Скористайтеся останніми функціями пошуку, порадами та підказками

Тут ви знайдете найновіші функції пошуку Google, а також поради та підказки, які допоможуть вам стати майстром із пошуку. Якщо ви хочете стати фахівцем, перегляньте історію пошуку або деякі інші цікаві проекти, над якими ми працюємо на нашому ігровому майданчику.

Новинки

Дізнайтеся про новинки в Пошуку Google, переглянувши найновіші функції.

Пошук авіарейсів

14.03.2012 р.

Вивчайте варіанти авіарейсів і плануйте подорожі лише кількома кліками миші. Тепер можна користуватися функцією пошуку авіарейсів, щоб знайти та забронювати квитки зі США в багато пунктів призначення в усьому світі.

Докладніше.

Попередній перегляд пов’язаних результатів пошуку

23.02.2012 р.

Знаходьте потрібне зображення або вивчайте якусь тему за допомогою пов’язаних зображень. Ви знайдете їх угорі результатів пошуку зображень.

Докладніше.

Персональні результати пошуку

10.01.2012 р.

Ми завжди намагаємося дізнатися думку людей, яких знаємо та яким довіряємо. За допомогою персональних результатів пошуку можна переглядати відповідні поради, фотографії та публікації друзів поруч із загальними результатами.

Докладніше.

Розвиток Пошуку Google

Дізнайтеся про Google, досліджуючи інновації, функції та важливі етапи Пошуку з часу нашого заснування в 1997 році.

 • Запущено Пошук Google

  04.09.1997 р.

  Леррі та Сєргєй, аспіранти факультету комп’ютерних наук Стенфордського університету, які працювали впродовж року над пошуковою системою BackRub, розміщеною на серверах Стенфорда, вирішують перейменувати свою пошукову систему. Після певних роздумів вони зупиняються на Google, змінивши слово "googol" (математичний термін для позначення 1 зі 100 нулями).

 • Перший doodle

  30.08.1998 р.

  Традиція логотипів doodle на домашній сторінці зароджується, коли Леррі та Сєргєй включають у логотип Google зображення чоловічка, перш ніж поїхати на фестиваль "Burning Man" у штаті Невада.

 • Мови

  09.05.2000 р.

  Реалізовуючи нашу місію – організувати всесвітню інформацію, ми запускаємо Google.com 10-ма додатковими мовами: французькою, німецькою, італійською, шведською, фінською, іспанською, португальською, голландською, норвезькою та данською.

 • Індекс пошуку

  26.06.2000 р.

  Google відкриває нове тисячоліття, століття, десятиліття й епоху веб-пошуку, створивши найбільший індекс веб-пошуку у світі.

 • Мови

  12.09.2000 р.

  Google починає пропонувати пошук китайською, японською та корейською мовами, збільшуючи загальну кількість підтримуваних мов до 15. Але (досі!) немає мови клінгон.

 • Панель інструментів Google

  11.12.2000 р.

  Випуск плагіна для веб-переглядача під назвою Панель інструментів Google дозволяє здійснювати пошук Google, не переходячи на нашу домашню сторінку. Іншими словами, тепер можна користуватися Google в Інтернеті, не відвідуючи Google.com, а просто завантаживши Панель інструментів Google і вставивши її у свій веб-переглядач.

 • Мови

  27.03.2001 р.

  Оскільки процес перекладу інтерфейсу Google незліченними мовами світу тривав повільно, мова за мовою, ми створили перекладацьку консоль, яка дозволяє користувачам прискорити цей процес. Тепер будь-який користувач Google може добровільно перекласти частину або всі наші сторінки будь-якою з понад 100 різних мов. Добровольці вже переклали Google такими мовами, як каталонська, африкаанс, російська та чеська, і щотижня додаються нові мови. На сьогодні сайт Google.com доступний 26-ма мовами.

 • Пошук зображень Google

  28.07.2001 р.

  Якщо одне зображення варте тисячі слів, то як щодо мільйона зображень? Або, якщо точніше, 250 мільйонів зображень? Запущено бета-версію служби Пошук зображень Google. Це найбільш комплексний спосіб пошуку зображень в Інтернеті. Крім того, її так само легко використовувати, як і інші служби Веб-пошуку Google.

 • Індекс пошуку

  11.12.2001 р.

  Веб-індекс Google збільшується до 3-х мільярдів веб-документів. На той час здається, що це багато.

 • Ми відображаємо характерні риси 2001 року на основі узагальнення мільярдів пошукових запитів Google. Відповідаючи на понад 150 мільйонів запитів щодня, ми пропонуємо 10 найпопулярніших запитів, які визначають тенденції року:

  1. нострадамус
  2. cnn
  3. всесвітній торговельний центр
  4. гаррі поттер
  5. сибірська виразка
  6. windows xp
  7. осама бен ладен
  8. audiogalaxy
  9. талібан
  10. loft story
 • Новини Google

  23.09.2002 р.

  Сенсація! Сенсація! Ми запускаємо Новини Google, пропонуючи останні новини з близько 4000 джерел новин у всьому світі. Новини автоматично впорядковуються за категоріями, а теми оновлюються впродовж дня, тому можна легко стежити за розвитком подій щоразу, коли ви відвідуєте сайт.

