Tikai ar AdSense.

2015. gadā mēs saviem izdevējiem izmaksājām gandrīz 10 miljardus dolāru. Lūk, ko spēj AdSense!

Reklāmas, kas strādā jūsu labā

Uzziniet, kāda nozīme ir kvalitatīvām reklāmām.

Teksta, reklāmas tīkla, bagātinātas multivides un citu veidu reklāmas tiek pārskatītas, lai pārliecinātos, vai to saturs ir piemērots visai ģimenei un jūsu mērķauditorijai.

Skatīt visus reklāmas veidus

Jūsu reklāmas vieta ir pieprasīta

Reklāmdevēji pastāvīgi piedalās izsolēs par reklāmas vietu.

Par reklāmas vietu sacenšas miljoniem reklāmdevēju. Tas nozīmē, ka nopelnāt vairāk, lietotājiem tiek rādītas atbilstošākas reklāmas un tiek izmantots vairāk reklāmu vietu.

Jūs nosakāt, kā reklāmas izskatīsies

Jūs esat galvenais — jūs varat izvēlēties, kā tiks parādītas reklāmas.

Varat bloķēt nevēlamas reklāmas, izvēlēties reklāmu rādīšanas vietu un mainīt teksta reklāmu izskatu un noformējumu, lai tās atbilstu jūsu vietnei. Jūs varat pat izvēlēties rādīt tikai noteiktu kategoriju reklāmas. Jūsu vietne — jūsu noteikumi.

Mobilajām ierīcēm piemērotas reklāmas

Uzrunājiet savu mērķauditoriju neatkarīgi no atrašanās vietas.

Pakalpojumā AdSense ir iebūvēts mobilais risinājums. Adaptīvas reklāmu vienības automātiski pielāgojas dažādu lielumu ekrāniem, tāpēc jūs varēsit nodrošināt lielisku lietotāja pieredzi un gūt peļņu arī tad, ja lietotāji skatīs jūsu vietni viedtālruņos vai planšetdatoros.

Pielāgoti ieskati

Noskaidrojiet, kas darbojas veiksmīgi un kas ir jāmaina.

Iegūstiet objektīvu informāciju no darbības pārskatiem.

Darbības pārskatu dati norāda, kādas darbības jāveic, lai palielinātu peļņu. Izmantojot AdSense mobilo lietotni, varat iegūt statistikas datus arī tad, ja esat ceļā.

Salīdziniet datus un iegūstiet jaunu informāciju, izmantojot AdSense eksperimentus.

Ātri izveidojiet, palaidiet un analizējiet A/B eksperimentus, nemainot kodu. Izmantojot AdSense eksperimentus, varēsit salīdzināt savu reklāmu iestatījumus ar citiem variantiem un uzzināt, kurš darbojas labāk.

Paveiciet vairāk ar AdSense

Izmantojiet sava AdSense konta papildu funkcijas.

Google izdevēja rīkjosla

Skatiet jaunāko informāciju par savu AdSense kontu pārlūkprogrammā Chrome. Tieši rīkjoslā var apskatīt kopsavilkumu par ieņēmumiem un vietnes veiktspēju, kā arī reklāmas pārklājumus, kuros ir pieejama pārskatu izveide tieši lapā un bloķēšanas vadīklas.

Instalēt rīkjoslu