Efekt AdSense.

W 2015 r. wypłaciliśmy naszym wydawcom niemal 10 mld dolarów. To właśnie moc AdSense.

Reklamy, które pracują dla Ciebie

Zobacz, jak pozytywny efekt mają reklamy o wysokiej jakości.

Reklamy – m.in. tekstowe, displayowe i multimedialne – są weryfikowane, by mieć pewność, że ich treści są odpowiednie dla całej rodziny i dla użytkowników Twojej witryny.

Zobacz wszystkie rodzaje reklam

Jest popyt na miejsce w Twojej witrynie

Reklamodawcy stale konkurują o przestrzeń reklamową.

Miliony reklamodawców konkurują o przestrzeń reklamową. Oznacza to więcej pieniędzy, więcej trafnych reklam i więcej wypełnionych miejsc na reklamy.

Ty decydujesz o wyglądzie

To ty kontrolujesz, jakie reklamy mogą się wyświetlać.

Możesz blokować niechciane reklamy, wybierać miejsce pojawiania się reklam oraz zmieniać aspekty wizualne reklam tekstowych, by dopasować je do swojej witryny. Masz nawet wpływ na kategorie reklam, jakie mogą się wyświetlać. Twoja witryna – Twoje zasady.

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Kontakt z odbiorcami gdziekolwiek się znajdują.

Mobilność jest integralną cechą AdSense. Elastyczne jednostki reklamowe automatycznie dopasowują się do różnych rozmiarów ekranu, dzięki czemu możesz polepszać komfort użytkowników i nadal uzyskiwać przychody, gdy korzystają oni z Twojej witryny na smartfonach i tabletach.

Niestandardowe statystyki

Sprawdź, co działa, a co nie, i popraw mankamenty.

Dzięki raportom o skuteczności uzyskasz prawdziwy obraz sytuacji.

Dane o skuteczności pomogą Ci dostrzec aspekty, których odpowiednia korekta przyniesie wzrost zysków. Swoje statystyki możesz też obserwować poza biurem dzięki aplikacji mobilnej AdSense.

Porównuj i ucz się dzięki eksperymentom AdSense.

Możesz szybko tworzyć, przeprowadzać i analizować eksperymenty typu A/B bez zmiany swojego kodu. Eksperymenty AdSense umożliwiają porównywanie jednego z ustawień reklam z jego odmianą, co pozwala sprawdzić, który wariant ma lepszą skuteczność.

Zwiększaj wykorzystanie AdSense

Sięgaj po kolejne funkcje dostępne na koncie AdSense.

Pasek narzędzi Google Publisher Toolbar

Umożliwia on wyświetlanie aktualnych informacji o koncie AdSense podczas korzystania z przeglądarki Chrome. Bezpośrednio za pomocą tego paska narzędzi możesz zrobić migawkę swoich zarobków i skuteczności witryny oraz stosować nakładki reklam, które udostępniają wbudowane w stronę kontrolki raportowania i blokowania.

Zainstaluj pasek narzędzi