 • Ми передаємо дух 2002 року за допомогою нашого річного рейтингу Zeitgeist, який пропонує унікальний погляд на головні події та гарячі тенденції року на основі понад 55-ти мільярдів пошуків, здійснених за останній рік користувачами Google з усього світу. Ось 10 найпопулярніших запитів року:

  1. людина-павук
  2. шакіра
  3. зимова олімпіада
  4. чемпіонат світу
  5. авріл лавінь
  6. зоряні війни
  7. емінем
  8. american idol
  9. morrowind
  10. мистецтво війни 3
 • Froogle

  12.12.2002 р.

  Ми запускаємо Froogle (тепер Product Search) – службу пошуку продуктів, яка пропонує об’єктивні, неупереджені результати пошуку Google у сфері покупок онлайн. Froogle здійснює пошук на мільйонах відповідних веб-сайтів і допомагає користувачам швидко знайти те, що вони шукають, визначаючи сайти, які пропонують потрібний продукт. Ми зразу вирішили, що Google ніколи не продаватиме свої результати пошуку, тому користувачі завжди знають, що отримують відповідні результати, які не можна купити чи оплатити.

 • Після здійснення понад 55-ти мільярдів пошуків за останній рік ми випускаємо рейтинг Zeitgeist за 2003 рік, який пропонує унікальний погляд на головні події та гарячі тенденції року. Ось десять найпопулярніших запитів року:

  1. брітні спірс
  2. гаррі поттер
  3. матриця
  4. шакіра
  5. девід бекхем
  6. 50 cent
  7. ірак
  8. володар перснів
  9. кобі браянт
  10. тур де франс
 • Індекс пошуку

  17.02.2004 р.

  Наш індекс пошуку досягає нової вершини: 6 мільярдів елементів, зокрема 4,28 мільярда веб-сторінок і 880 мільйонів зображень.

 • Gmail

  01.04.2004 р.

  Ми перевіряємо випуск попереднього перегляду Gmail – безкоштовної служби веб-пошти на основі пошуку з обсягом пам’яті до 8-ми мільярдів бітів інформації, що рівнозначно 500 000 сторінок електронної пошти. Це на одного користувача. На створення Gmail надихнули скарги користувачів Google на низьку якість існуючих служб електронної пошти.

  Докладніше

 • SMS Search on Mobile

  07.10.2004 р.

  Неймовірно! Ми запускаємо Google SMS (службу коротких повідомлень) – зручний спосіб отримати інформацію про ресторан неподалік, знайти визначення слова, дізнатися ціну на продукт або знайти код регіону чи поштовий індекс. Google SMS можна використовувати навіть для обчислення чайових. Якщо в телефоні активовані текстові повідомлення, можна надсилати запит на 5-значний короткий код у США: 46645 (GOOGL на більшості телефонів). Результати для запита потім надсилаються у вигляді текстового повідомлення, а не посилання.

  Докладніше

 • Google Академія

  08.10.2004 р.

  Бета-версія Google Академія дозволяє вченим безкоштовно шукати наукову літературу, зокрема рецензії, тези, книги, попередні публікації, реферати та технічні звіти. Наукові дослідження дуже допомогли компанії Google. Це один зі способів віддячити спільноті дослідників. Ми сподіваємося, що Google Академія допоможе всім нам "стояти на плечах гігантів".

  Докладніше

 • Google Desktop Search

  14.10.2004 р.

  Google Desktop Search виводить технологію пошуку Google на останній рівень даних – ваш власний захаращений жорсткий диск. Ця невелика програма (700 Кб) допоможе вам знаходити всі типи файлів на своєму жорсткому диску, зокрема файли Office, електронні листи, чати AIM і файли PDF, а також музику, зображення, відео тощо.

  Докладніше

 • Індекс пошуку

  10.11.2004 р.

  Ми повідомляємо, що наш індекс веб-сторінок досягнув 8-ми мільярдів. На той час здається, що це багато.

  Докладніше

 • Книги Google

  14.12.2004 р.

  Світовий спадок книг збережено назавжди завдяки програмі Google Print (пізніше отримала назву Пошук книг Google). Сьогодні ми оголошуємо про залучення до цифрового сканування бібліотек Гарвардського, Стенфордського, Мічиганського й Оксфордського університетів, а також Нью-Йоркської громадської бібліотеки. Наша мета – зробити світ книг доступнішим для нового покоління. Працюючи з бібліотеками та видавцями, ми тепер маємо доступ до мільйонів книг, зокрема багатьох унікальних томів, які не читали роками, а також тисяч книг, які більше не видаються.

  Докладніше

 • На основі мільярдів пошуків, здійснених користувачами Google з усього світу, рейтинг Zeitgeist за 2004 рік пропонує унікальний погляд на головні події та тенденції року. Ось десять найпопулярніших запитів:

  1. брітні спірс
  2. періс хілтон
  3. крістіна агілера
  4. памела андерсон
  5. чат
  6. ігри
  7. кармен електра
  8. орландо блум
  9. гаррі поттер
  10. mp3
 • Google Video

  25.01.2005 р.

