התכונות, הטיפים והטריקים החדשים ביותר הקשורים לחיפוש

כאן תוכל למצוא את התכונות, הטיפים והטריקים החדשים ביותר הקשורים ל'חיפוש Google', שיסייעו לך להפוך למומחה בחיפוש. אם ברצונך להתעמק בנושא עד הסוף, צפה בסיפור חיפוש או בדוק כמה מהפרויקטים המהנים האחרים שעבדנו עליהם במגרש המשחקים שלנו.

דברים חדשים

גלה מה חדש ב'חיפוש Google' באמצעות תכונות חדשות שהושקו לאחרונה.

חיפוש טיסות

14/03/12

חקור אפשרויות שונות של תחבורה אווירית ותכנן נסיעה על-ידי מספר קטן של לחיצות על העכבר. כעת ניתן להשתמש ב'חיפוש טיסות' כדי למצוא ולהזמין טיסות מארה"ב ליעדים בינלאומיים רבים.

למידע נוסף

תצוגות מקדימות של חיפושים קשורים

23/02/12

מצא את התמונה המרהיבה שאתה מחפש, או חקור נושא מסוים באמצעות תמונות, עם תצוגות מקדימות של חיפושים קשורים. הן מופיעות לאורך החלק העליון של תוצאות חיפוש התמונות שלך.

למידע נוסף

תוצאות אישיות

10/01/12

כולנו פונים אל אנשים שאנו מכירים וסומכים עליהם, כדי לקבל המלצות טובות. באמצעות תוצאות אישיות ניתן לראות טיפים, תמונות ופוסטים רלוונטיים מהחברים שלך, לצד תוצאות מהאינטרנט.

למידע נוסף

ההתפתחות של 'חיפוש Google'

למד על Google על ידי חקירת החידושים, התכונות ואבני הדרך ב'חיפוש Google', מאז היווסדה של החברה בשנת 1997.

 • השקת 'חיפוש Google'

  04/09/97

  לארי וסרגיי, סטודנטים לתואר שני במדעי המחשב בסטנפורד, אשר שיתפו פעולה בשנה האחרונה לעבודה על מנוע חיפוש המתארח על שרתי סטנפורד שנקרא BackRub (מילולית, עיסוי צוואר), מחליטים לשנות את שמו של מנוע החיפוש שלהם. לאחר סיעור מוחות ער בין השניים, הם מחליטים לקרוא לו Google - משחק מילים המבוסס על המונח "googol" - מונח במתמטיקה עבור המספר שמייצג את הספרה 1 כשאחריה מופיעים 100 אפסים.

 • איור Google הראשון

  30/08/98

  המסורת של איורי Google בדף הבית נולדת כאשר לארי וסרגיי שילבו את סמל "האיש הבוער" המפורסם בלוגו של Google לפני יציאתם לפסטיבל "האיש הבוער" בנבאדה.

 • שפות

  09/05/00

  בשאיפתנו לארגן את המידע מכל העולם, אנו משיקים את Google.com ב-10 שפות נוספות: צרפתית, גרמנית, איטלקית, שוודית, פינית, ספרדית, פורטוגזית, הולנדית, נורווגית ודנית.

 • אינדקס החיפוש

  26/06/00

  Google נכנס למילניום, מאה, עשור ועידן חדשים בחיפוש באינטרנט, על ידי הפיכתו לאינדקס מנוע החיפוש הגדול ביותר בעולם.

 • שפות

  12/09/00

  Google מתחילה להציע חיפוש בסינית, ביפנית ובקוריאנית, וכך מגיע מספר השפות הנתמכות שלנו ל-15. אך (עדיין!) לא קלינגונית.

 • סרגל הכלים של Google

  11/12/00

  הפרסום של פלאגין 'סרגל הכלים של Google' לדפדפן מאפשר לבצע חיפושים ב-Google מבלי לגשת אל דף הבית שלנו. במילים אחרות, עכשיו אתה יכול להשתמש ב-Google ברחבי האינטרנט מבלי לבקר ב-Google.com, פשוט על ידי הורדת סרגל הכלים של Google והוספתו לדפדפן שלך.

 • שפות

  27/03/01

  בשל חוסר שביעות הרצון מהקצב האטי של תרגום ממשק Google לשפה אחת בכל פעם, מתוך אינספור השפות הדבורות בכל רחבי העולם, מטמיעה Google קונסולת תרגום שמאפשרת למשתמשים לסייע בהאצת התהליך. כעת כל משתמש ב-Google יכול להתנדב לתרגם חלק מהדפים שלנו, או את כולם, לכל שפה ממבחר של למעלה מ-100 שפות שונות. עד כה, מתנדבים תרגמו את Google לקטאלנית, אפריקאנס, רוסית וצ'כית, ושפות נוספות מתווספות מדי שבוע. נכון ליום זה, Google.com זמין ב-26 שפות.

 • חיפוש תמונות של Google

  28/07/01

  אם תמונה אחת שווה אלף מילים, מה לגבי מיליון תמונות? או ליתר דיוק 250 מיליון תמונות? גירסת הביטא של 'חיפוש תמונות של Google' מושקת ומציעה את הדרך המקיפה ביותר לחיפוש תמונות באינטרנט. בנוסף, השירות נוח וקל לשימוש בדיוק כמו שירותים אחרים של Google לחיפוש באינטרנט.

 • אינדקס החיפוש

  11/12/01

  גודל אינדקס האינטרנט של Google גדל ל-3 מיליארד מסמכי אינטרנט - מספר שבעבר נראה עצום.

 • אנו לוכדים את רוחה של שנת 2001 בהתבסס על צבירת מיליארדים של שאילתות חיפוש ב-Google. מתוך בחינת למעלה מ-150 מיליון שאילתות ביום, אנו מציעים את 10 השאילתות המובילות:

  1. נוסטרדמוס
  2. CNN
  3. מרכז הסחר העולמי
  4. הארי פוטר
  5. אנתרקס
  6. Windows XP
  7. אוסמה בן לאדן
  8. audiogalaxy (שירות מוסיקה)
  9. הטליבאן
  10. loft story (סידרת טלוויזיה קנדית)
 • חדשות Google

  23/09/02

  מבזק מיוחד! מבזק מיוחד! שירות 'חדשות Google' מושק ומספק את החדשות החמות מתוך כ-4,000 מקורות חדשותיים מרחבי העולם. הסיפורים מסודרים באופן אוטומטי בקטגוריות, והנושאים מתעדכנים לאורך כל היום, כך שקל לצפות בהתפתחות הכרונולוגית של חדשות בכל ביקור.

