Polityka prywatności

Wyjaśnia, jakie informacje gromadzimy i w jakim celu to robimy. Opisuje sposób, w jaki je wykorzystujemy oraz w jaki można je przeglądać i aktualizować.

Przeczytaj naszą politykę prywatności

Warunki korzystania z usług

Tu możesz zapoznać się z zasadami, które akceptujesz, korzystając z naszych usług.

Przeczytaj nasze Warunki korzystania z usług

Narzędzia i informacje

Staramy się chronić Twoją prywatność, ulepszać ochronę i tworzyć proste narzędzia dające Ci kontrolę i wybór sposobu działania.

Weryfikacja dwuetapowa

Chroń swoje konto Google za pomocą znanej Ci informacji (hasła) i posiadanego przedmiotu (telefonu). Zobacz, jak skonfigurować weryfikację dwuetapową.

Tryb incognito

Dowiedz się, jak korzystać z trybu incognito przeglądarki Google Chrome, by wyświetlane strony i pobierane pliki nie pojawiały się w historii przeglądarki ani pobierania. Zobacz, jak uruchomić tryb incognito.

Centrum bezpieczeństwa Google

Sieć bezpieczna dla każdego to nasza wspólna sprawa. Dowiedz się, co możesz zrobić, by chronić siebie i swoją rodzinę w sieci.

Przewodnik po zasadach prywatności w usługach Google

Korzystając z Gmaila, wyszukiwarki Google, serwisu YouTube i innych usług Google, możesz chronić swoje dane osobowe oraz historię korzystania z internetu, jak również ograniczać do nich dostęp. Przewodnik po zasadach prywatności w usługach Google pomaga odszukać informacje na temat obsługi niektórych funkcji ochrony prywatności, które są dostępne w usługach Google.