  Ми запускаємо Google Video – продукт, який дозволяє здійснювати пошук в індексі записів останніх телевізійних програм. Наразі це рання бета-версія продукту – відображаються лише кадри та фрагменти тексту з шоу, які відповідають пошуковим термінам, і можна шукати шоу лише з декількох каналів, починаючи з грудня 2004 року. Але в найближчі місяці ми будемо постійно вдосконалювати Google Video, щоб, як кажуть у телевізійній сфері, залишатися на потрібній частоті.

  Докладніше

 • Індекс пошуку зображень

  07.02.2005 р.

  Сьогодні ми досягаємо нової вершини, оскільки в Пошуку зображень Google проіндексовано 1,1 мільярда зображень, і не всі вони з котами.

  Докладніше

 • iGoogle

  19.05.2005 р.

  Лабораторії Google випускають персоналізовану домашню сторінку (яка тепер називається iGoogle). Вона дозволяє змінити домашню сторінку Google в Інтернеті, додаючи заголовки новин, прогноз погоди й інші функції. Одним кліком миші можна повернутися до "класичного" вигляду Google.

  Докладніше

 • Перекладач Google

  22.08.2005 р.

  Що ви сказали? Перекладач Google отримує хороші результати оцінки машинного перекладу урядом США в 2005 році, і, як буде видно пізніше, перекладацька команда лише починає свою роботу.

  Докладніше

 • Google Blog Search

  15.09.2005 р.

  Блоги почали стрімко розвиватися, але як дізнатися, про що пишуть блогери? Ми представляємо службу Google Blog Search, яка надає швидкі результати пошуку Google у блогах багатьма мовами, незалежно від того, де вони розміщені чи написані. Можна шукати за темою, URL-адресою, ключовими словами або обмежити пошук конкретними блогами чи діапазонами дат.

  Докладніше

 • Мільярди пошуків Google. Один рік. Рейтинг Zeitgeist підводить підсумки цього року. Ось десять найпопулярніших пошукових запитів:

  1. Myspace
  2. Ares
  3. Baidu
  4. вікіпедія
  5. orkut
  6. iTunes
  7. Sky News
  8. World Of Warcraft
  9. Green Day
  10. Леонардо да Вінчі
 • Фінанси Google

  21.03.2006 р.

  Ми допоможемо вам вкласти свої гроші, пропонуючи швидкий і легкий доступ до комерційної та фінансової інформації про державні й приватні компанії та взаємні фонди. Служба Фінанси Google пропонує інтерактивні діаграми, пошук компаній за назвою чи символом акцій, згруповані за темами статті з Новин Google, найновіші публікації блогів із Google Blog Search, тематичні групи обговорень і прості у використанні портфелі для відстеження фінансової інформації.

  Докладніше

 • Тренди

  10.05.2006 р.

  Це все заради вас. Завдяки службі Google Тренди можна оцінити, наскільки ваші улюблені теми цікавлять користувачів з усього світу. Введіть до п’яти тем і дізнайтеся, як часто їх шукали в Google за певний період. Google Тренди також відображає, як часто ваші теми з’явилися в Новинах Google і в яких географічних регіонах їх шукали найчастіше.

  Докладніше

 • Користувацький пошук Google

  23.10.2006 р.

  Краще ніж Google? Чому б ні? Запуск Користувацької пошукової системи Google дозволяє блогерам і власникам веб-сайтів створювати власні пошукові системи, пристосовані до власних потреб і конкретних інтересів їхніх користувачів.

  Докладніше

 • Patent Search

  14.12.2006 р.

  Завдяки випуску бета-версії Google Пошук Патентів можна дізнатися історію повсякденних продуктів, як-от клейкої стрічки та контактних лінз, або дізнатися про тисячі маловідомих винаходів, про які ви, імовірно, не здогадувалися. Служба Google Патенти дозволяє здійснювати пошук повних текстів та ілюстрацій понад 7 мільйонів патентів США.

  Докладніше

 • Що означав 2006 рік? Рейтинг Zeitgeist намагається відповісти на це запитання, вивчаючи пошукові запити Google за рік. Ось найпопулярніші пошукові запити за 2006 рік:

  1. bebo
  2. myspace
  3. чемпіонат світу
  4. metacafe
  5. radioblog
  6. вікіпедія
  7. відео
  8. rebelde
  9. mininova
  10. wiki
 • Універсальний пошук

  16.05.2007 р.

  Тепер усі разом. На конференції Searchology ми повідомляємо, що стали на крок ближчими до універсального пошуку, створивши спосіб пошуку в усіх джерелах вмісту – Інтернеті, зображеннях, новинах, картах, місцевій інформації, відео, книгах – і відображення об'єднаних результатів, розташованих у порядку відповідності.

  Докладніше

 • Ми відображаємо характерні риси 2007 року на основі узагальнення мільярдів пошукових запитів Google. Ось десять запитів, рейтинг яких найшвидше зростав у США:

  1. iphone
  2. webkinz
  3. tmz
  4. трансформери
  5. youtube
  6. club penguin
  7. myspace
  8. heroes
  9. facebook
  10. анна ніколь сміт
 • Перекладач Google

  15.05.2008 р.

  Перекладач Google тепер демонструє диво миттєвого онлайн-перекладу такими мовами: болгарська, хорватська, чеська, данська, фінська, гінді, норвезька, польська, румунська та шведська. Загалом підтримується 23 мови. Odlično!

