Proměňte své záliby v zisk

Služba AdSense nabízí bezplatnou a snadnou cestu, jak vydělávat umisťováním reklam na své webové stránky.

ikona videa

Seznamte se se zákazníky služby AdSense

Několik důvodů, proč téměř 2 miliony lidí zvolily službu AdSense.

Výhody

Ty pravé reklamy pro vaše publikum

Reklamy procházejí kontrolou, aby byla zajištěna jejich vysoká kvalita a relevance vůči vašemu obsahu a publiku – platí to i pro reklamy zobrazované na telefonech či tabletech. A výsledek? Můžete díky nim vydělat více.

Zobrazit všechny výhody

Výhody

Máte to ve svých rukou

Můžete zablokovat reklamy, které nechcete zobrazovat, přizpůsobit si, kde se reklamy mají zobrazovat, a zvolit, které typy reklam se na vaše stránky hodí nejlépe.

Zobrazit všechny výhody

Výhody

Zobrazují se pouze nejlépe placené reklamy

Pronikněte do nejrozsáhlejší sítě online inzerentů, kteří nabízejí ceny za váš reklamní prostor, a vydělávejte na reklamách maximum.

Jak to funguje

Příběhy úspěšných

Majitelé stránek

BuildEazy

Les Kenny vytvořil web, na kterém ukazuje, jak se staví věci. Služba AdSense mu umožnila odejít do důchodu a začít se plně věnovat práci se dřevem.

wikiHow

Web wikiHow používá AdSense od samého začátku. Také díky příjmům z AdSense bylo možné zvýšit počet zaměstnanců ze 2 na 24.

Navi Series

Tento online adresář pomáhá v Japonsku místním firmám s vlastní propagací, potažmo s budováním dané obce. Díky službě AdSense se může Kenji Shinjo soustředit na kvalitu obsahu, takže firmy trvale prosperují.

Zobrazit všechny příběhy úspěšných

Zdroje

Využívejte službu AdSense na maximum

Odpovědi na drobné i obsáhlejší dotazy

Získejte užitečnou podporu a přínosné tipy, jak lze na online obsahu vydělat více. K dispozici máte centrum nápovědy, instruktážní videa a sociální kanály, kde můžete diskutovat o službě AdSense.

Prozkoumat zdroje AdSense

Jak je uvedeno ve smluvních podmínkách AdSense, účastníci tohoto programu musí být zletilí.

Pokud jste nezletilí, může za vás podat přihlášku váš rodič nebo zákonný zástupce.

Ve vašem účtu Google chybí datum narození. Aktualizujte své údaje a zkuste to znovu.

Existuje určité spojení mezi vaší aktuální IP adresou a některou ze zemí podléhajících sankcím vlády USA (další informace).

V současné době vám nemůžeme přístup ke službě AdSense umožnit.

Zdá se, že tento účet Google není propojen s účtem AdSense. Nic se neděje. Můžete se buď pomocí účtu Google propojeného se službou AdSense, nebo si zaregistrovat účet AdSense.

Účet AdSense s těmito přihlašovacími údaji je momentálně deaktivován z důvodu neplatných kliknutí.

Zkontrolujte všechny případné zprávy o stavu účtu ve své e-mailové schránce (včetně složky se spamem), které jsme vám zaslali. Další informace naleznete v častých dotazech týkajících se deaktivovaných účtů.

Účet AdSense s těmito přihlašovacími údaji je momentálně deaktivován z důvodu porušení našich programových zásad.

Zkontrolujte všechny případné zprávy o stavu účtu ve své e-mailové schránce (včetně složky se spamem), které jsme vám zaslali. Další informace naleznete v častých dotazech týkajících se deaktivovaných účtů.

Děkujeme vám za zájem o program Google AdSense. Vaši přihlášku jsme zkontrolovali, ale bohužel vás v současné době nemůžeme do programu Google AdSense přijmout.

Účet AdSense s těmito přihlašovacími údaji neexistuje, protože vaše přihláška právě prochází kontrolou. Přihlášku posoudíme a do týdne od data podání vám zašleme e-mail s dalšími pokyny. Jakmile vaši přihlášku schválíme, budete se moci přihlásit ke svému účtu a začít službu používat.