Sonraki adıma geçin.

Sonraki adıma geçin.

Fark yaratmak için her gün çok çalışmak ve özveri göstermek gerektiğini biliyoruz. Sivil Toplum Kuruluşları için Google'ın, operasyonlarınızı düzene koymanızı ve daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlayarak daha önemli dünya meselelerini çözmede nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için şimdi kaydolun.

1
Sivil toplum kuruluşunuz, Sivil Toplum Kuruluşları için Google programına uygun mu?

Bir kuruluşun Sivil Toplum Kuruluşları için Google programına uygun olması için, ülkesinde iyi durumda olan ve kâr amacı gütmeyen bir hayır kuruluşu olması gerekir. Tüm kuruluşlar yerel TechSoup iş ortağına kayıtlı olmalı ve sivil toplum kuruluşu olarak doğrulanmış olmalıdır.

Eğitim kuruluşlarının yardım kolları Sivil Toplum Kuruluşları için Google programına uygun olmasına rağmen okullar, kreşler, akademik kurumlar ve üniversiteler Sivil Toplum Kuruluşları için Google programına uygun değildir ve bunun yerine Google for Education'ı ziyaret etmelidir.

Buna ek olarak, aşağıdaki kuruluşlar Sivil Toplum Kuruluşları için Google programına uygun DEĞİLDİR:

  • Resmi kurum ve kuruluşlar.
  • Hastaneler ve sağlık kuruluşları.
2
Ülkenizde Sivil Toplum Kuruluşları için Google programına uygunluk koşulları nelerdir?

Şu anda Sivil Toplum Kuruluşları için Google yalnızca belli ülkelerdeki kuruluşlara açıktır.

Uygunluk yönergelerini görüntüleyin

ABD'deki kuruluşlar da dahil olmak üzere tüm kuruluşlar ülkelerindeki yerel TechSoup iş ortağına kayıtlı OLMALI ve sivil toplum kuruluşu olarak doğrulanmış OLMALIDIR.

TechSoup'a kaydolun

3
Sivil Toplum Kuruluşları için Google ürünlerinden hangileri ülkenizde kullanılabilir?

Program için uygun olan ülkelerin, Sivil Toplum Kuruluşları için Google programının bütün ürünlerine erişimi olmayabilir.

Ürünleri ülkeye göre görüntüleyin