Google Toolbar

Po co używać paska narzędzi Google Toolbar?

Jest mnóstwo rzeczy, które możesz zobaczyć i zrobić online. Pasek narzędzi Google Toolbar został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci szybko znaleźć to, czego szukasz, i przy okazji odkryć wiele nowych informacji.

 • Wyszukuj wszędzie z Google

  Google Toolbar pozwala korzystać z wyszukiwania Google w każdym miejscu sieci. Zacznij wpisywać wyszukiwane hasło, a zobaczysz sugestie związane z tym, czego możesz szukać.

 • Udostępniaj w sieci

  Dzięki Google+ na pasku Google Toolbar możesz łatwo dzielić się interesującymi rzeczami znalezionymi w dowolnym zakątku internetu i zawsze być w kontakcie z ludźmi, na których Ci zależy.

 • Znajduj wszystko jeszcze szybciej

  Google Toolbar ułatwia znajdowanie na dowolnej stronie dokładnie tego, czego szukasz. Możesz podświetlać wyszukiwane hasła, znajdować określone wyrazy, a nawet przeskakiwać do odpowiednich sekcji strony, korzystając z trzech łatwych w użyciu narzędzi.

 • Przeglądaj całą sieć

  Język nie może być barierą w korzystaniu z zasobów sieci. Z Google Toolbar możesz odwiedzić stronę napisaną w obcym języku, a pasek narzędzi Toolbar zaoferuje jej automatyczne przetłumaczenie.

 • Spraw, aby Twoja przeglądarka była tylko Twoja

  Każdy z nas ma ulubione witryny i skróty, których stale używa. Google Toolbar zapewnia łatwy dostęp do tych elementów za sprawą zakładek, niestandardowych przycisków oraz widoku, w którym wyświetlane są tylko faktycznie używane przez Ciebie narzędzia.

« Wróć do strony pobierania.

Pobierz Google Toolbar

Wymaga Internet Explorera 6 lub nowszego
Windows XP SP3/Vista/7+