„AdSense“ skirtumas.

2015 m. savo leidėjams išmokėjome beveik 10 mlrd. USD. Tai yra „AdSense“ galia.

Pelną nešantys skelbimai

Supraskite, ką gali aukštos kokybės skelbimai.

Skelbimai, įskaitant teksto, vaizdinius, raiškiosios medijos ir kt. skelbimus, peržiūrimi siekiant užtikrinti, kad jų turinys būtų tinkamas šeimai ir auditorijai, panašiai į jūsų.

Žr. visus skelbimų tipus

Jūsų vieta labai paklausi

Reklamuotojai nuolat siūlo kainas už skelbimų vietas.

Milijonai reklamuotojų konkuruoja dėl skelbimo vietos. Tai reiškia daugiau pinigų, aktualesnius skelbimus ir daugiau užpildytų skelbimų vietų.

Jūs valdote rodomus skelbimus

Sprendimus dėl rodomų skelbimų priimate jūs.

Blokuokite nepageidaujamus skelbimus, pasirinkite skelbimų rodymo vietas, keiskite teksto skelbimų išvaizdą, kad jie atitiktų jūsų svetainę. Netgi galite valdyti leidžiamas kategorijas. Jūsų svetainė – jūsų taisyklės.

Skirta mobiliesiems

Pasiekite savo auditoriją, kad ir kur būtumėte.

„AdSense“ integruotos technologijos mobiliesiems. Interaktyvūs skelbimų rinkiniai automatiškai prisitaiko prie skirtingų dydžių ekranų, todėl galite užtikrinti puikią naudotojų patirtį ir toliau gauti pajamų, kai žmonės peržiūri jūsų svetainę išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

Įžvalgos, skirtos būtent jums

Sužinokite, kas neša pelną, ir pakeiskite tai, kas nėra pelninga.

Sužinokite tikrąją situaciją naudodami našumo ataskaitas.

Našumo metrika padeda suprasti, ką reikia pakeisti, kad padidėtų pelnas. Be to, statistiką galite peržiūrėti keliaudami, jei naudojate „AdSense“ programą mobiliesiems.

Lyginkite ir gaukite informacijos vykdydami „AdSense“ eksperimentus.

Greitai kurkite, vykdykite ir analizuokite A/B eksperimentus nekeisdami kodo. „AdSense“ eksperimentai suteikia galimybę lyginti vieną iš skelbimo nustatymų su kito jo variantu, kad sužinotumėte, kas veikia geriau.

Nuveikite daugiau naudodami „AdSense“

Naudokite daugiau funkcijų su savo „AdSense“ paskyra.

„Google“ leidėjo įrankių juosta

Naršydami „Chrome“ peržiūrėkite naujausią informaciją apie savo „AdSense“ paskyrą. Tiesiog įrankių juostoje gaukite glaustos informacijos apie savo uždarbį ir našumą bei skelbimo perdangas, kurias naudodami galite matyti ataskaitas puslapyje ir naudoti blokavimo valdiklius.

Įdiegti įrankių juostą