Drive logo

Sužinokite apie Disko saugyklos funkcijas

Jūsų duomenys, jūsų pasirinkimas – Disko funkcijos

 

Saugykla pasiekiama naudojant Diską, „Gmail“ ir „Google“ nuotraukas, todėl galite saugoti failus, išsaugoti el. laiškų priedus ir sukurti atsarginę nuotraukų kopiją tiesiog Diske. Taip pat galite įsigyti didesnio dydžio „Cloud Storage“ planą, jei reikia.

15 GB nemokamos „Google“ disko saugyklos logotipas

Nuotraukos, vaizdo įrašai, pristatymai, PDF ir net „Microsoft Office“ failai. Nesvarbu, kokio tipo failą turite, viską galite saugiai išsaugoti Diske.

„Google“ disko failų tipų sąrašas, įskaitant vaizdus, dokumentus ir muziką

Failai diske yra privatūs, kol nusprendžiate juos bendrinti. Galite greitai pakviesti kitus žmones peržiūrėti, komentuoti ir redaguoti bet kurį pasirinktą failą arba aplanką. Bendradarbiaujant internete šiuos veiksmus atlikti lengva.

„Google“ disko privatumo ir bendrinimo parinktys

Svarbiausia failų saugumas. Todėl kiekvienas failas Diske yra saugus, kad ir kas nutiktų jūsų išmaniajam telefonui, planšetiniam ar staliniam kompiuteriui. Diskas šifruojamas naudojant SSL. Tai yra tas pats saugos protokolas, kuris naudojamas „Gmail“ ir kitose „Google“ paslaugose.

„Google“ disko saugos užraktas

Sukurta dirbti sistemoje „Google“

 
„Gmail“ nuotraukos priedas išsaugomas Diske vienu paspaudimu

Užveskite žymeklį virš priedo sistemoje „Gmail“ ir suraskite Disko logotipą. Čia bet kurį priedą galite išsaugoti Diske, kad galėtumėte jį tvarkyti ir bendrinti vienoje saugioje vietoje.

„Gmail“ nuotraukos priedas išsaugomas Diske vienu paspaudimu

Diskas gali atpažinti objektus vaizduose ir tekstą nuskaitytuose dokumentuose. Todėl galite ieškoti pagal įvairus terminus, pvz., „Eifelio bokštas“, ir gauti teksto dokumentus su tuo terminu bei vaizdus, kuriuose Eifelio bokštas pavaizduotas.

Oregono kranto nuotrauka, saugoma „Google“ diske ir bendrinama sistemoje „Google+“

Diske išsaugotos nuotraukos atgyja naudojant „Google“ nuotraukas. Gaukite profesionaliai redaguotas nuotraukas be pastangų. Be to, galite gauti animacijų, filmų ir daugiau.

„Google“ disko duomenys „Chromebook“ įrenginiuose

„Google“ diskas įdiegtas „Chromebook“ įrenginiuose, todėl automatiškai sukuriama failų ir nuotraukų atsarginė kopija. Įsigiję daugumą naujų „Chromebook“ įrenginių gausite 100 GB nemokamos saugyklos dvejiems metams.

 

Išmaniau dirbkite su programomis

 

Kurkite ir bendradarbiaukite su kitais žmonėmis. Bendrinkite dokumentus ir failus, kurkite skaičiuokles ir pristatymus kelyje naudodami Dokumentų, Skaičiuoklių ir Skaidrių programas.

„Google“ diską, Dokumentus, Skaičiuokles ir Skaidres galima bendrinti

Naudodami „Google“ formas galite vykdyti apklausą arba greitai sukurti komandos sąrašą naudodami paprastą internetinę formą. Tada galite peržiūrėti tvarkingai skaičiuoklėje pateiktus rezultatus.

„Google“ formų „Google“ diske pavyzdys

Išdėstykite diagramas, kurkite blokines schemas ir jas lengvai pridėkite prie kitų dokumentų arba įterpkite į svetainę naudodami „Google“ piešinius.

„Google“ piešinių piktograma

Redaguokite profilio nuotrauką, parenkite gamtovaizdžio tvarkymo projektą, sukurkite minčių schemą ir dar daugiau. Daugiau nei 100 Disko programų gali padėti atlikti daugiau užduočių. Išbandykite jas įdiegę programą iš Disko rinkinio „Chrome“

Pasiekiama daugiau nei 100 „Google“ disko programų

Išnaudokite daugiau Disko galimybių

 
Dokumentų išsaugojimo Diske fotografuojant „Android“ telefonu pavyzdys

Nuskaitykite visus popierinius dokumentus naudodami Diską, skirtą „Android“. Padarykite dokumentų, pvz., kvitų, laiškų ir ataskaitų, nuotraukas ir Diskas jas išsaugos kaip PDF failus.

„Google“ disko naudojimo neprisijungus arba prisijungus jungiklis

Pasiekite failus neprisijungę, kad juos galėtumėte peržiūrėti, kai prarandamas telefono arba planšetinio kompiuterio ryšys, pvz., esant lėktuve arba pastate, kuriame prastas ryšys.

„Google“ disko failų taisymų istorijos pavyzdys

Daugumos failų istorija pasiekiama 30 dienų, todėl paprasta sužinoti, kas atliko tam tikrą pakeitimą, ir naudoti ankstesnes versijas. Todėl paprasta keisti failų versijas.