Додаткові умови використання служб Карти Google і Google Планета Земля

Оновлено: 31 січня 2018 р.

Дякуємо, що користуєтеся службами Карти Google і Google Планета Земля.

Служби Карти Google і Google Планета Земля дають змогу переглядати різноманітний вміст, зокрема зображення, картографічні та ландшафтні дані, зображення, інформацію про компанії, затори, відгуки й інші корисні відомості (далі "Вміст"), які надають компанія Google, її ліцензіари й користувачі.

Завантажуючи або використовуючи служби Карти Google і Google Планета Земля, ви приймаєте:

 1. Загальні положення та умови Google (далі "Загальні умови");
 2. ці Додаткові умови використання служб Карти Google і Google Планета Земля (далі Додаткові умови використання служб);
 3. офіційне повідомлення служб Карти Google і Google Планета Земля (далі "Офіційне повідомлення");
 4. Політику конфіденційності Google (далі "Політика конфіденційності").

Уважно ознайомтеся з цими чотирма документами. Спершу прочитайте Загальні умови. Вони пояснюють, наприклад, ваші права інтелектуальної власності на доданий вами вміст, вашу відповідальність, коли ви використовуєте вміст компанії Google чи третьої сторони або служб Карти Google і Google Планета Земля під час водіння.

Загальні умови, Додаткові умови використання служб, Офіційне повідомлення та Політика конфіденційності сукупно згадуються в цьому документі як "Угода". Це обов’язковий договір, укладений між вами й компанією Google стосовно використання вами служб Карти Google і Google Планета Земля.

 1. Ліцензія. Компанія Google надає вам невиключну ліцензію без права передачі, на яку поширюються умови Угоди та за якою ви можете використовувати служби Карти Google і Google Планета Земля включно з функціями, що дають змогу:

  1. переглядати карти й коментувати місця;

  2. створювати файли KML і шари карти;

  3. пропонувати спільний доступ до онлайн-, відео- та друкованого Вмісту, наданого компанією Google;

  4. виконувати інші дії (їх описано на сторінці з дозволеними діями) в службах Карти Google, Google Планета Земля та в режимі "Перегляд вулиць".

 2. Заборонені дії. Користуючись службами Карти Google і Google Планета Земля, ви не маєте права виконувати такі дії (або дозволяти робити це іншим від свого імені):

  1. розповсюджувати чи продавати будь-яку частину служб Карти Google і Google Планета Земля або створювати на основі них нові продукти чи сервіси (окрім користувачів API служб Карти Google або Google Планета Земля, які діють відповідно до умов використання);

  2. копіювати Вміст (окрім випадків, коли це не заборонено на сторінці з дозволеними діями в службах Карти Google, Google Планета Земля та в режимі "Перегляд вулиць" або відповідним законом про інтелектуальну власність, зокрема доктриною добросовісного використання);

  3. завантажувати великі обсяги Вмісту або створювати безліч каналів для його отримання (чи дозволяти робити це іншим);

  4. використовувати служби Карти Google і Google Планета Земля, щоб створювати чи доповнювати інші набори картографічних даних (включно з наборами даних для картографування й навігації, базами даних компаній, списками розсилки та телемаркетингу), що використовуються в продукті, який замінює служби Карти Google і Google Планета Земля або є їх аналогом;

  5. використовувати будь-яку частину служб Карти Google або Google Планета Земля разом із продуктами чи сервісами інших розробників для навігації або автономного контролю переміщення транспортних засобів у реальному часі або у зв’язку з цими цілями (це не стосується спеціальних функцій від Google, таких як Android Auto або "Надіслати в авто");

  6. викривати технологію або намагатися вилучити вихідний код служб Карти Google і Google Планета Земля чи інше пов’язане програмне забезпечення (якщо таке обмеження явно не суперечить відповідному законодавству);

  7. вилучати, приховувати або змінювати Загальні положення та умови Google, посилання на них чи пов’язані з ними примітки, а також примітки щодо авторських прав, торговельних марок або інших прав власності;

  8. виконувати неприйнятні чи незаконні дії або порушувати права інших осіб, зокрема права інтелектуальної власності, а також право на конфіденційність і публічність.