  Докладніше

 • Doodle 4 Google 2008

  21.05.2008 р.

  Мільйони учасників онлайн-голосування вирішили, що шестикласниця Грейс Мун із Кастро-Веллі, штат Каліфорнія, запропонувала найкращий doodle для цьогорічного конкурсу Doodle 4 Google.

  Докладніше

 • Google Site Search

  03.06.2008 р.

  Запуск Google Site Search дозволяє власникам веб-сайтів активувати пошук Google на своїх сайтах.

  Докладніше

 • Knol

  23.07.2008 р.

  Ми запускаємо нову службу під назвою Knol, яка дозволяє фахівцям легше записувати інформацію й обмінюватись нею в Інтернеті. Автори можуть публікувати тематичні офіційні статті (також відомі як дописи Knol), а потім ділитися своїми знаннями з усіма. У кожному дописі Knol містяться дані про автора чи групу авторів, щоб читачі могли чітко бачити імена та повноваження авторів, а також коментувати, оцінювати чи рецензувати дописи. Використовуючи нову функцію під назвою "координована співпраця", читачі можуть безпосередньо робити свій внесок у допис Knol, а автор може вирішувати, чи враховувати їхні пропозиції.

  Докладніше

 • Індекс пошуку

  25.07.2008 р.

  Наскільки великий Інтернет? Ми оголошуємо, що наша система індексації для обробки посилань показує, що Google зараз нараховує 1 трильйон унікальних URL-адрес, а кількість окремих веб-сторінок щодня зростає на декілька мільярдів.

  Докладніше

 • Google Suggest

  25.08.2008 р.

  Ми запускаємо функцію Google Suggest, яка допомагає формулювати пошукові запити та зменшити кількість орфографічних помилок і введених символів, заощаджуючи користувачам Інтернету тисячі годин введення тексту – одна миттєва пропозиція за раз.

  Докладніше

 • Веб-переглядач Google Chrome

  02.09.2008 р.

  Ми випускаємо Google Chrome – новий веб-переглядач із відкритим кодом. Швидкий і надійний, він дозволяє отримати доступ до ваших улюблених служб Google – Gmail, Карти Google і Документи Google – легше, ніж будь-коли раніше. Google Chrome також пропонує нові унікальні функції, як-от єдине вікно для введення веб-адрес і пошукових запитів, спрощений менеджер завантажень та інтерфейс для максимального покращення веб-перегляду.

 • 10-та річниця Google

  02.09.2008 р.

  Час летить – 10-та річниця Google.

 • Проект 10^100

  24.09.2008 р.

  У рамках святкування десятиріччя ми запускаємо проект "10^100" (тобто "десять у сотій степені") – це заклик поділитися ідеями, щоб допомогти якомога більшій кількості людей, і програма для реалізації найкращих із них. Ми виділяємо 10 млн. доларів США для швидкого запуску цих проектів і запрошуємо вас голосувати за свої улюблені ідеї.

  Докладніше

 • Ми оприлюднюємо найпопулярніші запити, які відображають характерні риси 2008 року:

  1. обама
  2. facebook
  3. att
  4. iphone
  5. youtube
  6. fox news
  7. palin
  8. пекін 2008
  9. девід кук
  10. surf the channel
 • Перекладач Google

  26.02.2009 р.

  Додавши турецьку, тайську, угорську, естонську, албанську, мальтійську та галісійську мови, ми оголошуємо, що Перекладач Google здатен автоматично перекладати 41 мовою, охоплюючи 98 відсотків мов, якими спілкуються користувачі Інтернету.

  Докладніше

 • Профілі Google

  21.04.2009 р.

  Ми випускаємо Профілі Google, щоб ви могли краще контролювати інформацію, яку інші дізнаються про вас під час пошуку. Профілі з’являються внизу сторінок пошуку зі США, коли люди шукають імена.

  Докладніше

 • Параметри пошуку Google

  12.05.2009 р.

  Чи може веб-пошук бути кращим і більш персоналізованим? Звичайно. Саме тому ми запускаємо Параметри пошуку – панель інструментів ліворуч від результатів пошуку, яка забезпечує розширений контроль над результатами.

  Докладніше

 • Doodle 4 Google 2009

  20.05.2009 р.

  Тисячі школярів надіслали свої матеріали. Отримано понад 6 мільйонів голосів. Крістін Енгельберт, шестикласниця із Сан-Антоніо, штат Техас, перемагає в конкурсі Doodle 4 Google 2009 року.

  Докладніше

 • Перекладач Google

  31.08.2009 р.

  Що? Перекладач Google не підтримував такі мови як африкаанс, білоруська, ісландська, ірландська, македонська, малайська, суахілі, валлійська й ідиш? Тепер підтримує.

  Докладніше

 • Пошук у соціальних мережах

  26.10.2009 р.

  Пошук у соціальних мережах – нова експериментальна розробка в Google Labs, яка доповнює результати пошуку Google відповідним загальнодоступним вмістом від друзів і контактів, зручно виділеним унизу результатів пошуку.

  Докладніше

 • Інформаційна панель Google

  05.11.2009 р.

