredzamības atskaite

   Pārredzamības atskaite

  • Džona Lenona svētku logotips

   Džona Lenona svētku logotips

  • Daudz laimes dzimšanas dienā!

   Daudz laimes dzimšanas dienā!

  • Vietu meklēšana

   Vietu meklēšana

  • Dinamiskā priekšskatīšana

   Dinamiskā priekšskatīšana

  • NBA rezultāti reāllaikā

   NBA rezultāti reāllaikā

  • Vietu meklēšana mobilajās ierīcēs

   Vietu meklēšana mobilajās ierīcēs

  • Chrome interneta veikals

   Chrome interneta veikals

  • 2010. gada “Zeitgeist”

   2010. gada “Zeitgeist”

  • Google dinamiskā meklēšana mobilajām ierīcēm

   Google dinamiskā meklēšana mobilajām ierīcēm

 14. 2011
  • Sociālās meklēšanas atjauninājums

   Sociālās meklēšanas atjauninājums

  • Recepšu skatījums

   Recepšu skatījums

  • Uzlabotie Google profili

   Uzlabotie Google profili

  • Dinamiskā priekšskatīšana mobilajās ierīcēs

   Dinamiskā priekšskatīšana mobilajās ierīcēs

  • Poga +1

   Poga +1

  • Čārlija Čaplina svētku logotips

   Čārlija Čaplina svētku logotips

  • Google attēli ar kārtošanu

   Google attēli ar kārtošanu

  • Lesa Pola 96. dzimšanas diena

   Lesa Pola 96. dzimšanas diena

  • Dinamiskās meklēšanas lapas

   Dinamiskās meklēšanas lapas

  • Meklēšana ar balsi

   Meklēšana ar balsi

  • Meklēšana pēc attēla

   Meklēšana pēc attēla

  • Lidojumu meklēšana

   Lidojumu meklēšana

 15. 2012
  • Saistītas personas un lapas

   Saistītas personas un lapas

  • Profili meklēšanā

   Profili meklēšanā

  • Personiskie meklēšanas rezultāti

   Personiskie meklēšanas rezultāti