 • אנו לוכדים את רוחה של שנת 2002 עם מהדורת Zeitgeist לסוף השנה שלנו, אשר מציעה נקודת מבט ייחודית על האירועים הבולטים והמגמות החמות ביותר בשנה האחרונה, על סמך למעלה מ-55 מיליארד חיפושים שנערכו במהלך השנה על ידי משתמשי Google ברחבי העולם. אלה 10 השאילתות המובילות של השנה:

  1. ספיידרמן
  2. שאקירה
  3. אולימפיאדת החורף
  4. המונדיאל
  5. אבריל לאבין
  6. מלחמת הכוכבים
  7. אמינם
  8. אמריקן איידול
  9. morrowind (משחק מחשב)
  10. warcraft 3 (משחק מחשב)
 • Froogle

  12/12/02

  אנו משיקים את Froogle (כיום Google Product Search), השירות שלנו לחיפוש מוצרים, אשר מתרגם את הדגש של Google על תוצאות אובייקטיביות ולא מוטות לכדי קניות מקוונות. Froogle עורך חיפוש במיליוני אתרים רלוונטיים כדי לעזור למשתמשים למצוא במהירות את מה שהם מחפשים, תוך הדגשת אתרים שמציעים את המוצר הספציפי הרצוי. אנו מחליטים בשלב מוקדם כי Google לעולם לא תמכור את תוצאות החיפוש שלה, כך שמשתמשים תמיד יוכלו לדעת שהתוצאות רלוונטיות ולא קנויות בכסף.

 • לאחר יותר מ-55 מיליארד חיפושים שנערכו במהלך השנה האחרונה, אנו מפרסמים את מהדורת סוף שנת 2003 של Zeitgeist, שמציעה נקודת מבט ייחודית על האירועים הבולטים והמגמות החמות של השנה. אלה 10 השאילתות הפופולריות ביותר של השנה:

  1. בריטני ספירס
  2. הארי פוטר
  3. המאטריקס
  4. שאקירה
  5. דייויד בקהאם
  6. 50 סנט
  7. עירק
  8. שר הטבעות
  9. קובי בראיינט
  10. טור דה פראנס
 • אינדקס החיפוש

  17/02/04

  אינדקס החיפוש שלנו מגיע לציון דרך חדש: 6 מיליארד פריטים, כולל 4.28 מיליארד דפי אינטרנט ו-880 מיליון תמונות.

 • Gmail

  01/04/04

  אנו בודקים גירסה מוקדמת של Gmail, שירות דואר אינטרנט מבוסס-חיפוש הזמין ללא תשלום, עם קיבולת אחסון של עד 8 מיליארד סיביות של מידע - נפח שווה ערך ל-500,000 דפים בדוא"ל. לכל משתמש. ההשראה ל-Gmail מקורה בתלונתו של משתמש Google מסוים לגבי האיכות הירודה של שירותי הדוא"ל הקיימים.

  קרא עוד

 • חיפוש SMS בנייד

  07/10/04

  וואו - שירות Google SMS (שירות הודעות קצרות) מושק ומספק דרך יעילה לקבלת רשימות של מסעדות בסביבה, מציאת הגדרות למילים, חיפוש מחיר של מוצר, או מציאת אזור חיוג או מיקוד. ניתן להשתמש ב-Google SMS אפילו כדי לחשב את גובה הטיפ. אם האפשרות של שימוש בהודעות טקסט מופעלת בטלפון שלך, תוכל לשלוח שאילתה לחיוג המקוצר בן 5 הספרות בארה"ב: 46645 (ברוב הטלפונים - GOOGL). תוצאות השאילתה שלך נשלחות בצורת הודעות טקסט, לא קישורים.

  קרא עוד

 • Google Scholar

  08/10/04

  גרסת הביטא של Google Scholar מאפשרת לאנשי אקדמיה לערוך חיפושים בספרות המדעית, כגון מאמרים, תזות, ספרים, טיוטות לפני הדפסה, תקצירים ודוחות טכניים שקיבלו ביקורות של עמיתים - והכל בחינם. ב-Google, הפקנו תועלת רבה מהמחקר האקדמי. וזו אחת הדרכים שבהן אנו מחזירים טובה לקהילת המחקר. אנו מקווים ש-Google Scholar יסייע לכולנו לעמוד על כתפי ענקים.

  קרא עוד

 • חיפוש ב-Google Desktop

  14/10/04

  'חיפוש ב-Google Desktop' מביא את טכנולוגיית החיפוש של Google לגבול האחרון של הנתונים: הכונן הקשיח המבולגן שלך. יישום קטן זה (700k) נועד לעזור לך למצוא קבצים מכל סוג בכונן הקשיח שלך, כולל קובצי Office, דוא"ל, צ'טים של AIM וקובצי PDF, כמו גם פריטי מוסיקה, תמונות, סרטונים ועוד.

  קרא עוד

 • אינדקס החיפוש

  10/11/04

  אנו מכריזים כי האינדקס שלנו הגיע ל-8 מיליארד דפי אינטרנט. בימים ההם זה נשמע הרבה.

  קרא עוד

 • Google ספרים

  14/12/04

  ספרים מכל רחבי העולם, שמשומרים לנצח, הודות לתוכנית Google Print (שלאחר מכן זכתה לשם 'Google ספרים'). היום, אנו מכריזים על שותפות לסריקה דיגיטלית עם ספריות בהרווארד, סטנפורד, אוניברסיטת מישיגן, אוקספורד וכן הספרייה הציבורית בניו יורק. המטרה שלנו: להפוך את עולם הספרים לזמין יותר לגילוי עבור הדור החדש. באמצעות שיתוף פעולה עם ספריות ומוציאים לאור, כעת אנו נהנים מגישה למיליוני ספרים, כולל כרכים ייחודיים רבים שלא נקראו במשך שנים ואלפי ספרים שהעותקים המודפסים מהם אזלו.