 3. Фактичні умови та прийняття ризику. Коли ви користуєтеся картографічними даними, інформацією про затори, маршрутами й іншим Вмістом служб Карти Google і Google Планета Земля, може виявитися, що реальна ситуація відрізняється від наданих відомостей. У такому випадку ви приймаєте власне рішення та користуєтеся службами на власний ризик. Відповідальність за свою поведінку та її наслідки завжди несете лише ви.

 4. Ваш вміст у службах Карти Google і Google Планета Земля. На вміст, який ви завантажуєте, надсилаєте, зберігаєте чи отримуєте в службах Карти Google і Google Планета Земля, поширюються Загальні умови Google, включно з умовами ліцензії, наведеними в розділі "Ваш вміст у наших Службах". Однак вміст, що зберігається виключно на вашому пристрої (наприклад, локально збережений файл KML), не завантажується й не надсилається в Google, тож до нього не застосовується ця ліцензія.

 5. Державні установи. Якщо ви користуєтеся нашими Службами від імені державної установи, застосовуються наведені нижче положення.

  1. Використання наших Служб державними установами. Розділ Загальних умов під назвою "Корпоративні користувачі наших Служб" повністю замінено наведеними нижче положеннями.

   "Якщо ви користуєтеся нашими Службами від імені державної установи, вона автоматично приймає ці умови. Наскільки це дозволено відповідним законодавством, нормами або привілеями й імунітетами, ця установа зобов’язується захищати та звільняти компанію Google, її філії, службовців, представників і співробітників від будь-яких позовів, юридичних процедур або судових слухань, пов’язаних із використанням цих Служб або порушенням цих умов (включно з будь-якою відповідальністю та витратами, пов’язаними з позовами, утратами, збитками, оплатою послуг адвокатів, судовими рішеннями та видатками)".

  2. Чинне законодавство.

   1. Для державних установ міст або штатів США та Європейського союзу не використовуватимуться положення розділу Загальних умов щодо застосовного законодавства та територіальної підсудності.

   2. Для федеральних урядів США розділ Загальних умов щодо застосовного законодавства та територіальної підсудності повністю замінено наведеними нижче положеннями.

    "Ця Угода регулюватиметься, тлумачитиметься та застосовуватиметься відповідно до законів США без урахування колізії норм. Наскільки це дозволено федеральним законодавством: (А) якщо немає відповідного федерального закону, застосовуватимуться закони штату Каліфорнія (за винятком колізії норм цього штату); (Б) будь-які спори, пов’язані з цією Угодою або Службами, розглядатимуться лише федеральними судами в окрузі Санта-Клара, штат Каліфорнія, а сторони погоджуються з персональною юрисдикцією цих судів".

  3. Обмеження прав уряду США. Якщо служби Карти Google і Google Планета Земля використовує федеральний уряд США (або інші особи для задоволення його потреб), таке використання регулюється положеннями розділу "Обмеження прав уряду США" на сторінці Офіційне повідомлення.

 6. Корпоративні користувачі. Якщо ви уклали корпоративну угоду щодо API Карт Google, згідно з якою ви можете використовувати Карти Google на своєму веб-сайті, у додатку чи в іншому продукті, на вас поширюються наведені нижче умови.

  1. Умови захисту даних у Європі. Ви та компанія Google приймаєте умови захисту даних (Google Maps Controller-Controller Data Protection Terms), наведені на сторінці https://privacy.google.com/businesses/mapscontrollerterms/

  2. Перехідні Умови використання. До 25 травня 2018 року ви маєте явно вказати в умовах використання свого веб-сайту, додатка чи продукту, що користувачі зобов’язані дотримуватися Додаткових умов використання служб Карти Google і Google Планета Земля (включно з Політикою конфіденційності Google). Також до цієї дати необхідно розмістити гіперпосилання на обидва ці документи (якщо немає гіперпосилання на Додаткові умови використання служб), які показуватимуться щоразу, коли на вашому веб сайті чи в додатку відображатимуться дані Карт Google.