  Нова інформаційна панель Google забезпечує прозорість і більший контроль над даними й інформацією, пов’язаними з Google. Інформаційна панель підсумовує дані кожного продукту, який ви використовуєте, і надає прямі посилання, щоб ви могли контролювати свою особисту інформацію та налаштування – усе в одному зручному та надійному місці.

  Докладніше

 • Про що йшлося в 2009 році? Цьогорічний рейтинг Zeitgeist відображає характерні риси мільярдів пошукових запитів Google. Ось десять запитів року, рейтинг яких зростав найшвидше:

  1. twitter
  2. майкл джексон
  3. facebook
  4. hulu
  5. hi5
  6. glee
  7. паранормальне явище
  8. наташа річардсон
  9. фарра фосетт
  10. леді гага
 • Google Goggles

  07.12.2009 р.

  Ми запускаємо Google Goggles – нову програму візуального пошуку для телефонів Android, яка дозволяє здійснювати пошук в Інтернеті, зробивши фотографію, а не вводячи слова. Зробіть фотографію орієнтира, знака, логотипа, обкладинки книги чи твору мистецтва, щоб отримати відповідні результати пошуку для свого зображення. Щоб отримати інформацію про компанію, просто наведіть свій телефон на магазин і Goggles покаже назву компанії, використовуючи GPS і компас телефону.

  Докладніше

 • Пошук у реальному часі

  07.12.2009 р.

  Наша нова функція Пошуку в реальному часі відображає найновіші результати, використовуючи актуальні оновлення від користувачів популярних сайтів, як-от Twitter, а також заголовки новин і публікації блогів, опубліковані за лічені секунди перед пошуком.

  Докладніше

 • День народження сера Ісаака Ньютона

  04.01.2010 р.

  На честь 368-ої річниці з дня народження сера Ісаака Ньютона ми створюємо перший інтерактивний doodle.

 • Parisian Love

  07.02.2010 р.

  Ми випускаємо першу рекламу Super Bowl, яка розповідає історію кохання, використовуючи пошукові терміни. Це одне з багатьох відео, створених для демонстрації людських прагнень, які стоять за пошуком.

 • Topeka

  01.04.2010 р.

  У День сміху ми змінюємо свою назву на Topeka – на честь міста Топека, штат Канзас, назву якого було змінено на Google у рамках проекту з проведення в місто нашої експериментальної волоконно-оптичної мережі.

  Докладніше

 • Оновлено вигляд результатів пошуку

  05.05.2010 р.

  Ми оновлюємо вигляд сторінки результатів пошуку, додавши нову панель ліворуч, яка поєднує найважливіші інструменти пошуку й уточнення для запитів. Тепер можна швидко переключатися між різними типами результатів, як-от книги, зображення та новини, або звузити результати за часом чи темою. Нова функція "Щось інше" внизу на панелі ліворуч допоможе знайти інші теми, пов’язані з вашим запитом.

  Докладніше

 • Doodle гри PAC-MAN

  21.05.2010 р.

  Відзначаючи 30-річчя відеогри PAC-MAN, ми випускаємо свій перший ігровий doodle, який містить усі 256 рівнів поїдання точок і додаток Ms. PAC-MAN. Він стає настільки популярним, що ми надаємо йому постійне місце розташування.

  Докладніше

 • Doodle 4 Google 2010

  26.05.2010 р.

  Отримавши матеріали від 33 000 учнів і мільйони голосів в Інтернеті, ми радо оголошуємо, що третьокласник Маккензі Мелтон із міста Ель-Дорадо Спрінгс, штат Міссурі, стає переможцем конкурсу Doodle 4 Google 2010 року.

  Докладніше

 • Персоналізація Google.com

  02.06.2010 р.

  Ми запускаємо персоналізацію домашньої сторінки Google.com, яка дозволяє налаштувати фонове зображення.

  Докладніше

 • Caffeine

  08.06.2010 р.

  Ми запускаємо Caffeine – нашу нову систему індексації, яка надає на 50 відсотків свіжіші результати веб-пошуку, ніж наш останній індекс, а також є найбільшою збіркою веб-вмісту, яку ми будь-коли пропонували.

  Докладніше

 • Пошук у реальному часі

  26.08.2010 р.

  Ми надаємо Пошуку в реальному часі нову окрему домашню сторінку та додаткові інструменти для перегляду й уточнення результатів у режимі реального часу.

  Докладніше

 • Doodle бакиболу

  04.09.2010 р.

  Ми випустили інтерактивний doodle на честь 25-ої річниці бакиболу.

 • Doodle часток

  06.09.2010 р.

  Перед запуском Миттєвого пошуку Google ми випускаємо цей швидкий, цікавий та інтерактивний doodle – саме такий, яким, на нашу думку, має бути пошук!

 • Миттєвий пошук Google

  08.09.2010 р.

  Ми запускаємо Миттєвий пошук Google – нову додаткову функцію пошуку, завдяки якій результати з’являються вже під час введення запита. Тепер не потрібно вводити пошуковий термін повністю чи навіть натискати кнопку "Пошук", щоб отримати результати. Пропоновані фрази можна використовувати як підказки, щоб краще сформулювати пошукові терміни та миттєво коригувати свої пошукові запити, поки не отримаєте потрібні результати.

  Докладніше

 • Звіт про роботу служб Google

  20.09.2010 р.