  קרא עוד

 • על בסיס מיליארדי חיפושים שנערכו על ידי משתמשי Google ברחבי העולם, מהדורת סוף שנת 2004 של Zeitgeist מציעה נקודת מבט ייחודית על האירועים והמגמות הבולטים של השנה. אלה 10 השאילתות הפופולריות ביותר:

  1. בריטני ספירס
  2. פריס הילטון
  3. כריסטינה אגילרה
  4. פמלה אנדרסון
  5. צ'ט
  6. משחקים
  7. כרמן אלקטרה
  8. אורלנדו בלום
  9. הארי פוטר
  10. mp3
 • Google Video

  25/01/05

  אנו משיקים את Google Video - מוצר המאפשר לך לערוך חיפוש באינדקס של תמלילים מתוך תוכניות טלוויזיה חדשות. בשלב זה, מדובר במוצר ביטא בשלב ראשוני בלבד: ניתן לראות רק תמונות סטילס וקטעי טקסט מתוך תוכניות שתואמות למונחי החיפוש שלך, ולחפש רק תוכניות מערוצים מסוימים בלבד, ששודרו החל מדצמבר 2004 בלבד. אך נשפר את Google Video בהתמדה במהלך החודשים הבאים, אז כמו שאומרים בעסקי הטלוויזיה, "אל תלכו לשום מקום".

  קרא עוד

 • אינדקס לחיפוש תמונות

  07/02/05

  היום אנו מכריזים על ציון דרך משמעותי ביותר - 'חיפוש תמונות של Google' הגיע ל-1.1 מיליארד תמונות שנוספו לאינדקס, ולא כולן של חתולים.

  קרא עוד

 • iGoogle

  19/05/05

  שירות Google Labs מפרסם את דף הבית המותאם אישית שלנו (שנקרא כעת iGoogle), אשר מאפשר לך לעצב את האינטרנט כמו שאתה רוצה (פחות או יותר), על ידי הוספת כותרות חדשות, מזג אוויר, ותכונות אחרות לדף הבית של Google. לחיצה יחידה על העכבר מאפשרת לך לחזור למראה ה"קלאסי" של Google.

  קרא עוד

 • Google Translate

  22/08/05

  מה אמרת? Google Translate קיבל ציון גבוה בהערכת יכולת התרגום על ידי מחשב שערכה ממשלת ארה"ב בשנת 2005 - וכפי שיעידו תאריכים נוספים בציר זמן זה, צוות התרגום רק התחיל את עבודתו.

  קרא עוד

 • Google Blog Search

  15/09/05

  מסתבר שהרעיון של בלוגים תפס חזק - אך איך ניתן למצוא על מה כותבים בעלי בלוגים? אנו משיקים את Google Blog Search, אשר מספק תוצאות חיפוש במהירות המזוהה עם Google מתוך בלוגים בשפות רבות, ללא קשר למקום שבו הם מתארחים או נוצרים. ניתן לחפש לפי נושא, כתובת אתר, מילות מפתח, או להגביל את החיפוש לבלוגים או טווחי תאריכים ספציפיים.

  קרא עוד

 • מיליארדי חיפושים ב-Google. שנה אחת. Zeitgeist מסכם את כל זה לתמונת בזק אחת. אלה 10 החיפושים המובילים:

  1. Myspace
  2. Ares
  3. Baidu
  4. ויקיפדיה
  5. orkut
  6. iTunes
  7. Sky News
  8. World of Warcraft (משחק מחשב)
  9. Green Day (להקה)
  10. ליאונרדו דה וינצ'י
 • Google Finance

  21/03/06

  אנו עוזרים לך להפיק תועלת נבונה מהכסף שלך באמצעות גישה מהירה ונוחה למידע עסקי ופיננסי בנוגע לחברות וקרנות נאמנות ציבוריות ופרטיות. Google Finance כולל תרשימים אינטראקטיביים; חיפוש לפי שם חברה או סימול מניה; סיפורים מקובצים לפי נושאים מתוך 'חדשות Google'; פוסטים עדכניים מבלוגים מתוך Google Blog Search; קבוצות דיון ממוקדות-נושא; ותיקים נוחים לשימוש לניהול מעקב אחר המידע הפיננסי שלך.

  קרא עוד

 • Google Trends

  10/05/06

  אתה מרכז העולם. עם Google Trends אתה יכול לאמוד את רמת העניין של העולם ביחס לנושאים המועדפים עליך. הזן עד חמישה נושאים וראה כמה פעמים כבר נערך חיפוש ב-Google לגביהם עד כה. Google Trends מציג גם את התדירות שבה הנושאים שלך הופיעו בסיפורים ב'חדשות Google', ומאילו אזורים גיאוגרפיים נערכו הכי הרבה חיפושים לגביהם.

  קרא עוד

 • חיפוש מותאם אישית של Google

  23/10/06

  יותר טוב מ-Google? למה לא? השקת מנוע החיפוש המותאם אישית של Google מספק לבעלי בלוגים ואתרים את היכולת ליצור מנוע חיפוש המותאם במיוחד עבור תחומי העניין הספציפיים שלהם ושל המשתמשים שלהם.

  קרא עוד

 • חיפוש פטנטים

  14/12/06

  עם פרסום גירסת הביטא של 'חיפוש פטנטים' של Google, אתה יכול ללמוד את הסיפור שמאחורי מוצרים יומיומיים כגון סרט דביק ועדשות מגע, או לגלות אלפי המצאות עלומות שסביר להניח שמעולם לא ידעת על קיומן. 'חיפוש פטנטים' של Google מאפשר לך לערוך חיפוש בטקסט המלא ובאיורים של למעלה מ-7 מיליון פטנטים הרשומים בארה"ב.

  קרא עוד

 • מה אפיין את שנת 2006? Zeitgeist מנסה לענות על שאלה זו על ידי למידת השאילתות שבוצעו השנה ב'חיפוש Google'. אלה החיפושים המובילים לשנת 2006:

  1. bebo (מעין רשת חברתית)
  2. myspace
  3. המונדיאל
  4. metacafe
  5. radioblog
  6. ויקיפדיה
  7. וידאו
  8. המורדים
  9. mininova
  10. wiki
 • חיפוש אוניברסלי

  16/05/07

  כולם ביחד. באירוע Searchology שלנו, אנו מכריזים כי אנו קרובים בצעד אחד נוסף לחיפוש אוניברסלי, לאחר שיצרנו דרך לחפש בכל מקורות התוכן - אינטרנט, תמונות, חדשות, מפות, אתרים מקומיים, סרטונים, ספרים - ולספק תוצאות משולבות המדורגות לפי מידת הרלוונטיות.

