Drive logo

Avastage Drive’i salvestusfunktsioone

Teie asjad teie käe järgi – Drive’i funktsioonid

 

Teie salvestusruum toimib teenustega Drive, Gmail ja Google Photos, et saaksite talletada faile, salvestada meilimanuseid ja varundada fotosid otse Drive’i. Ühtlasi saate vajaduse korral suurema pilvepõhise salvestusmahupaketi osta.

15 GB tasuta Google Drive’i salvestusruumi logo

Fotod, videod, esitlused, PDF-id, isegi Microsoft Office’i failid. Pole vahet, mis failiga on tegemist – kõik saab turvaliselt Drive’i talletada.

Google Drive’i failitüüpide loend, sh kujutised, dokumendid ja muusika

Drive’is olevad failid on privaatsed, kuni otsustate neid jagada. Saate teisi kiiresti mis tahes faili või kausta vaatama, kommenteerima ja muutma kutsuda. Veebipõhine koostöö on muudetud hõlpsaks.

Google Drive’i privaatsus- ja jagamisvalikud

Teie failide turvalisus on kriitilise tähtsusega. Seetõttu püsib iga Drive’is olev fail kaitstuna, olenemata sellest, mis teie nutitelefoni, tahvelarvuti või arvutiga juhtuda võib. Drive’i krüptitakse, kasutades SSL-i, sama turvaprotokolli, mis on kasutusel Gmailis ja teistes Google’i teenustes.

Google Drive’i turvalukustus

Loodud töötamiseks koos Google’iga

 
Gmaili fotomanuse ühe klikiga Drive’i salvestamine

Hõljutage kursorit Gmailis manuse kohal ja otsige Drive’i logo. Siin saate mis tahes manuse Drive’i salvestada, et korraldada ja jagada neid ühes turvalises kohas.

Gmaili fotomanuse ühe klikiga Drive’i salvestamine

Drive suudab tuvastada kujutistelt objektid ja skannitud dokumentidest teksti. Seega võite otsida näiteks fraasi „Eiffeli torn” ja näha tulemusena nii seda sisaldavaid tekstdokumente kui ka kujutisi, millel on Eiffeli torn.

Google Drive’i talletatud ja teenuses Google+ jagatud foto Oregoni rannikust

Salvestage oma fotod Drive’i ja vaadake, kuidas need teenuses Google Photos ellu ärkavad. Saate ilma pingutusteta asjatundlikult töödeldud fotosid ning teile luuakse animatsioone, filme ja muud.

Google Drive’i andmed Chromebookides

Google Drive on Chromebookidesse sisse ehitatud, seega on teie failid ja fotod automaatselt varundatud. Saate enamikuga uutest Chromebookidest kaheks aastaks 100 GB tasuta salvestusruumi.

 

Nutikam töötamine rakendustega

 

Looge ja tehke teistega koostööd. Jagage dokumente ja faile ning looge arvutustabeleid ja esitlusi lennult, kasutades meie rakendusi Dokumendid, Arvutustabelid ja Esitlused.

Jagamiseks saadaolevad Google Drive’i dokumendid, arvutustabelid ja esitlused

Google’i vormid võimaldab korraldada lihtsa veebivormi abiga küsitluse või luua kiiresti tiimi nimistu. Seejärel saate vaadata tulemusi, mis on arvutustabelisse korraldatud.

Google’i vormide näide Google Drive’is

Saate küljendada diagramme ja luua vooskeeme ning seejärel sisestada neid teistesse dokumentidesse või manustada neid veebisaidile, kasutades teenust Google’i joonised.

Google’i jooniste ikoon

Saate töödelda oma profiilifotot, teha maastikukujundust, luua ideekaarte ja palju muud. Rohkem kui 100 Drive’i rakendust aitavad teil oma asjadega rohkemat teha. Proovige neid, installides ühe Drive’i kogust Chrome’i veebipoes.

Rohkem kui 100 saadaolevat Google Drive’i rakendust

Drive’i lisavõimalused

 
Dokumentide Drive’i salvestamise näide, jäädvustades foto Android-telefoniga

Saate skannida kõik oma paberdokumendid, kasutades Androidile mõeldud Drive’i. Lihtsalt jäädvustage dokumentidest, nagu kviitungid, kirjad ja avaldused, fotod ja Drive salvestab need kohe PDF-idena.

Google Drive’i võrguühenduseta/võrguühendusega oleku lüliti

Tehke failid võrguühenduseta kättesaadavaks, et saaksite vaadata neid telefonis või tahvelarvutis ka ühenduseta olekus, nt lennukis või kehva ühendusega kohas.

Google Drive’i faili redaktsiooniajaloo näide

Enamiku failitüüpide puhul on võimalik minna tagasi kuni 30 päeva, et saaksite hõlpsalt vaadata, kes on neid muutnud, ning ennistada varasemaid versioone. Failide versioonihaldus on muudetud lihtsaks.