  Наш інтерактивний звіт про роботу служб Google дозволяє переглядати урядові запити, які ми отримали стосовно користувачів, а також запити щодо вилучення чи цензурування вмісту.

  Докладніше

 • Doodle Джона Ленона

  09.10.2010 р.

  Уявіть собі: анімований doodle на честь 70-річчя з дня народження Джона Леннона.

 • З днем народження!

  16.10.2010 р.

  Джон Леннон, Норман Роквелл, Ісаак Ньютон і ви. Якщо ви вкажете свій день народження в профілі Google, у ваш особливий день на домашній сторінці Google відображатиметься doodle спеціально для вас (тільки не забудьте ввійти в обліковий запис).

 • Пошук місць

  27.10.2010 р.

  Ми запускаємо Пошук місць – новий тип місцевого пошуку, який організовує світову інформацію навколо місць. Тепер, шукаючи місцеву інформацію, ви побачите список конкретних місць, позначених червоними шпильками, і зможете швидше вирішити, куди піти. Пошук місць також пропонує більш відповідні посилання на одній сторінці результатів і відображає посилання на інші сторінки з додатковою інформацією. Це допомагає швидше знайти потрібне місце.

  Докладніше

 • Попередній перегляд

  09.11.2010 р.

  Ми запускаємо функцію Попередній перегляд – візуальний попередній перегляд результатів пошуку, який допомагає швидше вибрати потрібний результат, відображаючи веб-знімок кожного варіанта з текстовими виносками, які показують ваш пошуковий запит на сторінці. Натиснувши значок лупи в результатах пошуку один раз, ви побачите попередній перегляд цієї веб-сторінки. Активувавши функцію Попередній перегляд, можна навести курсор миші на будь-який інший результат, щоб здійснити його попередній перегляд.

  Докладніше

 • Результати НБА в реальному часі

  03.12.2010 р.

  Ми кидаємо м’ячі та рахуємо очки разом із NBA.com, відображаючи рахунки ігор, розклади, турнірні таблиці, посилання на актуальні оновлення, попередні перегляди та підсумки ігор у реальному часі – усе у ваших результатах пошуку.

  Докладніше

 • Пошук місць на мобільних пристроях

  03.12.2010 р.

  Пошук місць стає мобільним, дозволяючи вам шукати [музеї київ] на своєму смартфоні й отримувати результати веб-пошуку для Музею культурної спадщини разом із коментарями й оглядами – усе акуратно організовано в одному місці.

  Докладніше

 • Веб-магазин Chrome

  07.12.2010 р.

  Ми відкриваємо Веб-магазин Chrome – онлайновий торговельний майданчик, де можна знайти тисячі програм, розширень і тем для Google Chrome. Тут ви можете шукати та переглядати вміст у різних категоріях і на окремих сторінках продуктів, а також читати й писати відгуки та ставити оцінки. Якщо ви користуєтеся декількома комп’ютерами, можете синхронізувати свої програми, розширення та теми на всіх комп’ютерах за допомогою функції синхронізації веб-переглядача.

  Докладніше

 • Zeitgeist 2010

  09.12.2010 р.

  Ми відображаємо характерні риси 2010 року на основі узагальнення мільярдів пошукових запитів Google. Перегляньте з тенденції, події та відео з підсумками 2010 року. Ось десять пошукових запитів, рейтинг яких зростав найшвидше:

  1. chatroulette
  2. ipad
  3. джастін бібер
  4. нікі мінаж
  5. friv
  6. myxer
  7. кеті перрі
  8. twitter
  9. gamezer
  10. facebook
 • Миттєвий пошук Google для мобільних пристроїв

  10.12.2010 р.

  Намагаючись запропонувати блискавичні результати веб-пошуку для всіх, ми випускаємо бета-версію Миттєвого пошуку на мобільних пристроях понад 28-ма мовами в 40 країнах світу.

  Докладніше

 • Оновлення Пошуку в соціальних мережах

  17.02.2011 р.

  Ми оголошуємо про оновлення Пошуку в соціальних мережах. Увійшовши в обліковий запис Google, ви тепер можете переглядати результати та посилання, якими діляться користувачі, пов’язані з вами на Twitter, Flickr, Blogger та інших загальнодоступних сайтах – усе на сторінці результатів пошуку. Імена та фотографії профілів людей, які надали чи опублікували цю інформацію, відображаються під результатами.

  Докладніше

 • Перегляд рецептів

  24.02.2011 р.

  Ми запускаємо функцію Перегляд рецептів, щоб ви могли налаштувати результати пошуку для показу лише рецептів, а потім вибрати потрібний рецепт, використовуючи чітко вказані оцінки, інгредієнти та фотографії. Також можна шукати конкретні рецепти, як-от [печиво з шоколадом], загальні теми, як-от [полуниця], або навіть рецепти для свята чи події, як-от [8 березня]. Щоб перейти до перегляду рецептів, натисніть посилання "Рецепти" на панелі в лівій частині сторінки результатів пошуку.

 • Удосконалено Профілі Google

  02.03.2011 р.

  Ми надаємо Профілям Google нового вигляду, щоб вам було ще простіше контролювати та збагачувати свій загальнодоступний профіль. Перейшовши на сторінку profiles.google.com, можна створити профіль, який найкраще представляє вас світу потрібним чином.

