Об’єднуймося задля безпеки в Інтернеті

Підтримання безпеки в Інтернеті – наша спільна відповідальність. Дізнайтеся, що можна зробити, щоб захистити себе та своїх рідних в Інтернеті.

Для всіх

Дізнайтеся про інструменти безпеки Google, призначені допомогти вам керувати безпекою та конфіденційністю своїх особистих даних.

Докладніше

Для сім’ї

Допоможіть своїм рідним набути корисних звичок з дотримання безпеки в Інтернеті за допомогою інструментів від Google і порад від наших партнерів із сімейної безпеки.

Докладніше

Інструменти безпеки

Налаштуйте прості інструменти захисту та дізнайтеся більше про безпеку в Gmail, Chrome, YouTube та інших продуктах Google.

Chrome

Конфіденційний перегляд веб-сторінок

Щоб переглядати веб-сторінки конфіденційно, користуйтеся режимом анонімного перегляду у веб-переглядачі Chrome на комп’ютері, планшеті або телефоні. У цьому режимі сторінки, які ви відвідуєте, і файли, які завантажуєте, не зберігаються в історії веб-перегляду чи завантажень Chrome.

Докладніше

Натисніть меню Chrome на панелі інструментів веб-переглядача й виберіть опцію "Нове анонімне вікно".

Відкриється нове вікно, у куті якого буде значок анонімності. Щоб вийти, просто закрийте вікно.

Android

Обмежуйте доступ лише для схвалених додатків та ігор

Хочете використовувати свій планшет спільно з кимось, але не хочете давати доступ до своїх даних? На планшетах з ОС Android 4.3 та пізніших версій можна створити обмежені профілі, які визначають, до яких функцій і вмісту матимуть доступ інші користувачі вашого планшета.

Докладніше

Якщо ви власник планшета, торкніться "Налаштування" → "Користувачі" → "Додати користувача чи профіль".

Торкніться опції "Обмежений профіль" → "Новий профіль" і назвіть його.

Використовуйте перемикачі "УВІМКНУТИ/ВИМКНУТИ" та меню "Налаштування", щоб керувати доступом до функцій, налаштувань і додатків.

Натисніть кнопку живлення, щоб повернутися на екран блокування, а потім торкніться значка нового профілю.

Після налаштування головний екран стане порожнім. Торкніться значка "Усі додатки", щоб розпочати користуватися новим профілем.

Переглянути інші інструменти безпеки