15 GB

Dużo bezpłatnego miejsca

Mając 15 GB bezpłatnego miejsca w Gmailu, Zdjęciach Google i na Dysku Google, nie musisz już usuwać e-maili, by zaoszczędzić miejsce.

Nowa skrzynka odbiorcza

Nowe opcjonalne karty ułatwiają korzystanie z poczty. Dzięki nim uporządkujesz swoje e-maile według kategorii i nigdy nie przegapisz tych, które są naprawdę ważne.

Obejrzyj film

Główne
Społeczności 2 nowe

Google+, YouTube

Oferty 2 nowe

Oferty Google, Zagat

Powiadomienia 2 nowe

Shoehop, Blitz Air

Więcej

Porządek dzięki kartom

W swojej poczcie znajdziesz teraz pięć opcjonalnych kart: Główne, Społeczności, Oferty, Powiadomienia i Fora. Dzięki nim uporządkujesz swoje wiadomości i na raz przeczytasz e-maile z tej samej kategorii.

Możliwość dostosowania

To Ty decydujesz, które karty są Ci potrzebne i których chcesz używać. Jeśli wolisz, by jakaś wiadomość znajdowała się na innej karcie, po prostu przeciągasz ją i upuszczasz w wybrane miejsce.

Urządzenia przenośne

Z nowych kart możesz już korzystać w aplikacjach Gmaila na urządzenia z Androidem 4.0+ oraz iPhone'y i iPady. Po otwarciu poczty zobaczysz kartę Główne, skąd łatwo przejdziesz do pozostałych kart.

Więcej opcji

Jeśli jakąś wiadomość oznaczysz gwiazdką, zostanie ona przeniesiona na kartę Główne – dzięki temu nie stracisz jej z oczu. Możesz też zdecydować, na której karcie będą pojawiać się wszystkie e-maile od konkretnego nadawcy.

Zamknij

Przyciski działań

Śledź przesyłki, odpowiadaj na zaproszenia i wykonuj wiele innych czynności bez otwierania e-maili.

Przyciski działań – ilustracja

Motywy niestandardowe

Liczba motywów wzrosła z 35 do nieskończoności. Prześlij własny obraz, by użyć go jako niestandardowego motywu, lub wybierz jedno z dostępnych zdjęć.

Rozmowy wideo

Dzięki Google+ Hangouts zwykła rozmowa może zmienić się w spotkanie wideo nawet z 10 osobami naraz. Dodatkowe aplikacje i efekty sprawią, że korzystanie z Gmaila będzie świetną zabawą.

...

Szybki dostęp do załączników

Otwieraj pliki bez wychodzenia z Gmaila. Załączniki możesz od razu zapisywać na swoim Dysku, który zapewnia bezpieczne miejsce do ich przechowywania, edytowania i udostępniania.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Rozmowy ze znajomymi z dowolnego urządzenia

Dzięki Google+ Hangouts możesz za darmo prowadzić grupowe rozmowy wideo oraz dodawać do nich zdjęcia i emotikony. Usługa jest dostępna na komputerach oraz urządzeniach z systemem iOS i Android.

Obejrzyj film

Pobierz Hangouts na urządzenie mobilne:

Pobierz aplikację na Androida Pobierz aplikację na iOS

Lepsze tworzenie wiadomości

Twórz wiadomości, nie spuszczając z oka skrzynki odbiorczej. Tworzenie wiadomości w Gmailu jest szybkie, proste i bardzo funkcjonalne.

Obejrzyj film

J
 

Dysk Google

Zapomnij o problemach z przesyłaniem dużych załączników. Dzięki integracji Gmaila z Dyskiem Google możesz wysyłać w e-mailach pliki o wielkości do 10 GB. Pliki wstawione z Dysku są zawsze dostępne i wyświetlane w aktualnej wersji.

Poznaj Dysk Google

Więcej funkcji

Łatwiejsza komunikacja

Łatwiejsza komunikacja

W Gmailu dostępnych jest teraz ponad 100 nowych narzędzi do wprowadzania tekstu. Te wirtualne klawiatury oraz edytory IME pozwalają pisać w języku i układzie klawiszy, które używasz najczęściej. Dzięki temu łatwiej Ci będzie utrzymywać kontakt ze znajomymi i rodziną. Więcej informacji

Dużo bezpłatnego miejsca

Dużo bezpłatnego miejsca

Mając 15 GB bezpłatnego miejsca w Gmailu, Zdjęciach Google+ i na Dysku Google, nie musisz już usuwać e-maili, by zaoszczędzić miejsce.

Nowy wygląd Gmaila

Nowy wygląd Gmaila

Ulepszone wątki, większe możliwości dostosowania interfejsu i odświeżone motywy graficzne – Gmail jest teraz bardziej przejrzysty i nowoczesny.

Aplikacje mobilne Gmaila

Aplikacje mobilne Gmaila

Czy wiesz, że możesz korzystać z Gmaila na telefonie lub tablecie? Pobierz aplikację z Google Play lub Apple App Store.

Połączenia telefoniczne

Połączenia telefoniczne

Teraz możesz wykonywać połączenia telefoniczne z Gmaila w 38 językach. Połączenia do Stanów Zjednoczonych i Kanady kosztują 0,01 USD za minutę, a stawki za połączenia międzynarodowe do ponad 150 miejsc zostały obniżone. Aby zadzwonić, kliknij „Zadzwoń” u góry listy kontaktów czatu.

Priorytety

Priorytety

Poczta e-mail to fajna rzecz. Jednak co za dużo, to niezdrowo. Skrzynka odbiorcza Priorytety automatycznie identyfikuje ważne wiadomości i oddziela je od pozostałych, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co jest najważniejsze. Więcej informacji

Większe bezpieczeństwo

Większe bezpieczeństwo

Szyfrowanie za pomocą protokołu HTTPS zapewnia bezpieczeństwo poczty przesyłanej między Twoją przeglądarką a serwerami Gmaila. Dzięki temu gdy będziesz korzystać z publicznej sieci Wi-Fi, nikt nie będzie w stanie przechwycić Twojej poczty. Banki i firmy obsługujące karty kredytowe używają tego samego protokołu, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim kontom online. Więcej informacji

Zamknij