  Докладніше

 • Попередній перегляд на мобільних пристроях

  08.03.2011 р.

  Ми запускаємо Попередній перегляд на мобільних пристроях. Подібно до версії Попереднього перегляду для комп’ютерів, він дозволяє візуально порівнювати результати пошуків на миттєвих знімках веб-сторінок і швидше вибирати потрібний результат.

  Докладніше

 • Кнопка +1

  30.03.2011 р.

  Ми представляємо кнопку +1, яка означає "це досить цікаво" чи "на це варто поглянути". Натисніть кнопку +1, щоб допомогти друзям, контактам та іншим користувачам Інтернету знайти найкраще в пошуку Google. Оцінки +1 також допомагають відображати в результатах пошуку корисні рекомендації на теми, які вас цікавлять, коли вам це потрібно.

 • Doodle Чарлі Чапліна

  15.04.2011 р.

  На честь 122-ої річниці з дня народження сера Чарльза Спенсера Чапліна ми створили перший в історії doodle "живого" відео.

  Дивитися зараз

 • Зображення Google із сортуванням

  09.05.2011 р.

  Ми надаємо користувачам можливість сортувати вміст у Зображеннях Google за темою. Тепер вони можуть не лише переглядали теми візуально, але й знаходили точне зображення, натиснувши Сортувати за темою на панелі ліворуч, щоб миттєво організувати результати.

  Докладніше

 • 96-та річниця з дня народження Леса Пола

  09.06.2011 р.

  Потренуйтеся грати на онлайновій гітарі, скориставшись цим інтерактивним doodle.

 • Миттєві сторінки

  14.06.2011 р.

  Ми представляємо Миттєві сторінки – нову функцію, яка допомагає користувачам отримати потрібні результати пошуку ще швидше, а в певних випадках навіть миттєво. Функція Миттєві сторінки працює на основі технології попереднього відтворення, яку ми вбудовуємо в Chrome і яку запускає веб-пошук, коли ми впевнені, який результат найкраще відповідає вашому запиту.

 • Голосовий пошук

  14.06.2011 р.

  Ми вперше представляємо голосовий пошук на комп’ютерах. Щоб не вводити запит, можна натиснути значок мікрофона, продиктувати запит і знайти потрібну інформацію. Ви можете шукати все, що вас цікавить (погоду, афіші кінотеатрів або щось, що ви можете вимовити, але не можете правильно написати, наприклад діалектико-матеріалістичний метод). Якщо ви можете щось сказати – ви можете це знайти.

 • Пошук за зображенням

  14.06.2011 р.

  Ми представляємо можливість пошуку за зображенням. Щоб розпочати пошук у Google, тепер можна використовувати свої фотографії та зображення з Інтернету. Під час пошуку за зображенням з’являться результати, які показують, де це зображення та схожі зображення розташовані в Інтернеті. Ми покажемо веб-сторінки, які містять це зображення, або знайдемо таке ж зображення іншого розміру чи роздільної здатності.

 • Пошук авіарейсів

  13.09.2011 р.

  Ми запускаємо Пошук авіарейсів – новий інструмент, який дозволяє вивчати варіанти авіарейсів і планувати подорожі. Завдяки Пошуку авіарейсів можна переглянути простий список зручних авіарейсів. Не впевнені, куди хочете подорожувати? Пошук авіарейсів допоможе знайти варіанти подорожей і пунктів призначення. Просто виберіть пункт відправлення та перегляньте на карті варіанти квитків у різні пункти призначення. У Пошуку авіарейсів також можна побачити, у які дні пропонуються низькі ціни.

  Докладніше

 • Люди та сторінки в результатах пошуку

  10.01.2012 р.

  У результатах пошуку з’являються пов’язані люди та сторінки. Це дозволяє знаходити людей і бренди, які пов’язані з вашим пошуком, і підтримувати зв’язок, додавши їх у свої кола.

 • Профілі в результатах пошуку

  10.01.2012 р.

  У рамках проекту Вашого світ у Пошуку Google ми запускаємо профілі в результатах пошуку – функцію, яка дозволяє швидше знаходити людей, побачивши їхні профілі Google, які з’являються праворуч під час введення імені в полі пошуку. Створивши профіль Google і зробивши його видимим у результатах пошуку, ви надаєте Google можливість відображати найбільш відповідні відомості про вас.

 • Персональні результати пошуку

  10.01.2012 р.

  Ми запускаємо персональні результати пошуку як функцію в рамках проекту Ваш світ у Пошуку Google. За допомогою персональних результатів пошуку можна переглядати відповідні поради, фотографії та публікації друзів поруч із загальними результатами. Персональні результати пошуку мають позначку, щоб ви знали, що вони стосуються саме вас. Оскільки ці результати особисті та приватні, потрібно ввійти в обліковий запис Google, щоб переглядати їх.

