Jedinečnost služby AdSense

V roce 2015 jsme majitelům stránek vyplatili téměř 10 miliard dolarů. To je ukázka skvělých možností služby AdSense.

Reklamy, které pracují za vás

Výhody kvalitních reklam

Reklamy – včetně textových, obsahových a multimediálních – procházejí kontrolou, aby bylo zajištěno, že jejich obsah bude vhodný pro děti a publikum, jako je to vaše.

Zobrazit všechny typy reklam

O váš prostor je zájem

Inzerenti neustále nabízejí ceny za reklamní prostor

O reklamní prostor soutěží miliony inzerentů. Znamená to více peněz, více relevantních reklam a větší množství zaplněného reklamního prostoru.

Vzhled je na vás

Vy rozhodujete, které reklamy se zobrazí

Reklamy, které nechcete, můžete zablokovat. Můžete taky zvolit, kde se mají reklamy zobrazovat, a přizpůsobit si vzhled a styl textových reklam tak, aby ladily s vaším webem. Pod kontrolou máte i výběr kategorií reklam, které povolíte. Na vašem webu platí vaše pravidla.

Optimalizováno pro mobilní zařízení

Oslovte své publikem na jakémkoli zařízení

Služba AdSense je optimalizována i pro mobilní zařízení. Responzivní reklamní jednotky se automaticky přizpůsobují různým úhlopříčkám, abyste stále působili na uživatele skvělým dojmem a nadále vydělávali, když si prohlížejí váš web na chytrém telefonu či tabletu.

Vlastní statistiky

Zjistěte, co funguje, napravte nedostatky

Přehledy výkonu vás informují o skutečnosti

Metriky výkonu vám pomohou určit, jak lze vhodnými úpravami zvýšit zisk. Prostřednictvím mobilní aplikace AdSense si můžete statistiky prohlížet i na cestách.

Srovnávejte a učte se pomocí nástroje Experimenty AdSense

Rychle vytvářejte, spouštějte a analyzujte experimenty typu A/B, aniž byste museli měnit kód. Experimenty AdSense vám umožňují porovnat jedno nastavení reklam s různými variantami a zhodnotit, co přináší lepší výsledky.

Další možnosti služby AdSense

Seznamte se s dalšími funkcemi účtu AdSense

Panel nástrojů pro majitele stránek Google

Zobrazujte si při procházení webu v Chromu aktuální informace o účtu AdSense. Získejte rychlý přehled o svých ziscích a o výkonu stránek přímo z panelu nebo z překryvných vrstev reklam, které poskytují přehledy na stránkách a prvky pro blokování.

Nainstalovat lištu