Drive logo

Відкрийте для себе всі можливості Диска

Ваші файли завжди під рукою – можливості Диска

 

Ця пам’ять спільна для Диску, Gmail і Google Фото, тож ви можете зберігати файли, вкладення електронної пошти й фотографії безпосередньо на Диску. За потреби можна також придбати додатковий обсяг пам’яті.

Логотип

Фотографії, відео, презентації, файли у форматі PDF і навіть Microsoft Office – файли будь-якого типу можна безпечно зберігати на Диску.

Типи файлів на Google Диску: зображення, документи та музика

Усі файли на Диску приватні, але ви можете ділитися ними з іншими. Просто надайте доступ іншим користувачам переглядати, коментувати та редагувати будь-який файл або папку. Тепер працювати разом стало набагато простіше.

Налаштування конфіденційності та доступу на Google Диску

Безпека файлів – наш пріоритет. Саме тому файлам на Диску нічого не загрожує, що б не сталося з вашим смартфоном, планшетом або комп’ютером. Диск зашифровано за допомогою протоколу SSL – системи безпеки, яка використовується в Gmail та інших службах Google.

Захист файлів на Google Диску

Створений для роботи з продуктами Google

 
Швидке зберігання на Диску фотографії з вкладення в листі Gmail

Наведіть курсор на вкладений файл у Gmail і знайдіть логотип Диска. Зберігайте вкладені файли на Диску, щоб надавати до них доступ і працювати з ними в безпечному місці.

Швидке зберігання на Диску фотографії з вкладення в листі Gmail

Диск може розпізнавати об’єкти на зображеннях і текст у відсканованих документах. Якщо ви здійсните пошук за запитом "Ейфелева вежа", у результатах отримаєте текстові документи, які містять цю фразу, а також зображення самої Ейфелевої вежі.

Фото узбережжя штату Орегон, збережене на Google Диску й опубліковане в Google+

Зберігайте свої фотографії на Диску та публікуйте їх за допомогою Google Фото. Отримуєте професійні фото, анімацію, фільми тощо без особливих зусиль.

Дані Google Диска на пристроях Chromebook

Google Диск уже вбудовано на пристроях Chromebook, тому ваші файли та фотографії автоматично завантажуються на нього. Для більшості нових пристроїв Chromebook ви отримуєте 100 Гб безкоштовної пам’яті на два роки.

 

Працюйте ефективніше завдяки додаткам

 

Творіть і працюйте разом. Надавайте доступ до документів і файлів, упорядковуйте дані в електронні таблиці та створюйте презентації навіть у дорозі за допомогою додатків Документи, Таблиці й Презентації.

Документи, Таблиці та Презентації з доступом через Google Диск

За допомогою Google Форм можна створювати опитування чи списки та переглядати результати, акуратно впорядковані в електронній таблиці.

Приклад Google Форм на Google Диску

Створюйте діаграми та блок-схеми й легко додавайте їх у документи або вставляйте на веб-сайти за допомогою Google Малюнків.

Значок Google Малюнків

Редагуйте фотографію профілю, проектуйте ландшафт, створюйте інтерактивні карти тощо. Ви можете працювати на Диску за допомогою понад 100 додатків. Установіть їх із колекції Диска у Веб-магазині Chrome.

Доступно понад 100 додатків для Google Диска

Ще більше можливостей із Диском

 
Приклад зберігання документів на Диску за допомогою камери телефона Android

Зіскануйте всі свої паперові документи за допомогою додатка Диск для Android. Просто сфотографуйте документи, як-от квитанції, листи або виписки, щоб одразу зберегти їх на Диску у форматі PDF.

Вибір режиму Google Диска: офлайн або онлайн

Зробіть файли доступними офлайн, щоб переглядати їх навіть без з’єднання з Інтернетом, як-от у літаку чи в будівлі з нестабільним сигналом мережі.

Приклад історії змін файлу на Google Диску

Для більшості типів файлів зберігається історія змін за останні 30 днів, тож ви легко можете побачити, хто вносив зміни, і повернутися до попередніх версій. Порівнюйте різні версії файлів і вибирайте потрібні.