Susipažinkite su žmonėmis, kurie daugiau laiko praleidžia darydami tai, kas jiems labiausiai patinka.

Pasisemkite įkvėpimo iš žmonių, kurie naudoja „AdSense“ savo svajonėms finansuoti.

„BuildEazy“

Les Kenny sukūrė svetainę, kurioje žmonės mokomi gaminti įvairius daiktus. Pradėjęs naudoti „AdSense“ jis išėjo į pensiją, kad galėtų visą darbo dieną gaminti medžio dirbinius.

Educación Inicial

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja sukūrė svetainę, kurioje surinko savo projektus, ir nelauktai užmezgė ryšį su daugiau nei 5 mln. mokytojų ir tėvų. Naudodama „AdSense“ ji ir toliau įkvepia vaikus visame pasaulyje.

Japan Times

Seniausio Japonijos laikraščio anglų k. naujienos kasdien spausdinamos jau daugiau kaip šimtmetį. Dėl pajamų, gaunamų iš „AdSense“, skaitytojai gali ir toliau skaityti leidinį.

Navi Series

Šiame Japonijos internetiniame kataloge reklamuojasi vietinės įmonės, kurios, savo ruožtu, kuria bendruomenę. Naudodamas „AdSense“ Kenji Shinjo gali sutelkti dėmesį į turinį, kad įmonės toliau klestėtų.

Papilles et Pupilles

Prancūzė, turinti tinklaraštį apie maistą, išėjo iš darbo finansų srityje, kad galėtų su visais dalytis receptais. „AdSense“ padeda sutelkti dėmesį į turinio kūrimą ir susitikti su kitais gurmanais keliaujant.

wikiHow

„wikiHow“ naudoja „AdSense“ nuo pat pradžių. Pasinaudojus iš „AdSense“ gautomis pajamomis darbuotojų skaičius išaugo nuo 2 iki 24.