Poznaj osoby, które mogą poświęcać więcej czasu na robienie tego, co lubią najbardziej.

Zainspiruj się historiami osób, które dzięki AdSense mają środki na rozwijanie swoich pasji.

BuildEazy

Les Kenny stworzył witrynę, by pokazać innym, jak budować różne konstrukcje z drewna. Dzięki AdSense zrezygnował z wykonywanej wcześniej pracy, by w pełni poświęcić się stolarstwu.

Educación Inicial

Przedszkolanka założyła witrynę, by publikować swoje pomysły zbierane podczas pracy z dziećmi. Skorzystało z niej ponad pięć milionów rodziców i nauczycieli. Dzięki AdSense inspiruje dzieci na całym świecie.

Japan Times

Najstarszy w Japonii dziennik w języku angielskim wydawany jest od ponad stu lat. Dzięki przychodom z AdSense nadal jest dostępny dla czytelników.

Navi Series

Ta witryna pomaga małym japońskim firmom promować się na rynku lokalnym, a tym samym rozwijać społeczność. Dzięki AdSense Kenji Shinjo może skupić się na swojej pracy i wspierać rozwój tych firm.

Papilles et Pupilles

Blogerka kulinarna z Francji rzuciła pracę w korporacji, by robić to, co kocha: dzielić się przepisami. Dzięki AdSense może skupić się na tworzeniu bloga i spotykać z innymi miłośnikami dobrej kuchni.

wikiHow

Założyciele wikiHow korzystają z AdSense od samego początku. Dzięki przychodom z tego programu mogli rozwinąć firmę – zaczynali w dwie osoby, dziś w wikiHow pracują już 24.