  קרא עוד

 • אנו לוכדים את רוחה של שנת 2007 בהתבסס על צבירת מיליארדים של שאילתות חיפוש ב-Google. אלה הן 10 השאילתות הפופולריות ביותר בארה"ב:

  1. iphone
  2. webkinz
  3. tmz
  4. רובוטריקים
  5. youtube
  6. club penguin (עולם וירטואלי)
  7. myspace
  8. גיבורים
  9. פייסבוק
  10. אנה ניקול סמית
 • Google Translate

  15/05/08

  כעת Google Translate מספק את הקסם של תרגום מיידי מקוון לבולגרית, קרואטית, צ'כית, דנית, פינית, הינדית, נורווגית, פולנית, רומנית ושוודית - והגענו כבר ל-23 שפות נתמכות. Odlično!‎

  קרא עוד

 • Doodle 4 Google 2008

  21/05/08

  מיליוני מצביעים באינטרנט מחליטים שגרייס מון, תלמידת כיתה ו' מקאסטרו ואלי, קליפורניה, שלחה את איור Google הטוב ביותר בתחרות Doodle 4 Google שנערכה השנה.

  קרא עוד

 • Google Site Search

  03/06/08

  השקת Google Site Search מאפשרת לבעלי אתרים לאפשר ביצוע חיפושים המופעלים על ידי Google באתרים שלהם.

  קרא עוד

 • Knol

  23/07/08

  אנו משיקים שירות חדש בשם Knol, שמקל באופן משמעותי על מומחים בעלי ידע לכתוב ולשתף מידע באינטרנט. מחברים יכולים לפרסם מאמרים מוסמכים (שכל אחד מהם נקרא knol) על נושא מסוים, ולאחר מכן לשתף את הידע עם כולם. כל knol מזהה מחבר או קבוצת מחברים, כך שהקוראים יכולים לראות בבירור מי כתב אותו ומהן ההסמכות שלו, כמו גם להגיב, לדרג או לבקר את ה-knol. באמצעות תכונה חדשה שנקראת "שיתוף מתווך", קוראים יכולים גם לתרום לכל knol באופן ישיר. לאחר מכן, המחבר יכול להחליט אם לקחת את ההצעות בחשבון.

  קרא עוד

 • אינדקס החיפוש

  25/07/08

  עד כמה גדול האינטרנט? אנו מכריזים כי מערכת ההוספה לאינדקס שלנו המיועדת לעיבוד קישורים, מראה ש-Google מונה כיום טריליון כתובות אתר ייחודיות, כאשר מספר הדפים הבודדים גדל בכמה מיליארדים טובים מדי יום.

  קרא עוד

 • Google Suggest

  25/08/08

  אנו משיקים את Google Suggest, אשר מסייע לך לנסח שאילתות חיפוש ולצמצם את מספר שגיאות הכתיב וההקשות, לחיסכון של אלפי שעות הקלדה למשתמשי האינטרנט - הצעה אחת בכל שבריר שנייה.

  קרא עוד

 • דפדפן Google Chrome

  02/09/08

  אנו משיקים את Google Chrome - דפדפן אינטרנט חדש המבוסס על קוד פתוח. הדפדפן מהיר ומאובטח, ומאפשר לך לגשת אל שירותי Google האהובים עליך - Gmail, מפות Google ו-Google Docs - בקלות רבה יותר מאי פעם. Google Chrome מציע גם תכונות חדשות וייחודיות, כגון תיבה יחידה עבור כתובות אינטרנט וחיפושים, מנהל הורדות פשוט, וממשק שממקסם את חוויית הגלישה שלך.

 • Google חוגגת עשור

  02/09/08

  הזמן פשוט טס - Google בת 10.

 • פרויקט ‎10^100

  24/09/08

  במסגרת חגיגות יום הולדת 10 שלנו, אנו משיקים את 'פרויקט ‎10^100' (כלומר, "10 בחזקת 100") - קריאה לרעיונות שנועדו לסייע לאנשים רבים ככל האפשר, ותוכנית ליישום הרעיונות הטובים ביותר. אנו מקדישים 10,000,000$ במטרה להזניק פרויקטים אלה, ומזמינים את המשתמשים להצביע עבור הרעיונות המועדפים עליהם.

  קרא עוד

 • אנו מפרסמים את השאילתות המובילות שלוכדות את רוחה של שנת 2008:

  1. אובמה
  2. פייסבוק
  3. att
  4. iphone
  5. youtube
  6. fox news
  7. פיילין
  8. בייג'ין 2008
  9. דיוויד קוק
  10. surf the channel (אתר וידאו בהזרמה)
 • Google Translate

  26/02/09

  עם התוספת של טורקית, תאילנדית, הונגרית, אסטונית, אלבנית, מלטזית, וגליציאנית, אנו מכריזים כי Google Translate יכול כעת לבצע תרגום אוטומטי בין 41 שפות, שיחד, מהוות 98% מהשפות שנקראות על ידי משתמשי האינטרנט.

  קרא עוד

 • פרופילי Google

  21/04/09

  אנו משיקים את שירות 'פרופילי Google', אשר מספק לך את היכולת לשלוט טוב יותר בנתונים שאנשים אחרים מוצאים כשהם מחפשים אותך. פרופילים מופיעים בחלק התחתון של דפי החיפוש שלנו בארה"ב, כאשר אנשים מחפשים לפי שם.

  קרא עוד

 • אפשרויות חיפוש של Google

  12/05/09

  האם החיפוש באינטרנט יכול להיות טוב יותר ומותאם אישית יותר? תמיד. ולכן אנו משיקים את 'אפשרויות חיפוש של Google' - חלונית כלים שממוקמת מימין לתוצאות החיפוש ומספקת לך שליטה מתוחכמת יותר על התוצאות.

  קרא עוד

 • Doodle 4 Google 2009

  20/05/09

  אלפי תלמידי בית ספר שולחים יצירות. נספרות למעלה מ-6 מיליון הצבעות באינטרנט. וכריסטין אנגלברת', תלמידת כיתה ו' מסן אנטוניו, טקסס, היא הזוכה בתחרות Doodle 4 Google לשנת 2009.

