Materiały

Linki pomocne zarówno dla nowicjuszy, jak i zaawansowanych użytkowników, umożliwiają pełne wykorzystanie potencjału konta AdSense.

Uzyskaj pomoc.

Poznaj typy reklam.

Dowiedz się, jakiego rodzaju reklamy możesz stosować dzięki AdSense i czym się od siebie różnią.

Uzyskaj pomoc przy AdSense.

Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz w Centrum pomocy. Jest ono pełne wiedzy, dzięki której błyskawicznie zostaniesz specjalistą od AdSense.

Wejdź na stronę Centrum pomocy

Wykorzystaj pełny potencjał konta.

Zarejestruj się, by otrzymywać e-maile, newslettery i oferty specjalne, z których dowiesz się, jak jeszcze pełniej korzystać z AdSense.

  • Niestandardowe wskazówki: spersonalizowane wskazówki trafiające do Twojej skrzynki odbiorczej, dzięki którym nauczysz się wprowadzać w swojej witrynie odpowiednie zmiany przynoszące wzrost jej skuteczności.
  • Seria e-maili dla początkujących: seria pięciu e-maili wysyłanych do Ciebie w ciągu pierwszych 30 dni po zarejestrowaniu się w AdSense.
  • AdSense Insider: kwartalny e-mail z informacjami o nowościach w AdSense i inspirującymi historiami wydawców.
  • Zaproszenia na imprezy: związane z AdSense wydarzenia organizowane w Twojej okolicy.

Zaktualizuj moje ustawienia e-mail

Co nowego...

Logo Bloggera

Nie przestawaj się uczyć.

Optymalizacja AdSense

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz korzystanie z programu AdSense, czy używasz go od wielu lat, zawsze możesz nauczyć się czegoś nowego. Zacznij w pełni korzystać z potencjału konta AdSense dzięki bezpłatnemu szkoleniu online, które stanowi kompendium wszystkich najlepszych materiałów optymalizacyjnych. Podzielono je na lekcje wideo, przewodniki krok po kroku i ćwiczenia praktyczne, by pomóc Ci w opanowaniu sposobów zarabiania online.

Zacznij optymalizować swoje konto AdSense

Zobacz wskazówki i samouczki.

Zajrzyj na kanał AdSense w YouTube, by oglądać filmy ze wskazówkami i samouczki wideo o wszystkich zagadnieniach: od umieszczania reklam w witrynie aż po zwiększanie dochodów.

Obejrzyj filmy

Usługi partnerskie

Nasi certyfikowani partnerzy są dokładnie sprawdzani i spełniają rygorystyczne standardy jakości.

Znajdź partnera

Czy chcesz dołączyć do programu Certyfikowany partner wydawców?

Zostań partnerem