Dokładamy wszelkich starań, by poprawić bezpieczeństwo użytkowników, chronić ich prywatność i udostępniać proste narzędzia, które dają kontrolę i możliwość wyboru.

Warto wiedzieć

Naszym celem jest zapewnianie najlepszych na świecie zabezpieczeń i narzędzi do ochrony prywatności. Wiemy, jak ważne są dla Ciebie bezpieczeństwo i ochrona prywatności. Dla nas mają równie wielkie znaczenie i dlatego dbamy o to, by zapewnić ich odpowiedni poziom. Odwiedź witrynę Warto wiedzieć, by dowiedzieć się, jak zapewnić bezpieczeństwo online Tobie i Twojej rodzinie, oraz zrozumieć, jak Google pomaga chronić Ciebie, Twój komputer i internet przed cyberprzestępczością.

Bezpieczeństwo w internecie

Cały czas pracujemy nad udoskonalaniem zabezpieczeń, ochroną prywatności oraz poprawą działania i przydatności usług Google. Udostępniamy narzędzia, które pozwalają naszym użytkownikom bezpiecznie i łatwo określić, jakie dane udostępniają, komu i w jaki sposób.

Weryfikacja dwuetapowa

Dzięki weryfikacji dwuetapowej Twoje konto Google jest bardziej bezpieczne, bo chronią je informacje, które znasz tylko Ty (hasło), oraz przedmiot, który masz zawsze przy sobie (telefon). Dowiedz się, jak włączyć weryfikację dwuetapową.

Tryb incognito

W trybie incognito w Google Chrome otwierane strony i pobierane pliki nie są zapisywane w historii przeglądania i pobierania. Dowiedz się, jak korzystać z trybu incognito.