  קרא עוד

 • Google Translate

  31/08/09

  מה? Google Translate לא תמך באפריקאנס, בלרוסית, איסלנדית, אירית, מקדונית, מלאית, סוואהילית, וולשית או יידיש? ובכן, עכשיו הוא כן.

  קרא עוד

 • חיפוש חברתי

  26/10/09

  'חיפוש חברתי', ניסוי חדש ב-Google Labs, מעשיר את תוצאות חיפוש Google שלך ​​עם תוכן ציבורי רלוונטי מן החברים ואנשי הקשר שלך, אשר מודגש לנוחותך בחלק התחתון של תוצאות החיפוש שלך.

  קרא עוד

 • מרכז השליטה של Google

  05/11/09

  שירות 'מרכז השליטה של Google' החדש מספק שקיפות ומעניק לך יכולת רבה יותר לפקח על הנתונים והמידע שלך, הקשורים ל-Google. מרכז השליטה מסכם נתונים עבור כל מוצר שבו אתה משתמש, ומספק לך קישורים ישירים, כך שאתה יכול לשלוט במידע האישי ובהגדרות שלך - והכל במקום נוח ומאובטח אחד.

  קרא עוד

 • מה אפיין את שנת 2009? מהדורת Zeitgeist לשנה זו לוכדת את הרוח של מיליארדי שאילתות בחיפוש Google. אלה השאילתות המובילות של השנה:

  1. twitter
  2. מייקל ג'קסון
  3. פייסבוק
  4. hulu (אתר טלוויזיה)
  5. hi5
  6. glee
  7. פעילות על-טבעית
  8. נטשה ריצ'רדסון
  9. פארה פוסט
  10. ליידי גאגא
 • משקפי Google

  07/12/09

  אנו משיקים את 'משקפי Google', יישום חדש לחיפוש חזותי עבור טלפוני Android, שמאפשר לך לחפש באינטרנט על ידי צילום תמונה, במקום הקלדת מילים. צלם תמונה של ציון דרך, שלט, לוגו, כריכת ספר או יצירת אמנות, וקבל תוצאות חיפוש מתאימות עבור התמונה שלך. לקבלת מידע עסקי, פשוט הפנה את הטלפון שלך לכיוון החנות, ו'משקפיים' יראה לך את השם של העסק, באמצעות ה-GPS והמצפן המובנים בטלפון.

  קרא עוד

 • חיפוש בזמן אמת של Google

  07/12/09

  התכונה 'חיפוש בזמן אמת של Google' החדשה שלנו שומרת על עדכניות תוצאות החיפוש שלך באופן מדויק, עם עדכונים חיים מאנשים באתרים פופולריים כמו Twitter, כמו גם כותרות חדשות ופוסטים בבלוגים שפורסמו רק שניות לפני החיפוש.

  קרא עוד

 • יום הולדתו של סר אייזק ניוטון

  04/01/10

  לכבוד יום ההולדת ה-368 של סר אייזיק ניוטון, אנו יוצרים את איור Google האינטראקטיבי הראשון שלנו.

 • אהבה פריזאית

  07/02/10

  אנו מפרסמים את מודעת הסופרבול הראשונה שלנו, אשר מספרת סיפור אהבה באמצעות מונחי חיפוש. זהו אחד מסרטונים רבים שנוצרו במטרה לחגוג את המטרות האנושיות העומדות מאחורי החיפוש.

 • Topeka

  01/04/10

  לכבוד האחד באפריל, אנו משנים את שמנו ל-Topeka, כמחווה לעיירה Topeka אשר בקנזס, אשר שינתה את שמה ל-Google כחלק מהמאמץ להביא את רשת הסיבים הניסיונית שלנו לעיר.

  קרא עוד

 • מראה חדש לתוצאות החיפוש

  05/05/10

  אנו משיקים מראה חדש לדף תוצאות החיפוש שלנו, עם חלונית בצד ימין אשר מרכזת את כל כלי החיפוש ואפשרויות המיקוד הרלוונטיים ביותר עבור השאילתה שלך. עכשיו אתה יכול לדלג במהירות בין סוגים שונים של תוצאות, כגון ספרים, תמונות וחדשות, או לצמצם את התוצאות לפי מועד פרסום או נושא. התכונה החדשה "משהו אחר", הממוקמת בחלונית הימנית, מסייעת לך למצוא נושאים אחרים הקשורים לשאילתה שלך.

  קרא עוד

 • איור Google של פק-מן

  21/05/10

  לכבוד יום ההולדת ה-30 של פק-מן, אנו מפרסמים את איור Google הזמין למשחק הראשון שלנו, כשהוא כולל את כל 256 הרמות של לעיסת נקודות וגברת פק-מן. הוא כל כך פופולרי, שאנחנו מחליטים להעניק לו בית קבע.

  קרא עוד

 • Doodle 4 Google 2010

  26/05/10

  לאחר למעלה מ-33,000 הגשות מתלמידים, ומיליוני הצבעות מקוונות, אנו גאים להכריז על מקנזי מלטון, תלמידת כיתה ג' מאל דוראדו ספרינגס, מיזורי, כזוכה בתחרות Doodle 4 Google לשנת 2010.

  קרא עוד

 • התאמה אישית של Google.com

  02/06/10

  אנו משיקים את ההתאמה האישית לדף הבית של Google.com, אשר מאפשרת לך להתאים אישית את תמונת הרקע שלך.

  קרא עוד

 • Caffeine

  08/06/10

  אנו משיקים את Caffeine - המערכת החדשה שלנו להוספת נתונים לאינדקס, אשר מספקת תוצאות שהן חדשות יותר ב-50% עבור חיפושים באינטרנט, בהשוואה לאינדקס הקודם שלנו, ומהווה את האוסף הגדול ביותר של תוכן אינטרנט שאי פעם הצענו.

  קרא עוד

 • חיפוש בזמן אמת של Google

  26/08/10

  אנו מעניקים ל'חיפוש בזמן אמת של Google' דף בית עצמאי חדש, יחד עם כלים נוספים לחקר ושיפור של תוצאות בזמן אמת.

  קרא עוד

 • איור Google של מולקולה

  04/09/10

  איור Google האינטראקטיבי שלנו מציין את יום השנה ה-25 לאפיון המולקולה.

