menu
Earth pro Chrome
Prozkoumejte ze svého prohlížeče celý svět.
Earth Pro pro počítače
Moderní nástroje pro profíky.
Časté dotazy
Web
Proč jste z nové Google Earth udělali webovou aplikaci?
Na svém počítači s Windows, na Macu nebo na počítači s Linuxem musíte mít staženou klasickou aplikaci Earth pro stolní počítače. Protože nová verze Earth je webová aplikace (prozatím pro prohlížeč Chrome), můžete ji používat bez stažení na většině počítačů včetně Chromebooků. Přítomnost na webu nám usnadňuje provádění aktualizací a vy máte jistotu, že budete používat nejnovější verzi produktu. Navíc teď můžete pomocí aplikace Google Earth za použití běžného odkazu snadno sdílet vlastní zážitky.
Funguje na Chromebooku a v prohlížeči Chrome pro Android/iOS?
Na Chromebooku můžete aplikaci Earth používat v kombinaci s integrovaným prohlížečem Chrome. V zařízení se systémem Android a iOS si můžete aplikaci Google Earth stáhnout a nainstalovat z obchodu Play a z obchodu s aplikacemi, protože mobilní verze prohlížeče Chrome není podporována.
Proč webová verze funguje pouze v prohlížeči Chrome?
Naše nové softwarové jádro pro vykreslování 3D na všech platformách, které umožňuje převedení aplikace Earth na web, v současné době používá technologii Native Client, jež spolupracuje pouze s prohlížečem Chrome. Pozorně však sledujeme vývoj formátu WebAssembly (zejména vláknový model), který nám umožní přivést Google Earth do dalších významných prohlížečů, jako je Edge, Firefox a Safari. Sledujte aktuální informace.
Mobilní zařízení
Které telefony a verze operačních systémů mohou používat novou aplikaci Google Earth?
Aplikace Google Earth vyžaduje systém Android 4.1 (Jellybean) nebo vyšší a nejlépe funguje na novějších telefonech a tabletech se systémem Android 4.4+ (Kitkat). Uživatelé systému iOS musí mít pro spuštění nové Google Earth verzi iOS 9 nebo vyšší a aplikace bude lépe fungovat na novějších telefonech a tabletech.
Proč se některé části obsahu Cestovatele nezobrazují na mém starším zařízení Android správně?
Některé z příběhů Cestovatele momentálně nemusí na systému Android 4.1–4.3 (Jellybean) správně fungovat z důvodu omezené podpory HTML5 a CSS na starších zařízeních.
Obecný popis
Kam se poděla moje oblíbená funkce klasické aplikace Earth pro stolní počítače (např. historické snímky, měřicí nástroje atd.)?
Protože novou aplikaci Google Earth přestavujeme od základů, rozhodli jsme se začít u funkcí, které jsou nezbytné k průzkumu a poznávání planety: jsou to funkce Cestovatel, Karty znalostí a Zkusím štěstí. Některé funkce z klasické aplikace Earth pro stolní počítače, které vám možná chybí, patří také mezi naše nejoblíbenější. Budeme určovat prioritu mnoha z těchto funkcí a provádět jejich přepracování pro novou aplikaci Earth. Vy je zatím můžete dál používat v klasické verzi Earth pro stolní počítače.
Co se stane s klasickou aplikací Earth pro stolní počítače?
Nová aplikace Google Earth ještě nemá všechny funkce, které si oblíbilo mnoho dlouhodobých uživatelů klasické aplikace Earth pro stolní počítače. V průběhu zprovozňování těchto klíčových funkcí v nové Google Earth i nadále zachováme klasickou aplikaci pro osobní počítače.
Proč některé z mých souborů KLM nefungují v nové aplikaci Google Earth správně?
Většina středně velkých souborů KML a jednoduchých funkcí by již měla v nové verzi Google Earth fungovat. Zatímco budeme pracovat na zprovoznění pokročilejších funkcí, můžete nadále používat klasickou aplikaci Earth pro stolní počítače. Další informace.
Google Earth pomáhá
Chcete změnit svět? My vám s tím pomůžeme.