Google
 İçeriğinizi Google'a gönderme

Google Ana Sayfa

Google Hakkında

  Reklamcılık Programları

  Ticari Çözümler

  Web Yöneticisi Merkezi

 İçerik Gönderme

Bu sitede bul:

URL’nizi Google’ın dizinine ekleyin
Web’i her taradığımızda dizinimize yeni web siteleri ekleyip güncelliyoruz; sitenizi atlamadığımızdan emin olmak sizi için üst düzey URL'nizi göndermeye davet ediyoruz.

Google Web Yöneticisi Araçları
Google web yöneticisi araçları seti, sitenizin arama sonuçlarımızdaki görünürlüğünü geliştirebileceğiniz ücretsiz ve kolay bir yol sağlar.

Google Kitaplar Ortak Programı
İster büyük isterse küçük bir yayıncı olun, Google Kitaplar Ortak Programı’na kaydolarak kullanıcıların Google’da kitabınızı keşfetmesine yardımcı olabilirsiniz.

Google Video Yükleme Programı
Profesyonel veya hobi amaçlı video içeriği oluşturuyorsanız, ücretsiz bir platform olan Google Video sayesinde kullanıcıların videonuzu aramasını, önizlemesini ve oynatmasını sağlayabilirsiniz.

Diğer Google Hizmetleri

Google’da Anında Reklam 
AdWords’ü kullanarak kendi hedeflenen reklamlarınızı oluşturun. Kredi kartıyla ödeme yaparak, reklamınızı hemen bugün Google’da görebilirsiniz.

Web Yayıncıları için Google AdSense
İçeriğinizle örtüşen reklamlar yayınlayın, ziyaretçilerin ilgili ürünleri ve hizmetleri bulmasına yardımcı olun – ve reklam gelirinizi en üst seviyeye çıkarın. Daha fazla bilgi.

Google Kalitesiyle Site Arama
Google Arama Aracı veya Google Mini ile destek giderlerini azaltın, kullanıcıların sitenizde daha uzun süre kalmasını sağlayın ve gözatma amacıyla gezinen kullanıcıları müşterilere dönüştürün.