 • איור Google של חלקיק

  06/09/10

  כסנונית הראשונה להשקת Google Instant, אנו מפרסמים איור Google מהיר, מהנה ואינטראקטיבי זה: בדיוק כמו שאנו חושבים שחיפוש צריך להיות!

 • Google Instant

  08/09/10

  אנו משיקים את Google Instant - שיפור חדש לחיפוש אשר מציג תוצאות בזמן ההקלדה. כעת אין צורך להשלים את הקלדת מונח החיפוש במלואו, או אפילו ללחוץ על "חפש" כדי לקבל תוצאות. ניתן להשתמש בניסוח שהוצע כמשוב שיסייע לך לנסח מונחי חיפוש טובים יותר ולהתאים את החיפוש תוך כדי תנועה, עד שהתוצאות יתאימו לרצונך.

  קרא עוד

 • דוח שקיפות

  20/09/10

  דוח השקיפות האינטראקטיבי שלנו מאפשר לך לראות פניות לגבי משתמשים שקיבלנו מהממשל, כמו גם בקשות להסרה או צנזור של תוכן.

  קרא עוד

 • איור Google של ג'ון לנון

  09/10/10

  דמיין את זה: איור Google מונפש לציון יום הולדתו ה-70 של ג'ון לנון.

 • יום הולדת שמח!

  16/10/10

  ג'ון לנון, נורמן רוקוול, אייזיק ניוטון, ועכשיו אתה. כאשר אתה כולל את יום ההולדת שלך בפרופיל Google שלך, דף הבית של Google יציג איור Google מיוחד בשבילך, לציון היום המיוחד שלך (אל תשכח להיכנס לחשבון).

 • חיפוש מקום

  27/10/10

  אנו משיקים את 'חיפוש מקום' - חיפוש מקומי מסוג חדש שמארגן את המידע העולמי סביב מקומות. עכשיו, בעת חיפוש מידע מקומי, תופיע רשימה של מקומות ספציפיים המסומנים בנעצים אדומים, כך שתוכל להחליט בקלות לאן ללכת. 'חיפוש מקום' גם מציע קישורים רלוונטיים יותר בדף תוצאות אחד, ומספק קישורים לדפים אחרים לקבלת מידע נוסף, ובכך מסייע לך למצוא מהר יותר את המקום שאתה מחפש.

  קרא עוד

 • תצוגה מקדימה מיידית

  09/11/10

  אנו משיקים את 'תצוגה מקדימה מיידית' - תצוגה מקדימה חזותית של תוצאות חיפוש, אשר מסייעת לך לבחור במהירות את התוצאה המתאימה על ידי הצגת תמונת בזק מהאינטרנט של כל אחת מהאפשרויות, עם מובאות טקסטואליות המדגישות את מונח החיפוש שלך בדף. על ידי לחיצה פעם אחת על זכוכית המגדלת בתוצאות שלך, אתה רואה תצוגה מקדימה מיידית של דף האינטרנט. לאחר הפעלת 'תצוגות מקדימות מיידיות', תוכל לרחף מעל כל תוצאה אחרת כדי לראות תצוגה מקדימה שונה.

  קרא עוד

 • תוצאות בזמן אמת של משחקי NBA

  03/12/10

  אנו מכוונים וקולעים עם NBA.com - מספקים תוצאות משחקים בזמן אמת, לוחות זמנים, עמדות, קישורים לעדכונים חיים, תצוגות מקדימות של משחקים ושחזורים - והכל מתוך תוצאות החיפוש.

  קרא עוד

 • 'חיפוש מקום' לנייד

  03/12/10

  'חיפוש מקום' פועל כעת גם בנייד, ומאפשר לך לחפש [מוזיאונים בניו יורק] בטלפון החכם שלך ולקבל תוצאות אינטרנט עבור מוזיאון המטרופוליטן לאמנות, יחד עם הערות וביקורות - כשהכל מאורגן באשכול אחד מסודר.

  קרא עוד

 • חנות האינטרנט של Chrome

  07/12/10

  אנו פותחים את חנות האינטרנט Chrome - שוק מקוון שבו אפשר למצוא אלפי יישומים, הרחבות ועיצובים עבור Google Chrome. בפנים אפשר לחפש או לדפדף בקטגוריות שונות ודפי פריטים נפרדים, וכן לקרוא ולתרום ביקורות ודירוגים. אם אתה משתמש במספר מחשבים, תוכל לסנכרן את היישומים, התוספים והעיצובים שלך בין כל המחשבים שברשותך באמצעות Browser Sync.

  קרא עוד

 • אנו לוכדים את רוחה של שנת 2010 על ידי צבירת מיליארדי שאילתות ב'חיפוש Google'. ראה מגמות, אירועים וסרטון לסיכום שנת 2010. אלה 10 החיפושים המובילים:

  1. chatroulette
  2. ipad
  3. ג'סטין ביבר
  4. ניקי מינאז'
  5. friv
  6. myxer
  7. קייטי פרי
  8. twitter
  9. gamezer
  10. פייסבוק
 • Google Instant לנייד

  10/12/10

  בניסיון להציע תוצאות חיפוש באינטרנט במהירות הבזק לכולם, אנו משיקים גירסת ביטא של Google Instant לנייד בלמעלה מ-28 שפות ו-40 מדינות ברחבי העולם.

  קרא עוד

 • עדכון ל'חיפוש חברתי'

  17/02/11

  אנו מכריזים על עדכונים ל'חיפוש חברתי': כאשר אתה מחובר לחשבון Google שלך, עכשיו אתה יכול לראות תוצאות וקישורים משותפים מאנשים שאתה מחובר אליהם ב-Twitter, ב-Flickr, ב-Blogger ובאתרים אחרים הזמינים לציבור - כשהם משולבים בדף תוצאות החיפוש. השמות ותמונות הפרופיל של האנשים ששיתפו או פרסמו מידע זה מופיעים מתחת לתוצאות.

  קרא עוד

 • תצוגת מתכונים

  24/02/11

  אנו משיקים את תצוגת מתכונים כדי שתוכל להתאים אישית את תוצאות החיפוש שלך להצגה של מתכונים בלבד, ולאחר מכן להשתמש בדירוגים, מרכיבים ותמונות המסומנים בבירור כדי לבחור את המתכון הרצוי. אתה יכול גם לחפש מתכונים ספציפיים כמו [עוגיות שוקולד-צ'יפס], נושאים כלליים יותר כמו [תות שדה], או אפילו למצוא מתכונים לחג או אירוע מסוים, למשל [צ'ינקו דה מאיו]. כדי להגיע ל'תצוגת מתכונים', לחץ על הקישור "מתכונים" בחלונית הימנית בדף תוצאות החיפוש.

