Poznejte lidi, kteří dělají to, co je baví

Inspirujte se uživateli, kterým služba AdSense pomáhá financovat jejich záliby.

BuildEazy

Les Kenny vytvořil web, na kterém ukazuje, jak se staví věci. Služba AdSense mu umožnila odejít do důchodu a začít se plně věnovat práci se dřevem.

Educación Inicial

Učitelka mateřské školy vytvořila webové stránky za účelem shromažďování školních projektů. Překvapivě se s ní spojilo přes 5 miliónů učitelů i rodičů. Díky AdSense nyní inspiruje děti po celém světě.

Japan Times

Nejstarší japonské noviny vydávané v angličtině vycházejí denně v tištěné podobě už déle než 100 let. Dál čtenářům nabízet papírové noviny je možné také díky příjmům z AdSense.

Navi Series

Tento online adresář pomáhá v Japonsku místním firmám s vlastní propagací, potažmo s budováním dané obce. Díky službě AdSense se může Kenji Shinjo soustředit na kvalitu obsahu, takže firmy trvale prosperují.

Papilles et Pupilles

Francouzská autorka blogu o jídle opustila místo ve finančnictví, aby mohla dělat to, co ji baví: sdílení receptů. I díky AdSense se může věnovat vytváření obsahu svého webu a cestovat za ostatními gurmány.

wikiHow

Web wikiHow používá AdSense od samého začátku. Také díky příjmům z AdSense bylo možné zvýšit počet zaměstnanců ze 2 na 24.