 1. 1997
  • Запущено Пошук Google

   Запущено Пошук Google

 2. 1998
  • Перший doodle

   Перший doodle

 3. 2000
  • Мови

   Мови

  • Індекс пошуку

   Індекс пошуку

  • Мови

   Мови

  • Панель інструментів Google

   Панель інструментів Google

 4. 2001
  • Мови

   Мови

  • Пошук зображень Google

   Пошук зображень Google

  • Індекс пошуку

   Індекс пошуку

  • Zeitgeist 2001

   Zeitgeist 2001

 5. 2002
  • Новини Google

   Новини Google

  • Zeitgeist 2002

   Zeitgeist 2002

  • Froogle

   Froogle

 6. 2003
  • Zeitgeist 2003

   Zeitgeist 2003

 7. 2004
  • Індекс пошуку

   Індекс пошуку

  • Gmail

   Gmail

  • SMS Search on Mobile

   SMS Search on Mobile

  • Google Академія

   Google Академія

  • Google Desktop Search

   Google Desktop Search

  • Індекс пошуку

   Індекс пошуку

  • Книги Google

   Книги Google

  • Zeitgeist 2004

   Zeitgeist 2004

 8. 2005
  • Google Video

   Google Video

  • Індекс пошуку зображень

   Індекс пошуку зображень

  • iGoogle

   iGoogle

  • Перекладач Google

   Перекладач Google

  • Google Blog Search

   Google Blog Search

  • Zeitgeist 2005

   Zeitgeist 2005

 9. 2006
  • Фінанси Google

   Фінанси Google

  • Тренди

   Тренди

  • Користувацький пошук Google

   Користувацький пошук Google

  • Patent Search

   Patent Search

  • Zeitgeist 2006

   Zeitgeist 2006

 10. 2007
  • Універсальний пошук

   Універсальний пошук

  • Zeitgeist 2007

   Zeitgeist 2007

 11. 2008
  • Перекладач Google

   Перекладач Google

  • Doodle 4 Google 2008

   Doodle 4 Google 2008

  • Google Site Search

   Google Site Search

  • Knol

   Knol

  • Індекс пошуку

   Індекс пошуку

  • Google Suggest

   Google Suggest

  • Веб-переглядач Google Chrome

   Веб-переглядач Google Chrome

  • 10-та річниця Google

   10-та річниця Google

  • Проект 10^100

   Проект 10^100

  • Zeitgeist 2008

   Zeitgeist 2008

 12. 2009
  • Перекладач Google

   Перекладач Google

  • Профілі Google

   Профілі Google

  • Параметри пошуку Google

   Параметри пошуку Google

  • Doodle 4 Google 2009

   Doodle 4 Google 2009

  • Перекладач Google

   Перекладач Google

  • Пошук у соціальних мережах

   Пошук у соціальних мережах

  • Інформаційна панель Google

   Інформаційна панель Google

  • Zeitgeist 2009

   Zeitgeist 2009

  • Google Goggles

   Google Goggles

  • Пошук у реальному часі

   Пошук у реальному часі

 13. 2010
  • День народження сера Ісаака Ньютона

   День народження сера Ісаака Ньютона

  • Parisian Love

   Parisian Love

  • Topeka

   Topeka

  • Оновлено вигляд результатів пошуку

   Оновлено вигляд результатів пошуку

  • Doodle гри PAC-MAN

   Doodle гри PAC-MAN

  • Doodle 4 Google 2010

   Doodle 4 Google 2010

  • Персоналізація Google.com

   Персоналізація Google.com

  • Caffeine

   Caffeine

  • Пошук у реальному часі

   Пошук у реальному часі

  • Doodle бакиболу

   Doodle бакиболу

  • Doodle часток

   Doodle часток

  • Миттєвий пошук Google

   Миттєвий пошук Google

  • Звіт про роботу служб Google

   Звіт про роботу служб Google

  • Doodle Джона Ленона

   Doodle Джона Ленона

  • З днем народження!

   З днем народження!

  • Пошук місць

   Пошук місць

  • Попередній перегляд

   Попередній перегляд

  • Результати НБА в реальному часі

   Результати НБА в реальному часі

  • Пошук місць на мобільних пристроях

   Пошук місць на мобільних пристроях

  • Веб-магазин Chrome

   Веб-магазин Chrome

  • Zeitgeist 2010

   Zeitgeist 2010

  • Миттєвий пошук Google для мобільних пристроїв

   Миттєвий пошук Google для мобільних пристроїв

 14. 2011
  • Оновлення Пошуку в соціальних мережах

   Оновлення Пошуку в соціальних мережах

  • Перегляд рецептів

   Перегляд рецептів

  • Удосконалено Профілі Google

   Удосконалено Профілі Google

  • Попередній перегляд на мобільних пристроях

   Попередній перегляд на мобільних пристроях

  • Кнопка +1

   Кнопка +1

  • Doodle Чарлі Чапліна

   Doodle Чарлі Чапліна

  • Зображення Google із сортуванням

   Зображення Google із сортуванням

  • 96-та річниця з дня народження Леса Пола

   96-та річниця з дня народження Леса Пола

  • Миттєві сторінки

   Миттєві сторінки

  • Голосовий пошук

   Голосовий пошук

  • Пошук за зображенням

   Пошук за зображенням

  • Пошук авіарейсів

   Пошук авіарейсів

 15. 2012
  • Люди та сторінки в результатах пошуку

   Люди та сторінки в результатах пошуку

  • Профілі в результатах пошуку

   Профілі в результатах пошуку

  • Персональні результати пошуку

   Персональні результати пошуку