 • שיפור 'פרופילי Google'

  02/03/11

  אנו מעניקים לשירות 'פרופילי Google' מראה ותחושה חדשים, והופכים אותו לנוח אף יותר לשליטה ולהעשרת הפרופיל הציבורי שלך. על ידי מעבר אל profiles.google.com, אתה יכול ליצור פרופיל המייצג בצורה הטובה ביותר את האופן שבו ברצונך להיראות על ידי העולם.

  קרא עוד

 • תצוגות מקדימות מיידיות לנייד

  08/03/11

  אנו משיקים את 'תצוגות מקדימות מיידיות' לנייד. בדומה לגירסה השולחנית של 'תצוגות מקדימות מיידיות', היישום מאפשר לך להשוות באופן חזותי תוצאות חיפוש מתמונות בזק של דפי אינטרנט, ובכך מקל עליך לבחור בתוצאה המתאימה במהירות גבוהה יותר.

  קרא עוד

 • כפתור 1+

  30/03/11

  אנו משיקים את כפתור 1+, אשר מייצג בצורה מקוצרת את האמירות "זה די מדליק" או "שווה הצצה". לחץ על כפתור 1+ כדי לעזור לחברים, לאנשי קשר ולאחרים באינטרנט למצוא את הדברים הטובים ביותר ב'חיפוש Google'. סימוני 1+ יכולים לסייע לך גם על ידי כך שהם מראים לך את ההמלצות הנכונות לגבי נושאים שמעניינים אותך, בדיוק ברגע הנכון - בתוצאות החיפוש שלך.

 • איור Google של צ'ארלי צ'אפלין

  15/04/11

  לכבוד יום הולדתו ה-122 של סר צ'רלס ספנסר צ'פלין, אנו יוצרים את איור Google בווידאו חי הראשון שלנו אי פעם.

  צפה עכשיו

 • 'תמונות Google' עם אפשרות מיון

  09/05/11

  אנו מאפשרים למשתמשים לבצע מיון לפי נושא ב'תמונות Google', כך שמעבר לאפשרות לדפדף בנושאים באופן חזותי, אתה גם יכול למצוא את התמונה המדויקת שאתה מחפש על ידי לחיצה על מיין לפי נושא בחלונית הימנית כדי לארגן את התוצאות באופן מיידי.

  קרא עוד

 • יום הולדתו ה-96 של לס פול

  09/06/11

 • דפי Instant

  14/06/11

  אנו משיקים את 'דפי Instant' - תכונה חדשה שעוזרת למפרסמים לקבל את תוצאות החיפוש הרצויות להם במהירות רבה אף יותר - לפעמים אפילו באופן מיידי! התכונה 'דפי Instant' מופעלת באמצעות טכנולוגיה של הצגה מקדימה שאנו בונים לתוך Chrome, ולאחר מכן היא מופעלת באופן חכם על ידי חיפוש באינטרנט, כשאנו משוכנעים מהי התוצאה המתאימה ביותר לחיפוש שלך.

 • חיפוש קולי

  14/06/11

  אנו משיקים את החיפוש הקולי - בפעם הראשונה במחשבים. במקום להקליד, תוכל ללחוץ על סמל המיקרופון כדי לומר את החיפוש שלך בקול ולמצוא את מה שאתה מחפש. כל מה שמעניין אותך - מזג האוויר, שעות הקרנה של סרט או משהו שאתה יודע איך מבטאים אך אינך יודע איך מאייתים, כמו למשל bolognese mozzarella recipe (מתכון לבולונז עם מוצרלה) - אם אתה יכול לומר את זה בקול, אפשר לחפש הכל.

 • חיפוש לפי תמונות

  14/06/11

  אנו משיקים את היכולת לבצע חיפוש לפי תמונות. כעת אתה יכול להשתמש הן בתמונות משלך והן בתמונות מהאינטרנט כדי להתחיל את החיפוש שלך ב-Google. כשאתה מבצע חיפוש לפי תמונה, תראה תוצאות שמראות לך היכן תמונה זו, ותמונות דומות לה, מופיעות באינטרנט. נראה לך את דפי האינטרנט שמכילים את התמונה, או שנמצא את אותה תמונה בגדלים שונים או ברזולוציות שונות.

 • חיפוש טיסות

  13/09/11

  אנו משיקים את 'חיפוש טיסות' - כלי חדש שמאפשר לבחון את אפשרויות התחבורה ולתכנן נסיעה. עם 'חיפוש טיסות' אתה יכול לראות רשימה קלה לסריקה של טיסות נוחות. אינך בטוח לאן אתה רוצה לנסוע? 'חיפוש טיסות' יכול לעזור לך לחקור את אפשרויות התחבורה והיעדים שלך. בחר נקודת מוצא ותוכל לגלוש ברחבי המפה כדי למצוא אפשרויות כרטיסים ליעדים שונים. 'חיפוש טיסות' גם יעזור לך לראות באילו תאריכים תוכל לרכוש כרטיסים במחירים מוזלים.

  קרא עוד

 • אנשים ודפים קשורים

  10/01/12

  אנו משיקים את האפשרות של אנשים ודפים קשורים בחיפוש, ומאפשרים לך לגלות אנשים ומותגים שקשורים לחיפוש שלך ולהתחבר אליהם על ידי הוספתם למעגלים שלך.

 • פרופילים בחיפוש

  10/01/12

  במסגרת 'חיפוש פלוס העולם שלך', אנו משיקים את 'פרופילים בחיפוש' - תכונה שמאפשרת לך למצוא אנשים יותר מהר על ידי הצגת פרופיל Google שלהם מיד עם הקלדת שמם בחיפוש. על ידי יצירת פרופיל Google משלך והגדרתו כגלוי בחיפוש, אתה נותן ל-Google את היכולת להבליט את התוכן הרלוונטי ביותר לגביך.

 • תוצאות אישיות

  10/01/12

  אנו משיקים את 'תוצאות אישיות' כתכונה של 'חיפוש פלוס העולם שלך'. עם תוצאות אישיות ניתן לראות טיפים, תמונות ופוסטים רלוונטיים מהחברים שלך, לצד תוצאות מהאינטרנט. תוצאות אישיות מסומנות בסמל כדי שתדע שהן רק עבורך. מפני שתוצאות אלו הן אישיות ופרטיות, יהיה עליך להיכנס ל-Google כדי לראות אותן.

 1. 1997
  • השקת 'חיפוש Google'

   השקת 'חיפוש Google'

 2. 1998
  • איור Google הראשון

   איור Google הראשון

 3. 2000
  • שפות

   שפות

  • אינדקס החיפוש

   אינדקס החיפוש

  • שפות

   שפות

  • סרגל הכלים של Google

   סרגל הכלים של Google

 4. 2001
  • שפות

   שפות

  • חיפוש תמונות של Google

   חיפוש תמונות של Google

  • אינדקס החיפוש

   אינדקס החיפוש

  • Zeitgeist 2001

   Zeitgeist 2001

 5. 2002
  • חדשות Google

   חדשות Google

  • Zeitgeist 2002

   Zeitgeist 2002

  • Froogle

   Froogle

 6. 2003
  • Zeitgeist 2003

   Zeitgeist 2003

 7. 2004
  • אינדקס החיפוש

   אינדקס החיפוש

  • Gmail

   Gmail

  • חיפוש SMS בנייד

   חיפוש SMS בנייד

  • Google Scholar

   Google Scholar

  • חיפוש ב-Google Desktop

   חיפוש ב-Google Desktop

  • אינדקס החיפוש

   אינדקס החיפוש

  • Google ספרים

   Google ספרים

  • Zeitgeist 2004

   Zeitgeist 2004

 8. 2005
  • Google Video

   Google Video

  • אינדקס לחיפוש תמונות

   אינדקס לחיפוש תמונות

  • iGoogle

   iGoogle

  • Google Translate

   Google Translate

  • Google Blog Search

   Google Blog Search

  • Zeitgeist 2005

   Zeitgeist 2005

 9. 2006
  • Google Finance

   Google Finance

  • Google Trends

   Google Trends

  • חיפוש מותאם אישית של Google

   חיפוש מותאם אישית של Google

  • חיפוש פטנטים

   חיפוש פטנטים

  • Zeitgeist 2006

   Zeitgeist 2006

 10. 2007
  • חיפוש אוניברסלי

   חיפוש אוניברסלי

  • Zeitgeist 2007

   Zeitgeist 2007

 11. 2008
  • Google Translate

   Google Translate

  • Doodle 4 Google 2008

   Doodle 4 Google 2008

  • Google Site Search

   Google Site Search

  • Knol

   Knol

  • אינדקס החיפוש

   אינדקס החיפוש

  • Google Suggest

   Google Suggest

  • דפדפן Google Chrome

   דפדפן Google Chrome

  • Google חוגגת עשור

   Google חוגגת עשור

  • פרויקט ‎10^100

   פרויקט ‎10^100

  • Zeitgeist 2008

   Zeitgeist 2008

 12. 2009
  • Google Translate

   Google Translate

  • פרופילי Google

   פרופילי Google

  • אפשרויות חיפוש של Google

   אפשרויות חיפוש של Google

  • Doodle 4 Google 2009

   Doodle 4 Google 2009

  • Google Translate

   Google Translate

  • חיפוש חברתי

   חיפוש חברתי

  • מרכז השליטה של Google

   מרכז השליטה של Google

  • Zeitgeist 2009

   Zeitgeist 2009

  • משקפי Google

   משקפי Google

  • חיפוש בזמן אמת של Google

   חיפוש בזמן אמת של Google

 13. 2010
  • יום הולדתו של סר אייזק ניוטון

   יום הולדתו של סר אייזק ניוטון

  • אהבה פריזאית

   אהבה פריזאית

  • Topeka

   Topeka

  • מראה חדש לתוצאות החיפוש

   מראה חדש לתוצאות החיפוש

  • איור Google של פק-מן

   איור Google של פק-מן

  • Doodle 4 Google 2010

   Doodle 4 Google 2010

  • התאמה אישית של Google.com

   התאמה אישית של Google.com

  • Caffeine

   Caffeine

  • חיפוש בזמן אמת של Google

   חיפוש בזמן אמת של Google

  • איור Google של מולקולה

   איור Google של מולקולה

  • איור Google של חלקיק

   איור Google של חלקיק

  • Google Instant

   Google Instant

  • דוח שקיפות

   דוח שקיפות

  • איור Google של ג'ון לנון

   איור Google של ג'ון לנון

  • יום הולדת שמח!

   יום הולדת שמח!

  • חיפוש מקום

   חיפוש מקום

  • תצוגה מקדימה מיידית

   תצוגה מקדימה מיידית

  • תוצאות בזמן אמת של משחקי NBA

   תוצאות בזמן אמת של משחקי NBA

  • 'חיפוש מקום' לנייד

   'חיפוש מקום' לנייד

  • חנות האינטרנט של Chrome

   חנות האינטרנט של Chrome

  • Zeitgeist 2010

   Zeitgeist 2010

  • Google Instant לנייד

   Google Instant לנייד

 14. 2011
  • עדכון ל'חיפוש חברתי'

   עדכון ל'חיפוש חברתי'

  • תצוגת מתכונים

   תצוגת מתכונים

  • שיפור 'פרופילי Google'

   שיפור 'פרופילי Google'

  • תצוגות מקדימות מיידיות לנייד

   תצוגות מקדימות מיידיות לנייד

  • כפתור 1+

   כפתור 1+

  • איור Google של צ'ארלי צ'אפלין

   איור Google של צ'ארלי צ'אפלין

  • 'תמונות Google' עם אפשרות מיון

   'תמונות Google' עם אפשרות מיון

  • יום הולדתו ה-96 של לס פול

   יום הולדתו ה-96 של לס פול

  • דפי Instant

   דפי Instant

  • חיפוש קולי

   חיפוש קולי

  • חיפוש לפי תמונות

   חיפוש לפי תמונות

  • חיפוש טיסות

   חיפוש טיסות

 15. 2012
  • אנשים ודפים קשורים

   אנשים ודפים קשורים

  • פרופילים בחיפוש

   פרופילים בחיפוש

  • תוצאות אישיות

   תוצאות אישיות